Jump to content
Dogomania

Diana-jej Pani zmarła, teraz Ona umiera w schronisku Wrocław, Już w nowym domu


Bella11

Recommended Posts

Z tego co się orientuje badania nic szczególnego nie wykazały więc pewnie to zaburzenia żołądkowe powodowały rozwolnienie ,a że czasem ma trudności z wstawaniem to pewnie efekt po spaniu na betonie a to nie jest młody pies . W tej chwili nocuje w ciepłym pomieszczeniu ale nie wiem jak długo będzie można ją tam przetrzymać . Dom na stałe dla tej wspaniałej suczki pilnie poszukiwany !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4]Diana[/SIZE] nie ma już wiele czasu.... psy tęskniące w schronie umierają na depresję.:-( :-( :-(

Zbyt pospolita na salony? :oops:

Ale przede wszystkim zbyt delikatna psychicznie na schronisko!!!!:-(

Przypominam wszystkim o tej wyjątkowej suni, która umiera z żalu we wrocławskim schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Cześć!!! Obserwuję Diankę juz od jakiegos czasu,bo nieobojetne są mi losy psiaków ze schroniska.I bardzo mi smutno,myslałam,ze znalazła domek...Czemu piszecie ze jest pospolita?Ona jest śliczna i taka kochana!Dziwie sie,ze syn włascicielki ją oddał jak nic nie znalazł...to co ze mieszka za granicą?Tak najłatwiej sie wytłumaczyć!Za granice psiaki mogą wyjeżdżać przeciez!Drugie moje pytanie,jakie sie nasuwa-to dlaczego pracownicy schroniska nie dadzą ją do innego boksu,żeby miała spokój?-juz dosyc przeszła.Wiem,rozumiem,ze mało miejsca itp,ale to wyjątkowa sytuacja.Boli mnie to niesamowicie-za co te cudowne,niczemu niewinne pieski tak nieraz muszą cierpieć!!!Ja mam 2 pieski,urodzi mi sie dzidzia,nie raz nie jest łatwo,ale nigdy bym pieska nie oddała!!!NIGDY!!!Trzecie moje pytanie-czy mogę,czy jest mozliwość,zebym choc pomogła jak moge,to niewiele,ale choć przywieźć jej jedzonko,wyjsc z nią na spacer?Pogłaskać,przytulić...Prosze o odpis.EWA.

Link to comment
Share on other sites

Byłaś kiedyś w schronisku? Wiesz ile tam jest psów? Nie doczytałaś, że problemem Diany nie są inne psy, a buda, zimny beton? Ona nie wie, że w budzie cieplej...
Jest w biurze, to i tak wyjątkowe ze strony schroniska, pielęgniarzy...
W schronisku zwyczajnie nie ma ciepłego boksu.

Link to comment
Share on other sites

po co te pretensje?Byłam wiele razy w schronisku,pomagałam tez kiedy Ty zapewne byłas mała.Nie mam 18 lat,tylko troche wiecej.Ostatnio tez z przyjaciółką przygarnęłysmy pieska ze schroniska na Skarbowców,wiec nie jest mi to obojętne!Wręcz przeciwnie.Ja wiem ile jest piesków-niestety mnóstwo,ale ja pytam czy nie można jej gdzies do łagodniejszych przenieść???Piesek,ktorego przygarnełam tez był w biurze schroniska,odrzucony,siedział tam przerażony,biedny.Ja wiem,ze jest problem w schronisku,ze tyle zwierząt,zdaje sobie sprawe!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ona jest uległa w stosunku do psów, to w każdym boksie będzie jadła ostatnia - a jeśli w ogóle nie chce jeść, to nie będzie nawet, jeśli będzie sama...
Jeśli byłaś i widziałaś, to wiesz, że psów "w wyjątkowej sytuacji" jest tam wiele. W kojcach nie ma miejsca, bo są przeznaczone głównie dla psów agresywnych, bo je trzeba separować. Zawsze musi być jakiś kojec w rezerwie.
Diana ma w swoim nieszczęściu wiele szczęścia, bo wzruszyła kogoś, kto walczył o to, żeby nie siedziała na betonie.

Syn właścicielki miał jej szukać domu, podobno się nawet kiedyś odezwał, zadzwonił, a teraz to nie wiem...

ps. Uwaga o wieku jakoś nie pasuje mi do dojrzałej osoby...

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadam na pytanie:eviltong: Diana dostaje jedzenie razem z innymi psami, śpi w biurze więc cały dzień lata luzem po schronisku:cool3: Jednak pomoc zawsze się przyda, można przynieść jakieś jedzenie, koce, ręczniki. Może nie dostanie tego imiennie Diana, ale napewno się przyda:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...