Jump to content
Dogomania

gesty wlos u teriera walijskiego


marcinroyy

Recommended Posts

witam wszystkich;)

Mam sunie terierke walijska ktora ma 7 miesiecy aktualnie,chcialbym zapytac jak zadbac by mial piekny gesty wlos szczegolnie zalzeymi na lapkach by pozniej po trymowaniu miala sliczne kolumienki.Wiem ze genetyka i dobra dieta to podstawa,ale jesli mozecie podsunac jakies swoje sprawdzone metody bylbym bardzo wdzieczny.Ostatnio jako suplementacje diety dawalem mojej Roxy olej z losia firmy fish4dog i musze powiedziec ze siersc jest duzo ladnieszja.A teraz szperajac w necie natknalem sie na preparat o nazwie "Gelacan Champion" z tego co pisze to calkiem niezly sklad ma i dziala na zageszczenie i wzrost wlosa- moze ktos z Was juz testowal to prosilbym o opinie bede bardzo wdzieczny;))Pozdrawiam wszystkich milosnikow walijczykow i nie tylko-Marcin

Link to comment
Share on other sites

dzieki Grey za odp.Moja mala jedzenie ma jak w 5 gwiazdkowym hotelu;)codziennie na sniadanie bialy serek, obiad nozka albo gotowana piers drobniotko pokrojona z gotowana marchewka ,czasem dodaje jej troszke ryzu lub makaronu ,brokuly kalafior-do tego ostanie kilka tygodni do glownego posilku dostawala olej z lososia ktry zamowilem z fish4dogs.Teraz skonczyla buteleczke i dodaje dla odmiany lyzeczke siemia lnianego zmielonego wcina jak szalona;)) jako baza jest royal canin junior to wcina w przerwach,oczywoscie daje rowniez jej 1 lub 2 zoltka tygodniowo.Mysle teraz zeby kupic Gelacan chmpion bo przelecialem wszytskie suplementy w necie a ten wyrazie pisze na zageszczenie szaty i wzrost wlosa a o to mi glownie chodzi.Jesli chodzi o czesenie to wyczesuje ja praktycznie codziennie a trymowaana byla raz teraz bede wybieral sie drugi raz.Chcialbym zeby miala piekny wlos zwlaszcza gesty wlos na lapkach i brodzie i mam nadzieje ze dokladajac wszelkich mozliwych staran uda mi sie osiagnac cel;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina05']Na pewno przydałyby się również preparaty witaminowe. Wiem, że na krakvet.pl jest bardzo duży wybór witamin. Poza tym do każdego produktu dołączona jest szczegółowa informacja, więc łatwiej będzie ci dokonać wyboru.[/QUOTE]

dziekuje sabina juz wskoczylam na strone;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...