Jump to content
Dogomania

Ricko-amstaff pilnie potrzbuje DS!Matka zachorowała i nie ma kto opiekować się psem!


Wala2006

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR]
[COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR]
[COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL]
[COLOR=red] [/COLOR]
[COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Włączcie się proszę do wydarzenia. Psy ze Schroniska we Wrześni są w niebezpieczeństwie!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=red][FONT=Tahoma][URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=198764590160444"][COLOR=#4444ff][COLOR=red]http://www.facebook.com/event.php?eid=198764590160444[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Tahoma][COLOR=red] [/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4a32f6][FONT=Arial][URL="http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Mrunio/160153134034113#!/event.php?eid=182181898500460"][COLOR=red]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Mrunio/160153134034113#!/event.php?eid=182181898500460[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']I jak tam u psiaka? Coś się zmieniło czy dalej jest jak było?[/QUOTE]

U psiaka tak jak było,teraz znów całymi
dniami siedzi sam w domu bo mama właścicielki znów
w szpitalu!!Biedak:(
A z ogłoszeń nikt a nikt się nie odzywał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']może byście dały rade się zorganizować i wyprowadzać go na spacery póki co?[/QUOTE]

przeciez ja mieszkam w Murowanej, blisko tej babki i znalazlabym chwile na wyprowadzanie psiaka... ale skoro nikogo nie ma w domu i nie ma kto otworzyc... :angryy:

Wala, jak bedziecie tam jechac, dajcie znac. Pojde z wami.

edit: moze maja jakas sasiadke, ktorej mogliby klucze zostawiac, zeby mi otworzyla mieszkanie i zebym mogla podejsc wyprowadzic psiaka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']przeciez ja mieszkam w Murowanej, blisko tej babki i znalazlabym chwile na wyprowadzanie psiaka... ale skoro nikogo nie ma w domu i nie ma kto otworzyc... :angryy:

Wala, jak bedziecie tam jechac, dajcie znac. Pojde z wami.

edit: moze maja jakas sasiadke, ktorej mogliby klucze zostawiac, zeby mi otworzyla mieszkanie i zebym mogla podejsc wyprowadzic psiaka?[/QUOTE]to świetny pomysł, przedyskutujcie to z kobietą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']przeciez ja mieszkam w Murowanej, blisko tej babki i znalazlabym chwile na wyprowadzanie psiaka... ale skoro nikogo nie ma w domu i nie ma kto otworzyc... :angryy:

Wala, jak bedziecie tam jechac, dajcie znac. Pojde z wami.

edit: moze maja jakas sasiadke, ktorej mogliby klucze zostawiac, zeby mi otworzyla mieszkanie i zebym mogla podejsc wyprowadzic psiaka?[/QUOTE]

Ja szukam jakiś transport na sobotę lub niedzielę o ile będzie ktoś w domu, ale jak na razie jeszcze nikogo nie znalazłam.
Jak będę wiedzieć że jadę to dać ci znać na ten numer co kilka postów wcześniej podałaś??
A to z sąsiadką dobry pomysł tylko nie wiadomo czy się zgodzą.
Właśnie może jest ktoś kto zrobi allegro dla Rickiego??

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam osobę która pojedzie ze mną do murowanej w
sobotę około 13:30 byśmy z Obornik wyjeżdżały
to tak koło 14 byśmy były ms_arwi pasowało by
Ci czy nie bardzo??
I jeszcze to zależy czy ktoś będzie w domu żeby dać
Rockiego i porozmawiać jutro będę dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Znalazłam osobę która pojedzie ze mną do murowanej w
sobotę około 13:30 byśmy z Obornik wyjeżdżały
to tak koło 14 byśmy były ms_arwi pasowało by
Ci czy nie bardzo??
I jeszcze to zależy czy ktoś będzie w domu żeby dać
Rockiego i porozmawiać jutro będę dzwonić.[/QUOTE]

w sobote i w niedziele niestety nie wiem czy bedzie mi pasowac :/ tak czy inaczej, zadzwon i powiedz, co ustaliliscie. jesli chodzi o wyprowadzanie to problemu nie powinno byc z mojej strony, bo i tak swoje psiaki wyprowadzam wiec specjalnie wracam z pracy.

