Jump to content
Dogomania

Pies pilne do jutra szukamy DT. Więcej info poniżej. Łódź


Recommended Posts

Znajomy musi oddać psa na trzy miesiące na razie nie znam przyczyny, ale to tylko trzy miesiące. Jeżeli do jutra nie znajdziemy DT to pies wyląduje w schronisku.
Pies sięga do kolana, ma krótką sierść. Nie toleruje kotów.
Jest łagodny, ale trochę nie ufny w stosunku do obcych. Nie wiem ile ma, ale się dowiem.
Wrzucę zdjęcia, ale nie mogę teraz. Nie mogę się dowiedzieć więcej, ponieważ właściciela nie ma na gg, ani nktalk. Innego kontaktu z nimi nie mam.

Mój numer gg to 1912442 zainteresowanych proszę o kontakt. To na serio ważne.
Możecie również pisać esy na 660017625 na pewno odpiszę, ale nie dzwońcie.

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie się zgadzam znajomy nie ma innych znajomych lub rodziny którzy by się zajęli psiną . To nie zabawka którą się oddaje z rąk do rąk tym bardziej że jest nieufny przecież to trauma dla zwierzaka.Ogólnie się przyjęło straszyć na dogo oddaniem psa do schroniska.Ludzie opamiętajcie się. Zaczyna się sezon urlopów więc poco martwić się o psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']Absolutnie się zgadzam znajomy nie ma innych znajomych lub rodziny którzy by się zajęli psiną . To nie zabawka którą się oddaje z rąk do rąk tym bardziej że jest nieufny przecież to trauma dla zwierzaka.Ogólnie się przyjęło straszyć na dogo oddaniem psa do schroniska.Ludzie opamiętajcie się. Zaczyna się sezon urlopów więc poco martwić się o psiaka.[/QUOTE]
Luta, teraz w 'modę' weszło strasznie nas eutanazją...już chyba ze 2-3 wątki takie czytałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...