Jump to content
Dogomania

Leonowi w zeszłym roku uratowaliśmy oczy- w tym życie!!!potrzebne deklaracje na hotel


himba

Recommended Posts

Ale by było super :) Trochę się martwię o niego, gdyż odkąd jest w hotelu....dotychczasowy Opiekun nie może się z nim widywać ( takie ma zasady Aga -wł. hotelu) z jednej strony rozumiem bo to dla dobra psa....ale on tęskni:shake: najlepiej byłoby, gdyby Leon znalazł dom i zapomniał :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='himba'][B][COLOR=#a52a2a]
ROZLICZENIE :

MARZEC 2013

Gosia K. - 20 zł
Joanna A.C -20 zł

[/COLOR][/B][/QUOTE]

Malutkie sprostowanie....powinno być [B][COLOR=#a52a2a] Gosia K. - 25 zł [/COLOR][/B]
Przekaz z 4 marca mam przed sobą właśnie...


Co słychać u Leonka?

Link to comment
Share on other sites

U Leona cicho....nikt nie dzwoni, nie pyta o adopcję :( Jadzia i jej Rodzina nie dadzą rady płacić dłużej za hotel...mają zwierzaki swoje (które chorują) i w dodatku sami maja problemy zdrowotne :( ja liczyłam,ze ktoś zechce zrobić bazarek ale nie widze chętnych.
zaraz poprawię błąd, sorry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dil Se']Przelew na kwiecień przed chwilką poszedł....[/QUOTE]
Dzięki kochana [B]Dil Se [/B]:) Ja też zaraz prześlę zaległe (czyli 100 zł), bardzo się martwię o Leona, to wyjątkowy pies....ale niestety musi też znaleźć wyjątkowego człowieka!
My nie możemy go zostawić...nie możemy

Link to comment
Share on other sites

Tak, [B]himba[/B].....ale chyba dlatego, że tu są sami psiarze, i każdy z nas ma pod opieką jakieś psiny....

Serca mamy wielkie, ale kieszenie takie sobie - nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim.......
Nikt z nas nie wygrał w totka, a przydaloby się - ile zwierzaków ten szczęśliwiec by uratował...
Kiedy czytam wątki o innych psinach serce kroi mi się w plasterki.....

Potem patrzę na Gusa jak słodko i ufnie śpi na swoich poduszkach / a ma ich sporą kolekcję / ze swoimi dwoma misiami i myślę "Ty szczęściarzu....Przynajmniej tobie się udało...."

Trzymam kciuki, żeby udało się Leonowi..... I innym psom też.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

dzięki :) kochana jesteś, ja przeleję dopiero po niedzieli, ale za kilka miesięcy to pewnie uratuje Jadzię ( choć trochę ją odciąży), wydała dużo na chorego psa (umarł na raka wątroby)....ma też suczkę, która wymaga operacji i tez potrzeba na to kasy, Jadzia zarabia mało a jej mąż ma tylko minimalną pensję, ciężko im.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...