Link to comment
Share on other sites

Ja swoje wyprowadzam na pewno rano kolo 9-10, potem w zaleznosci o ktorej jade do Poznania, albo jeszcze raz kolo 12, albo jak wracam kolo 16-17. I wieczorem rzecz jasna. W kazdym razie maksymalnie sa 7h bez wyprowadzenia, zwykle 3-4 spacery maja. To jest zwykly scenariusz od poniedzialku do piatku. A jak sie zdarza, ze wiem, ze musze byc dluzej w Poznaniu i nie wroce w ciagu 7 godzin, to prosze kolege, zeby je zabieral do siebie do domu. Wolalabym zeby rano ktos od nich wyprowadzal psiaka, bo rano zwykle najmniej czasu jest, ale jak beda miec problem, moga dac mi znac...
Dowiedz sie, jak wyglada wyprowadzanie tego psiaka w weekendy, bo jesli tu tez jest problem, moze moglabym cos wymyslic jesli ten psiak dogaduje sie z suczkami.

Link to comment
Share on other sites

Pisała do właścicielki pas no i mi napisała że na razie nie ma możliwości przyjechania do Rickiego bo ona całymi dniami jest u mamy w szpitalu i nikogo nie ma w domu, psiak biedny tyle siedzi a w domu pewnie gorąco jak tak ciepło na dworze :-(
Trzeba ja najszybciej szukać domku dla niego!
ms_arwi może podać ci na pw numer do tej babki i może byś się z nią dogadała
żeby zostawiała ci klucze do mieszkania u sąsiadów??
Może ktoś zechce Rickiemu allegro zrobić albo pomyśleć nad jakimś pakietem ogłoszeń??

Link to comment
Share on other sites

No właśnie bez ogłoszeń to nic nie będzie. :(
To jak ona ciągle u mamy, to ona tylko wieczorem z psem wychodzi jak wraca czy jak? Bo na pewno wraca do domu, mogłaby już jeden dzień dać Wam czas... A raczej psu... eh.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']No właśnie bez ogłoszeń to nic nie będzie. :(
To jak ona ciągle u mamy, to ona tylko wieczorem z psem wychodzi jak wraca czy jak? Bo na pewno wraca do domu, mogłaby już jeden dzień dać Wam czas... A raczej psu... eh.[/QUOTE]

Z tego co wiem to on tylko wieczorem wychodzi i
to pewnie nie na spacer tylko żeby się załatwił i do domu.
Napisze i zapytam się kiedy by im pasowało...
Tak mi go szkoda przecież on pewnie się bardzo męczy
siedząc zamknięty w małym mieszkaniu do tego sam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Pisała do właścicielki pas no i mi napisała że na razie nie ma możliwości przyjechania do Rickiego bo ona całymi dniami jest u mamy w szpitalu i nikogo nie ma w domu, psiak biedny tyle siedzi a w domu pewnie gorąco jak tak ciepło na dworze :-(
Trzeba ja najszybciej szukać domku dla niego!
ms_arwi może podać ci na pw numer do tej babki i może byś się z nią dogadała
żeby zostawiała ci klucze do mieszkania u sąsiadów??
Może ktoś zechce Rickiemu allegro zrobić albo pomyśleć nad jakimś pakietem ogłoszeń??[/QUOTE]

To podaj mi na PW ten nr. Zobacze jak sie da z nia dogadac.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie przed chwila Wala . Jest jakiś pan chętny na psiaka . Pan jest z Poznania . Jest gotowy nawet dzisiaj jechać do murowanej zobaczyć pieska . Wala prosi o pilną pomoc .
Wala nie ma teraz dostępu do kompa . Prosi o kontakt telefoniczny do Ani z Poznania . Agaga21 , ty też masz doświadczenie z amstafami . Czy mogłabyś też pomóc Wali w wizycie przedadopcyjnej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Dzwoniła do mnie przed chwila Wala . Jest jakiś pan chętny na psiaka . Pan jest z Poznania . Jest gotowy nawet dzisiaj jechać do murowanej zobaczyć pieska . Wala prosi o pilną pomoc .
Wala nie ma teraz dostępu do kompa . Prosi o kontakt telefoniczny do Ani z Poznania . Agaga21 , ty też masz doświadczenie z amstafami . Czy mogłabyś też pomóc Wali w wizycie przedadopcyjnej ?[/QUOTE]
aaa, już wiem o co chodziło z tym pw :)
ja niestety nie mieszkam w poznaniu, tylko pod wolsztynem ale poproście anię z poznania lub może ms_arwi da radę sprawdzić domek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...