Jump to content
Dogomania

Dziadek Box [']


Bodziulka

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Julia, mam odkopałam książkę (podobno inną niż Ani), taką o podstawach się nazywa "PR od a do z" (ten kolega to ma? czy w ogóle ma dostęp do jakis ksiażek?) i jakieś do pr wewnętrznego, ale to fragmenty. Zastanawiam się, czy lepiej to skanować czy Ci wysłać...

A ja se idę dziś na Noc Reklamożerców :cool3: 6 godzin oglądania reklam :diabloti: w nocy... :evil_lol: a rano na zajęcia... how cool is that :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bodziulka wielkie dzięki, zapytam się go po weckendzie, bo nie wiem co ma, a wiem, że jedna koleżanka też się dla łamagi stara, to teraz żebyśmy się nie zdublowali:cool3:

A tak wogóle to miłego oglądania reklam:evil_lol:, my idziemy dzisiaj wcześnie spać bo już o 6 rano :cool3:musze być u simbik, jedziemy do Poznania:multi:

Link to comment
Share on other sites

A no tak imprezka w Poznaniu :cool3: Trzymam kciuki :thumbs:

Ja wróciłam z maratonu koło 5, chwilę potem poszłam spać, zaraz potem wstałam, pojechałam na zajęcia, wróciłam i oto jestem!! :cool1:
Maraton w sumie jako taki - najlepsiejsze reklamy dali na początek, potem było coraz gorzej, albo ja już traciłam kontakt z rzeczywistością. Do samego końca zostało może z 1/3 ludu (z 12 sal multiplexu :cool3:) - najgorszy był blok reklam o pojednaniu francusko-koreańskim (sprzed kilku lat) - to Francuzi tworzą ten festiwal, więc napisy były tłumaczone z koreańskiego na francuski :razz: a ja ni hu hu ani jednego ani drugiego :lol:
Była też (oim zdaniem rewelacyjna) reklama o maltretowaniu psów (zwierząt) - bardzo prosta, ale dzięki temu chyba bardzo zrozumiała. Chyba ją też gdzieś mam, więc potem postaram się Wam pokazać. I była jedna reklama, którą spokojnie można by zaskarżyć do jakiejś instytucji dla zwierząt: facet idzie z "chodzącą przekąską" (małym, kudłatym, szczekliwym z kokardką) do swojego samochodu (reklama samochodu) - samochód jest obsrany, więc on go pucuje tym psem a potem go wyrzuca... z jednej strony śmieszne na pierwszy rzut oka, ale potem :shake:
W ogóle pokaże Wam kilka fajnych reklam, chcecie :cool3:

Julia - to czekam na wieści, jakie księgi on ma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']A - i polskie reklamy, na tle światowych, to porażka :p :evil_lol:[/quote]
Ale już niedługo to się zmieni bo na scenę wkroczy Bodziulka - nasz rekin dogoreklamy! :multi: :multi: :multi:

Jak się czuje Bodzio, bo Ty to domyślam się, że "lewitujesz" :cool3:

A książki, niestety "ni ma", diabeł ją nakrył gdzieś ogonem! :angryy: Tak mi wstyd! :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']No tak, zamiast z psiną do weta, to się na imprezkę idzie :mad: :razz: :evil_lol: ;)[/quote]
Imprezka to nie jest dobre sformułowanie w tym przypadku. Zresztą, może się przekonasz? :cool3: :evil_lol: Wpadłam właśnie na moment do domu, jestem skonana, o mało co się nie zabiłam o piękny szalik pucki walcząc z wieszaniem na wietrze afisza i targaniem sześciu wiązanek kwiatów!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']Halo Bodziulka, pewnie sobie słodko śpisz :lol: Żałuj, "imprezka" się udała, ale 11 grudnia to już się nie wymigasz! Już ja Ci dam radia słuchać!:mad: :evil_lol:[/quote]

A o której to będzie godzinie? A i owszem spałam - bardzo szybko mnie zmogło i jakieś 12 godzin się udało spędzić w wyrku ;)

[quote name='Agga'][B][COLOR=#006400]Box no gdzie foteczki?[/quote][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[COLOR=#006400][COLOR=black]No a gdzie wierszyki, pioseneczki i inne twórcze pomysły ;) :evil_lol:[/COLOR] [/COLOR]
[COLOR=#006400][/COLOR]
[B][COLOR=#006400][quote name='Agga']A może by tak z panią co?[/quote][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Aparat nie wytrzyma :evil_lol: [/COLOR]

[quote name='Imbir1']To ja myślałam, że jak mnie nie będzie to tu dużo będzie nowego a wy o imprezkach tylko:evil_lol:

A na mojej imprezce najlepsze miejsca zgarneli Włosi:cool3:[/quote]

No wiesz - w sobonti wieczór to co innego się powinno robić niż imprezować? :razz: Może rachunek zysków tworzyć :evil_lol: A ja jakoś za Włochami nie przepadam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Aparat wytrzyma więc do dzieła.[/quote][/COLOR][/B]
[COLOR=black][/COLOR]
yasne ;) nasza fotka jest kilka stron temu - z Kazimierza ;)
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][quote name='Agga'][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]A o twórczości ja nic nie wiem:razz:[/COLOR][/B][/quote]

A to trzeba sie oświecić ;)

Link to comment
Share on other sites

Jaki świt? Toż to jeszcze noc!! :evil_lol:

Bodziuś wczoraj, tak dla odmiany, był u weta na płukaniu tej rany na udku. Był bardzo grzeczny i spokojny.
Mam całą pamięć telefonu zawaloną fotkami, ale nie widzę tu żadnej twórczości :evil_lol: Moża Ania nam coś zagra :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...