Jump to content
Dogomania

Dwa Onki z złomowiska


Asiulka901

Recommended Posts

[quote name='Asiulka901']) ludzie do mnie dzwonią pytają ja mówiłam że jak sprawdze domek czyli pojade i sama zobacze to dopiero dam suczke.

[/B][/QUOTE]
NIe musisz sama osobiscie sprawdzac domow - mozemy pomoc zorganizowac kogos na wizyte przedadopcyjna, jak dla tego Pana z Gorzowa. Pytanie tylko czy ewentualnie bedzie mozna jakos skombinowac transport. Jesli jednak chcesz tylko stacjonarnie, z woj, mazowieckiego ludzi, to daj znac.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam już domek dla jednej z suczek...
Sprawdzony na wieś. Będzie miała koleżankę 8 letnia suczkę owczarka. Powiedziałam że za dwa tygodnie jadę do tego Pana i sprawdzę jak się suczka miewa.
Czy jest odrobaczona i zaszczepiona i jak ją suczka toleruje. Bardzo mili ludzie mieli wcześniej dwie suczki ale jedna już za TM miała z 15 lat.
A wszystko dzięki [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/110261-olivetshka"][B]olivetshka
[/B][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą z nim rozmawiałam na razie suczka mieszka w domku bo zimno i pada. Dają jej makaron z mięsem. suchej karmy w ogóle ale suchej nie je może nie wie co to jest. Piszczy jak chce wyjść nie zrobiła ani razu w domu i wszyscy są zadowoleni oprócz suczki która nie wie co to jest i by zjadła intruza. zobaczymy jak to będzie mówi właściciel że się oswoi miejmy nadzieje. wyśle mi dziś fotki to ktoś by wstawił bo ja jakoś nie mogę. :( to tylko jedna suczka została

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8706/dsc03411h.jpg[/IMG]

To chyba dla większości dogomaniaków bardzo przykry widok - ktoś bezmyślny znów "wyprodukował" niepotrzebne nikomu pieski, wykorzystując do tego tę śliczną oneczkę, podczas gdy w prawie każdym schronisku na dom czekają kolejne, takie same szczeniaczki.

A my na dogo skupiamy sie znow nie na tym co najważniejsze- zamiast szukać domu szczeniakom, zapobiegnijmy pojawieniu się następnych - nieważne , czy z synem, czy z rasowym "wilczurem" z okolicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiulka901']Znalazłam już domek dla jednej z suczek...
Sprawdzony na wieś. Będzie miała koleżankę 8 letnia suczkę owczarka. Powiedziałam że za dwa tygodnie jadę do tego Pana i sprawdzę jak się suczka miewa.
Czy jest odrobaczona i zaszczepiona i jak ją suczka toleruje. Bardzo mili ludzie mieli wcześniej dwie suczki ale jedna już za TM miała z 15 lat.
A wszystko dzięki [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/110261-olivetshka"][B]olivetshka
[/B][/URL][/B][/QUOTE]
Ciesze sie, ze sie udalo.
Kciuki za druga sunie.

Link to comment
Share on other sites

Asia, dostalam takie cos na maila dzisiaj - odpisz Pani lub zadzwon jak masz nr:

[I]Witam
Dzwoniłam do Pani w sobote w sprawie adopcji suczki owczarka niemieckiego.Mieszkam w Belsku Dużym ok. Grójca. Posiadam działkę ogrodzoną. Mam jedną suczkę ze schroniska. Miałam trzynastoletnią suke owczarka anatolijskiego.Proszę o jak najszybszą odpowiedź w sprawie umowy adopcyjnej i czy warunkiem adopcji jest sterylizacja przy takich warunkach.
Z góry dziękuje za odpowiedź.[/I]

Adres e-mail podesle na priv.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...