Jump to content
Dogomania

Beaphar Senior Cal


Vilyen

Recommended Posts

Witam. Mam suczkę, która w tym roku skończyła 8 lat. (Jest to kundelek wielkości wyrośniętego owczarka niemieckiego - waży ok 45 kg). Nie choruje, raczej nic jej nie boli, ale widzę, że jest trochę słabsza niż kiedyś. Szybciej się męczy, na spacerach wolniej trochę chodzi. Nie utyka ani nic w tym stylu, po prostu jakby jest słabsza. Zastanawiam się właśnie nad kupnem Beaphar Senior Cal - ktoś z was korzystał? mógłby mi napisać jakąś opinię nt produktu? nie żałuję psiakowi pieniędzy ale tez nie chcę wyrzucac ich w błoto. Czy mogę to potraktować jako działający preparat na wzmocnienie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Moja Sonia ma już 13 lat i podaje Flawitol dla psów seniorów. Jest w proszku więc łatwo można podać psu. Ma dużo witamin i dodatek flawonoidów opóźniających procesy starzenia. Na razie zaczęłam podawać więc czekam na efekty. Soniaszka nie ma problemów ze zdrowiem, ale widzę, że się bardzo męczy podczas upałów i wolniej się porusza. Pogoda męczy wszystkie psy, zwłaszcza starsze. Mój uwielbia leżeć na kafelkach w łazience, albo w kabinie prysznicowej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...