Jump to content
Dogomania

West highland white teriery !!!


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

[QUOTE][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8940/rrrrrrrrrrrrrrrrrjs9.png[/IMG][/QUOTE]

[QUOTE]Ale to tylko ten domowy ma takie fory :lol: . Te obce niestety muszą mieć sie na baczności bo mały :diabloti: zaraz je pogoni.[/QUOTE]

[I][B]Hm . Ale żeby pies leżał na domowym kocie a na inne sie żucał :evil_lol:.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamcia_14']

[B][/B]

[B][I]KASKASZ - Czy twój piesek nie ma aby bandamki z MOJEGO PSA ! [/I][/B]
[B][I]Czasopisma ;) . [/I][/B][/quote]

Bandamka akurat jest mojej roboty :P
Fajnie, że byliście w górach :) Śliczne te wasze białasy :loveu: my teraz nie mamy fot zimowych, bo wszysko roztapia się i zamarza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia&westie'][URL="http://www.urwis.yoyo.pl"]www.urwis.yoyo.pl[/URL] nowe foty w dziale galeria---> próbne na samym dole ;P Stronka w remoncie wiec nie pattzrcie na wyląd :P[/quote]

Sylwia super fotki. A jak Urwisek do zdjęć pozuje no no no rewelacja.:klacz: :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia&westie']pozycja dobra :P Ale chodzenie juz gorzej :) teraz nie mam gdzie cwiczyc bo jest wszedzie mokro :( Ale jakos to bedzie :P trzyamc kciuki w marcu za nas :D :cool3:[/quote]
my też trzymać mocno będziemy obiecujemy :cool3: a już dziś zapraszam do kielc Sylwuś to was na żywo popodziwiam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A odpowie ktoś na moje pytanie??? Po co musze brac psa do Związku po odbiór rodowodu??
Sylwia, fotek jeszcze nie zdążyłam zobaczyć bo komp mi sie wiesza. Ale mimo wszystko trzymam kciuki za was i życze wiele sukcesów.
Ja jade do Bydgoszzy za tydzień pooglądać a w maju tez w Bydgoszczy nasz debiut.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emidu']A odpowie ktoś na moje pytanie??? Po co musze brac psa do Związku po odbiór rodowodu??
[/quote]
a choćby po to aby ktoś fachowo go obejrzał i jeśli ma jakieś wady dyskwalifikujące np.zły zgryz lub brak jądra itp. Cię o tym poinformował.Takiego psa nie ma juz po co zgłaszać na wystawy i wydawać kolejne pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...