Jump to content
Dogomania

Klusek - duży, 12 letni misiek do przytulania. Czeka już 20 miesięcy na dom :(


siekowa

Recommended Posts

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309907_362034580519156_1942697425_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/554301_362034597185821_1690228335_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/527716_362034617185819_1004873671_n.jpg[/IMG]

U Kluseczka bez zmian, kocha swoich opiekunów, więc na pewno jest u nich szczęśliwy.
Z ogłoszeń zupełna cisza :( Mam nadzieję, że uda się Klucha zabrać na ten Dzień Ziemi.
Zmieniłam numer konta w pierwszym poście.


Psiak z fundacji Rottka bardzo podobny do naszego Kluska:

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/536083_392505584119940_180285079_n.jpg[/IMG]

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

Pierwsza wpłata na nowym koncie Kluska:

13.06.2012 Beata S. 200 zł

Bardzo dziękujemy!:loveu: Niestety nadal nie dostałam rozliczenia i przelewu od fundacji Noga w Łapę.

Dobra wiadomość jest taka, że Klusio raczej będzie na festynie z okazji Dnia Ziemi :)
24.06.12 Pole Mokotowskie w Warszawie, jeśli ktoś chciałby poznać naszego Kluseczka to zapraszamy! :)

Link to comment
Share on other sites

Asia M witaj na wątku Kluska :) Ze zdrówkiem całe szczęście jest dobrze, ale Klusio mógłby zgubić kilka kilogramów. Domku mu teraz trzeba życzyć, za długo ten nasz chłopak czeka :(

Zamówiłam na allegro obrożę klitix dla Kluska za 50 zł. Aktualny stan nowego konta: 150 zł.

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

Nowe zdjęcia Kluseczka w jego albumie: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=368328993223048&set=a.175273029195313.44425.148097168579566&type=3[/URL]

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382388_368329636556317_2029429229_n.jpg[/IMG]

Klusek może nie ma idealnej wagi ale jest sporo chudszy niż rok temu. Kochany chłopak podbiegł do nas taki szczęśliwy :) Widać, że bardzo kocha swoich opiekunów.
Kluseczek był grzeczny na festynie. Ludziom bardzo się podobał, dzieci pytały się czy mogą go pogłaskać. Witał się z wieloma psami, ale jeden go zdenerwował bo skakał na ludzi i trochę za bardzo szalał. Za każdym razem jak go zobaczył to na niego szczekał, chyba chciał mu powiedzieć, że ma być spokój :) Czasami szczekał też na inne psy właściwie to nie wiem czemu mu się nie podobały. Na festynie często dostawał smakołyki, ciężko się oprzeć jego spojrzeniu :loveu: Transport bez żadnych problemów.

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

Cały jest cudowny ten nasz chłopak, aż dziwne, że dopiero teraz ktoś się nim na poważnie zainteresował.

Nowa wpłata:
3.07 Beata S. 200 zł

RAZEM na nowym koncie: 550 zł bardzo dziękujemy za pomoc dla Kluseczka! :loveu:

Myślę o tym by zacząć dawać Kluseczkowi jakieś witaminki lub leki na łapeczki. Poczytam w internecie trochę opinii, a później trzeba będzie się doradzić weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

Hej, To fajnie, że ktoś Kluska zauważył. A możesz coś więcej zdradzić na temat potencjalnego domku? Czy to efekt bezpośredniego kontaktu podczas festynu?
Mam nadzieję, że Klusek znosi dzielnie te upały i niczego mu nie brakuje. Czy jest szansa na jakieś nowe zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o osobę, która transportowała Kluska, ale niestety jeszcze nie wiem czy coś z tego wyjdzie, więc na razie nie będę pisać o tym. Ogłoszenia Klusio ma cały czas robione, ale i tak nikt się nie odzywa. :( Jeśli z tym domkiem jednak się nie uda to chyba trzeba będzie spróbować ogłosić Kluska w gazecie Metro. Można też spróbować z nowymi plakatami.
Poproszę dziewczyny o zdjęcia, ale u nich nadal kiepsko z czasem, więc na razie muszą wystarczyć fotki z festynu te co wstawiłam na facebooka. O Kluseczka nie trzeba się martwić, on naprawdę jest tam szczęśliwy i bardzo kocha swoich opiekunów.

