Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[COLOR=Indigo][I][B]Kochane juz wyjasniam ;-)....musiałm wyjsc na powietrze bo mało co sie nie udusiłam ze strachu .Moj Adi pracuje na kopalni Halemba.... w czasie wybuchu byl w pracy .... sciana ktora wybuchła była akurat w rejonie jego prac ..jego oddzial likwidowal własnie to wyrobisko .Jak usłyszalam co sie stało to mało nie dostałam zawału...... tym bardziej ze nie mogłam dodwonic sie na kopalnie ...... Na szczescie połaczyłam sie z biurem Adika i tam powiedzieli mi ze jest OK ! Adik byl w innym miejscu ,sciagneli go i wysłąli do strefy wybuchu .Jest ratownikiem gorniczym . Martwie sie nadal ,bede spokojna jak wroci juz do domu ale kamien spadł mi z serca bo wiem ze NIC MU NIE JEST !!!
Dziekujeee serdecznie kobitki za troske !!!!!!
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=indigo][I][B]Kochane juz wyjasniam ;-)....musiałm wyjsc na powietrze bo mało co sie nie udusiłam ze strachu .Moj Adi pracuje na kopalni Halemba.... w czasie wybuchu byl w pracy .... sciana ktora wybuchła była akurat w rejonie jego prac ..jego oddzial likwidowal własnie to wyrobisko .Jak usłyszalam co sie stało to mało nie dostałam zawału...... tym bardziej ze nie mogłam dodwonic sie na kopalnie ...... Na szczescie połaczyłam sie z biurem Adika i tam powiedzieli mi ze jest OK ! Adik byl w innym miejscu ,sciagneli go i wysłąli do strefy wybuchu .Jest ratownikiem gorniczym . Martwie sie nadal ,bede spokojna jak wroci juz do domu ale kamien spadł mi z serca bo wiem ze NIC MU NIE JEST !!![/B][/I][/COLOR]
[I][B][COLOR=indigo]Dziekujeee serdecznie kobitki za troske !!!!!![/COLOR][/B][/I]
[/quote]



ja wiem co to znaczy, pare lat temu na kopalni niwka modrzejów tez doszło do wypadku w którym zginęło 6 górnikow :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=Indigo][I][B]Kochane juz wyjasniam ;-)....musiałm wyjsc na powietrze bo mało co sie nie udusiłam ze strachu .Moj Adi pracuje na kopalni Halemba.... w czasie wybuchu byl w pracy .... sciana ktora wybuchła była akurat w rejonie jego prac ..jego oddzial likwidowal własnie to wyrobisko .Jak usłyszalam co sie stało to mało nie dostałam zawału...... tym bardziej ze nie mogłam dodwonic sie na kopalnie ...... Na szczescie połaczyłam sie z biurem Adika i tam powiedzieli mi ze jest OK ! Adik byl w innym miejscu ,sciagneli go i wysłąli do strefy wybuchu .Jest ratownikiem gorniczym . Martwie sie nadal ,bede spokojna jak wroci juz do domu ale kamien spadł mi z serca bo wiem ze NIC MU NIE JEST !!!
Dziekujeee serdecznie kobitki za troske !!!!!!
[/B][/I][/COLOR][/quote]o Boze, dziewczyno, ale mialas straszne mimuty... wyobrazam sobie...:shake:

ale najważniejsze, że Twoje szczeście (bo rozumiem ze Adi to TZcik) jest całe i zdrowe :)

bede za Niego trzymac kciukasy :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][I][B]Witajcie kochane ;-)
No dla mnie skonczylo sie na strachu ....
Adi w koncu wrocił do domku ,padniety ale caly i zdrowy .Przebywal pod ziemia blisko 20 godz .Zastepy ratownicze zmieniały sie co 20 min bo warunki jakie panuja w TYM wyrobisku sa tragiczne.Adi jako ratownik musi wracac na kopalnie ...mimo to moj bol zoładka juz mina ł .i moge normalnie funkcjonowac.... nie chce tutaj rozpisywac sie o tej tragedi bo to w koncu galeria ;-)...... w kazdym badz razie OGROMNIE DZIEKUJE ZA KCIUKI I TROSKE ;-) JESTESCIE KOCHANI ;-).........!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam! :lol:
Zuzanka taka duża dziewczynka, że za chwilę domki przerośnie :cool3:
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/3231/powaznart2.jpg[/IMG]

swoją drogą to strasznie mi się one podobają :loveu:
Zuzanka oczywiście też :lol: Powiększenie mojego Nodiego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=Purple][I][B]Witajcie kochane ;-)
No dla mnie skonczylo sie na strachu ....
Adi w koncu wrocił do domku ,padniety ale caly i zdrowy .Przebywal pod ziemia blisko 20 godz .Zastepy ratownicze zmieniały sie co 20 min bo warunki jakie panuja w TYM wyrobisku sa tragiczne.Adi jako ratownik musi wracac na kopalnie ...
[/B][/I][/COLOR][/quote]

straszna tragedia...:-( cieszę się ,że w Waszym przypadku skończyło się na strachu.śledzę na bieżąco przegieg akcji, nie jest za wesoło...:-( Barbórka znów zbiera tragiczne żniwo...

pozdrawiam Wac cieplutko i trzymam kciuki za TŻ !:calus:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][I][B]Dziekuje kobitki .....
Juz mi wrocił dobry nastroj ...choc troszke strachu jeszcze siedzi ...ale w przypadku o mojego TZ-ta paniczny lek zniknal ...
Fotek dzisiaj nie wkleje bo nie mam nowych ;-)...a starych jakos nie chce mi sie szukac ...
Obiecuje jutro zrobic sesje w pracy czyli Zuzia za barem ;-)
Buziaczki ...
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...