Jump to content
Dogomania

Hotel dla potrzebujących daleko od Warszawy. Czy to ma sens?


monika&karol

Recommended Posts

Zastanawia mnie czy jest sens otwierania hotelu dla psów potrzebujących(z fundacji) daleko od Warszawy 240 km.
Mazury, Wieś pod Giżyckiem.

Hotel dla psów mogących mieszkać w ocieplonych kojcach. Codzienne wybiegi, karmy bosh i purina.
Weterynarz 24 godz. pod telefonem w każdej chwili może przyjechać.

Cene jaką myśleliśmy to około 400-500 zł miesięcznie

Link to comment
Share on other sites

ciężko powiedzieć, a czy tam w okolicach działają fundacje?

jeśli chodziłoby o zwykły hotel, dla psów od prywatnych właścicieli, to miałabym wątpliwości czy to by dzialało, ale psy z fundacji można przecież dowozić, zorganizować raz na jakis czas przewóz dla kilku psów na raz. niech się wypowiedzą osoby działające w fundacjach, one są bardziej zorientowane w realiach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika&karol']Zastanawia mnie czy jest sens otwierania hotelu dla psów potrzebujących(z fundacji) daleko od Warszawy 240 km.
Mazury, Wieś pod Giżyckiem.

Hotel dla psów mogących mieszkać w ocieplonych kojcach. Codzienne wybiegi, karmy bosh i purina.
Weterynarz 24 godz. pod telefonem w każdej chwili może przyjechać.




Cene jaką myśleliśmy to około 400-500 zł miesięcznie[/QUOTE]
Hotel w założeniu miałby służyć pomocy zwierzętom czy to przedsięwzięcie biznesowe, bo sądząc po cenie pobytu skalkulowanej na jednego psa to chyba to drugie. Nie wiem czy jakąś fundację stać na taki wydatek.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to zależy również od waszych kalkulacji, od tego jaki musicie ponieść koszt utrzymania hotelu, czy będzieci to robić osobiście, czy musicie kogoś zatrudnić itp. - a dla drugiej strony wiadomo - im mniejszy tym lepszy, wydaje mi się, że przy koszcie ok. 300 zł znajdziecie chętnych nawet wśród osób zajmujących się adopcjami na Dogomanii, bo tyle życzą sobie płatne DT - nieprofesjonalne.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że jeżeli znajdziesz fajne siedlisko z dobrym dojazdem i będziesz miała cenę za dużego psa nie
wyższa niż 400zł to znajdziesz chętnych. Ważne jest też jakie masz przygotowanie do opieki nad psami.
Rozglądając się za miejscem na hotel bierz pod uwagę lecznice weterynaryjne. Na wsi z tym krucho
a weci nie znają się na małych zwierzakach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...