BRAKUJE DOMU! :( :( :(

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

Dostałam rozliczenie od fundacji, więc uaktualniłam czwarty post. Proszę sprawdźcie czy się wszystko zgadza :)

STAN KONTA KLUSKOWEGO:
- Fundacja "Noga w Łapę": [COLOR=#800080][B]1916,14[/B][/COLOR] zł
- Fundacja "Psiegrane Marzenia": [COLOR=#800080][B]550 [/B][/COLOR]zł

RAZEM KLUSEK BĘDZIE MIAŁ W SWOJEJ SKARBONCE: [SIZE=3][B][COLOR=#008000]2466,14 [/COLOR][/B][/SIZE]
Bardzo dziękujemy za to, że cały czas pomagacie Kluskowi, jesteście wspaniałe :loveu:

Opłacone jest tylko 10 miesięcy hoteliku, a w niedzielę zaczął się 15 miesiąc. Dzisiaj zadzwonię do Ani i umówię się z nią na odbiór rachunków, wtedy opłacimy te cztery zaległe miesiące (1200 zł).

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

O! fajnie, że konto Kluskowe będzie uporządkowane. Dziewczyny Klusek dawno temu powinien być odrobaczony i zaszczepiony. W rozliczeniach nie zauważyłam takich pozycji. Trzeba to zrobić koniecznie, tym bardziej że są na to pieniądze. Jeśli jest z tym jakiś problem i chcecie, mogę pogadać z moją panią super vet :loveu:, żeby podjechała do Kluska, zaszczepiła, obejrzała itd. Dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam to Klusek był jakiś czas temu odrobaczany, ale Ania już tego nie wpisywała w koszty. Był też zabezpieczany wcześniej przeciwko kleszczom. Jeśli pani super vet może wystawiać faktury i mogłaby pojechać do Kluska, to było wspaniale :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podobno trochę czasu zajęło założenie Kluskowi obróżki, bo myślał, że to coś do schrupania :) Imię to do niego idealnie pasuje :)

Chłopak, który interesuje się Kluskiem, nadal nie podjął decyzji, chyba go trochę przeraża wielkość Kluska. Dobija mnie ten brak odzewu z ogłoszeń :( Poszukam kogoś kto zrobi nowy plakat. [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.175273029195313.44425.148097168579566&type=3"]

Nowa wpłata na koncie Kluska:
03.08 200 zł Beata S :loveu:bardzo dziękujemy za pomoc!



[/URL]

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna wpłata:
07.08 Joanna T. 100 zł bardzo dziękujemy! :)

Ostatnio odebrałam wreszcie rachunki za hotel Kluska, więc dziś zrobię przelew i zaktualizuję rozliczenie.


Napisała do mnie młoda dziewczyna z Warszawy, zainteresowana adopcją Kluska. Jeśli do października Klusio nie znajdzie domu to chciałaby go adoptować. W mailach robi dobre wrażenie, więc na pewno utrzymam z nią kontakt i jeśli w październiku Klucho nadal nie będzie miał domu to umówię się z nią na wizyte przedadopcyjną.

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

Hej,
Nie było mnie przez pewien czas i nie wiedziałam czy p. wet kontaktowała się z Anią. Wczoraj rozmawiałam i dowiedziałam się, że niestety z powodu nawału spraw zawodowych i osobistych nie była w stanie umówić się na wizytę do Kluska. Sprawa na pewno musi być odłożona jeszcze na jakiś czas, ale jeśli jest inny wet pod ręką to bardzo proszę nie zwlekać i zorganizować Kluskowi mały przegląd. Czytałam, że ktoś interesuje się Kluskiem- - trzymam kciuki za najlepszy domek :). Co rozumiesz przez określenie "młoda osoba"?

Link to comment
Share on other sites

Wieku nie znam, wiem, że jeszcze studiuje. Niestety ostatnio mi nie odpisała, więc to i tak nie wróży dobrze :( chyba, że gdzieś wyjechała na wakacje. Poszedł przelew za 3 zaległe miesiące hoteliku, muszę jeszcze jeden rachunek odebrać od Ani. Postaram się jeszcze dziś zaktualizować rozliczenie. Niedługo powinny być nowe zdjęcia Klucha :) Poprosiłam dziewczyny by spróbowały załatwić wcześniej wizytę weterynarza. Osoba ze schroniska poleciła mi lek na stawy, który podają staruszkom, ale gdzieś zgubiłam kartkę z nazwą, więc będę musiała zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...