Jump to content
Dogomania

Owczarek środkowoazjatycki - ma tydzień zanim trafi do schroniska - ŁÓDŹ


Recommended Posts

Dziś do schroniska dla zwierząt zgłosił się Pan, który musi oddać swojego psa. Wysłuchałam go dokładnie i niestety jego życie tak się potoczyło, że pies musi znaleźć nowy dom. Pan pracuje jako kierowca tir-ów i wyjeżdża co chwilę na okresy 2-tygodniowe. Żony nie ma - wyjechała. Córka z dziećmi musiała się wyprowadzić. Pies podczas nieobecności pana dokarmiany jest przez sąsiadkę i nie wypuszczany z małego kojca, bo sąsiadka aż tak opiekowac się nie będzie. Daje mu tylo jeśc. Pies się męczy. Właściciel boi się wystawiać ogłoszeń o psiaku, żeby nie trafił w złe ręce. Przyszedł porozmawiac o nim do schroniska. Widziałam, że to dla niego ciężka i trudna decyzja. Chciałabym pomóc temu psu, żeby do schroniska nie trafił. Pan wyjeżdża w poniedziałek. Do końca przyszłego tygodnia pies może zostać w kojcu. Później Pana czeka kolejny długi wyjazd i pies trafi do schroniska łódzkiego.
Pies jest 5 letnim samcem, czarno brązowym, z ciętymi uszami. Nie jest agresywny. Jest aprzyjaźniony z małym kundelkiem sąsiadki. Wychowany z dwójką dzieci córki właściciela. Nauczony jeżdżenia samochodem.
Piszę tu w nadzieji, że uda się uniknąć schroniska dla tego psa. Nie wiem czy jest to realne. Czy jest jakieś typowe forum psów tej rasy? Czy ktoś może mnie pokierować do osób pomagających w takich sytuacjach?
Sprwa jest bardzo pilna, Jutro mam dzwonić do Pana i dać znac, czy znalazłam jakies grupy osób pomagających znaleźc odpowiednie domy dla psiaków tej rasy.
Bardzo prosze w imieniu tego psa o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98855947.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98855943.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98855944.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98855945.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98855946.jpg[/IMG]
[/CENTER]
numer: 846
numer chip: 967000009234742
imię: Brutus
płeć: pies
wiek: ok. 5 lat
wielkość: bardzo duza
rasa: owczarek środkowoazjatycki
data przyjęcia: 2011-04-16
kwarantanna do 2011-04-30
przebywa w boksie: pawilon 2


opis: Brutus to piękny, potężny, rasowy owczarek środkowoazjatycki. Brutus jest zrównoważonym i łagodnym psem. Mieszkał w domu, gdzie były dzieci i inne psy. Jest spokojnym olbrzymem, który jedna ze względu na swoje gabaryty musi trafić do osoby znającej się na psiej psychice. Polecamy tego pięknego psiaka dla miłośnika i znawcy rasy.

Kwarantanna nie obowiązuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...