Jump to content
Dogomania

Shannon- piekny i szkolony pies w schronisku rozpaczliwie szuka domu.W nowym domu!!!!


patch75

Recommended Posts

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, przemencja, chodzilo o Basa;) biedak nadal siedzi w schronie, a taki super pies:shake: a wjakiej klatce? u shannona nadal?

musze powiedxiec, ze ludzie, ktorzy zaadoptowali Wike sa bardzo odpowiedzialni, skoro przyjechali na sterylke-juz ich lubie:lol:

ania-wysylam ci prywa, jest dom prawdopodobnie dla suczki; wysylam info na prywa; przemek, jak chcesz tobie tez ci wysle, chyba ze z ania sie bedziesz widzial i ona ci przekaze co i jak;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75'] ania-wysylam ci prywa, jest dom prawdopodobnie dla suczki; wysylam info na prywa; przemek, jak chcesz tobie tez ci wysle, chyba ze z ania sie bedziesz widzial i ona ci przekaze co i jak;)[/quote]

Możesz mi też przesłać. Aż mnie ciekawośc zżera :) Shannonek hopamy na pierwszą stronkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']przemek, dzis czwartek....:cool3:[/QUOTE]

tak :) Był dzisiaj i trening. I musze powiedziec, ze jestem strasznie dumny z Shannonka :loveu: :multi: Cała godzinke chodzil bez smyczy i sie sluchal. reagowal na komendy :) On jest taki boski :) sam wlazł potem do klatki :) :multi:

Link to comment
Share on other sites

bez smyczy???:multi: :multi: :multi: on jest niesamowity!:loveu: tak, do klatki to on ciagnie, tak chce tam wejsc-to pewnie dlatego, ze jest to teren mu dobrze znany, a to wazne dla psa, ktory jest tak psychicznie, to mu chyba daje poczucie bezpieczenstwa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...