Jump to content
Dogomania

Opryskiwanie trawników w mieście


rencze

Recommended Posts

Od pewnego czasu w moim mieście zarządcy domów zaczęli stosować różne opryski wzdłuż tawników. Jedni posługuja się środkiem roundup /randap/. Opryskane miejsca są nieoznaczone i przebywają na nich dzieci i zwierzęta. Czy taki środek jest szkodliwy dla psów i kotów?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:loveu::evil_lol::roll:;):placz::p:crazyeye::cool3::-o[quote name='rencze']Od pewnego czasu w moim mieście zarządcy domów zaczęli stosować różne opryski wzdłuż tawników. Jedni posługuja się środkiem roundup /randap/. Opryskane miejsca są nieoznaczone i przebywają na nich dzieci i zwierzęta. Czy taki środek jest szkodliwy dla psów i kotów?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Randoup jest szkodliwy dla psów. U mnie tez opryskiwali wzdluz chodnikow bez informacji wogole niewiedzielismy  dlugo ze to robia az pewnego dnia zobaczylismy pracownika z opryskiwaczem idac z psem. Nie wiem jak sie to dla mojego psa skonczy czy uda sie zeby wyszedl z tego bez sladu. Doleczmy watrobe , ktora byla podrazniona i nerki zaczynac bedziemy leczyc. Co waznego powiedzial wterynarz , ze randoup jest slodki i nie ma jakiegos drazniacego psa zapachu i pies bez skrupolow jest skonny jesc czy lizac taka trawe. A zwlaszcza pies uwielbia wachac trawe suczki troche mniej. I jeszcze jedna sprawa weterynarz mowi, ze juz narzady zaczynaja byc chore a po psie jeszcze tego nie widac dlaej jest radosny wesoly chce sie bawic. U mojego troche smierdzial mocz i w ten sposb sie dowiedzielismy co sie dzieje. Zeby pies lezal osowialy wyniki musialy by byc ponad trzykrotnie wyzsze a wtedy juz praktycznie zapozno. u nas est lepiej ale weterynarz mowi, ze gdyby to tak zostalo niewykryte i niepodany lek chorych komorek z czasem moglo by zaczac przybywac i po czasie pies by lezal osowialy a wtedy to juz byl by problem zeby go doleczyc. Psina mloda wiec zal serce sciska. Trzymajcie za nas kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...