Jump to content
Dogomania

Leonowi w zeszłym roku uratowaliśmy oczy- w tym życie!!!potrzebne deklaracje na hotel


himba

Recommended Posts

Mi też się bardzo podoba...ale mam Gutka...no i małe mieszkanie w centrum miasta....
Ale masz rację, [B]himba[/B], zaniedbałyśmy Leona na forum, jednak o nim myślimy.......
Acha...czas kolejną wpłatę na hotelik dla Leonka wysłać...

Edited by Dil Se
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Leon nie ma kasy na hotel:placz::-(
Ludzie którzy podjęli się opieki, maja straszną sytuację finansową a mają chore dziecko ! dwa psy i kota (psy chorują, starszy ma chorą trzustkę a małej suni wypadł dysk ) nie są w stanie sami opłacać hotelu, musimy im pomóc !!! Ludzie ci sa bardzo dobrzy i maja wielkie serca ale niestety nie stać ich na poradzenie sobie z tyloma wydatkami,poratujmy ich.

Link to comment
Share on other sites

Jadzia przesłała rozliczenie za grudzień i styczeń (wkleiłam) za luty i marzec do końca tygodnia wkleję jak mi Jadzia prześle :)
Mam nadzieję,że hotel wystawi faktury na te opłaty.
Ja się muszę wytłumaczyć ! nie dałam do tej pory żadnej kwoty a to z powodu braku możliwości, póki co płacę 75 zł na Negrę (w DT u Bambino), 40 zł na kumpli ( hotel we Wrzosowie ) i mam na utrzymaniu psa,którego znalazłam w grudniu (jest u mojej znajomej ) :(
Ale się postaram do 15.03.13 uzupełnić moje deklaracje :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za rozliczenie, zwłaszcza styczniowe......Dzięki temu dowiedziałam się, ile wpłaciła moja koleżanka Sylwia z Klubu Suzuki na Leona - to był Jej prezent na moje urodziny 50-te.
STYCZEŃ 2013
Gosia K. - 25 zł
SylwiaE.C - 50 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Potrzebny ktoś do ogłoszeń i bazarku, błagam:placz: ja mam jeszcze cztery psy w hotelach i nie dam rady sama tego ogarnąć, niech mi ktoś pomoże.[/QUOTE]


Kto zrobi bazarek dla Leona ? Dam parę fantów....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Próbowałam zrobić akcję u siebie w szkole... Akurat mieliśmy taki temat lekcji - plakat na temat adopcji zwierząt ze schroniska....
Okazało się, że by taką akcję na Leona przeprowadzić w szkole - Prezydent Miasta musi wyrazić zgodę. Opiekunka SK LOP obiecała mi pomóc, ale to nie tak szybko może się stać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...