Jump to content
Dogomania

Kudłaczek do adopcji!!! Bezdomny od dziecka...


AniaDre

Recommended Posts

Witam, w schronisku w Karwicach przebywa obecnie ok 100 psów, wrzucam filmik, może ktoś się którymś zainteresuje...

[url]http://www.youtube.com/watch?v=ET9-DZ1hHvI[/url]

Ja mogę wypowiedzieć się na temat Kudłaczka ( tak go kiedyś nazwałam), widać go na filmie ok 6:10 (na budzie). Błąkał się od dłuższego czasu po okolicy, a ostatnio zniknął, okazało się, że siedzi w schronie. Bardzo przyjazny piesek, niekonfliktowy, mogłam z nim robić co chciałam :)

Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='nika28']Mogłabym zrobić kilka ogłoszeń, psiak jest śliczny i pewnie szybko znalazłby domek.

Tylko do tego potrzebne są jakieś ładne zdjęcia...[/QUOTE]

Super, kochana jesteś! Postaram się jutro lub w poniedziałek pojechać ze znajomym weterynarzem do schroniska i porobić parę zdjęć. Może jeszcze jakieś perełki się znajdą do ratowania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']To czekam :)

Porób zdjęcia jeszcze jakimś innym psiakom, też je trochę poogłaszam, może znajdą domki :)[/QUOTE]

Zrobisz wielką przysługę, bo schronisko jest mało ogłaszane, a na tym filmiku widać naprawdę fajne i zadbane psiaki :)
A ja na takich rzeczach za bardzo się nie znam i czasu brak...Ale postaram się zrobić co w mojej mocy żeby pomóc. Dzięki za zainteresowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem mega wściekła. Pan pilnujący schroniska powiedział, że nie można robić zdjęć, bo podobno były ostatnio jakieś panie, które miały jakieś straszne problemy co do warunków, stanu psów itp. I że zdjęcia mogłyby tylko zaszkodzić, gdyby jakiś nadgorliwy człowiek się czegoś uczepił. Tłumaczenia, że przecież chcę pomóc, a nie zaszkodzić nie pomogły. Nie wiem o co tam mogły się uczepić, warunki dobre, psy najedzone, zaszczepione i odrobaczone.... :shake:
Będę w tym tyg dzwonić do kierownika, spotkam się z nim i poproszę, powinien się zgodzić. W sumie tamten człowiek bez zgody kierownika też może nie mógł się zgodzić. Będę dobrej myśli. Ale Kudłaczka niestety nie widziałam, może się schował, albo został już oddany...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...