Jump to content
Dogomania

Wyprawka szkolna dla Kingi. Reportaż Polsatu- Interwencja.


aka_nina

Recommended Posts

[quote name='anita_happy']Lol.pozdro z borow tucholskich.ja na wakacjach.paka poszla jakies 2tyg temu.mam nadz,ze doszla:)i bylo ful radosci kinga miala przy otwieraniu[/QUOTE]

Na pewno niebawem dowiem się czy doszła :) Ale znając Pana Jarosława to sam wyśle Ci list :)
Kinga zaniemówi z wrażenia pewnie :D

Link to comment
Share on other sites

Od tygodnia zapierdzielam,tzn.tyram na wakacjach.jestem na agroturystyce u gospodarza co troche stracil wigor.pochorowala sie jego mama.ludzie juz starsi,facet samotny.teren gdzie jestesmy-bajka.w ten tydzien zrobilam z drugim letnikiem podest z lawka z rabatami.piaskownice.odszykowalismy altanke.podcielismy choinki.mega zmeczenie i satysfakcja!super wakacje:pheh.jak wleze na normalny net to wam pokaze:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']Od tygodnia zapierdzielam,tzn.tyram na wakacjach.jestem na agroturystyce u gospodarza co troche stracil wigor.pochorowala sie jego mama.ludzie juz starsi,facet samotny.teren gdzie jestesmy-bajka.w ten tydzien zrobilam z drugim letnikiem podest z lawka z rabatami.piaskownice.odszykowalismy altanke.podcielismy choinki.mega zmeczenie i satysfakcja!super wakacje:pheh.jak wleze na normalny net to wam pokaze:p[/QUOTE]

Hehe to wakacje się udały :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']A dużo tego będzie?
Jakieś po TV, monitorze są najlepsze... nie wiem:roll:[/QUOTE]

Nie wiem ile wyjdzie tego. Jutro idę na zakupy, będę szła zgodnie z listą. Pewnie odwiedzę 2-3 markety. Czekają mnie duuże i dłuugie zakupy heh. Pewnie jakieś 3/4 pudełka po telewizorze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Szykuje się naprawdę super wyprawka, ale tych zakupów to Ci kochana nie zazdroszczę:evil_lol:[/QUOTE]

W sumie dwóch rzeczy się boję- 1. dźwigania paczki/paczek na pocztę, 2. starych, bo znowu dostanę opieprz, że komuś pomagam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aka_nina']Aaaa skąd wziąć karton? Nie mogę znaleźć żadnego odpowiedniego w domu.[/QUOTE]
JA MIAŁAM PO CHIPSACH :)


[quote name='aka_nina']Hehe to wakacje się udały :D[/QUOTE]
udały:P
[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/301939_165516710191082_100001982634640_334042_1017504_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299964_165520310190722_100001982634640_334047_1189851_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307689_165523193523767_100001982634640_334059_4552617_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=darkorchid][B][FONT=Georgia]Zrobiłam zakupy. Jak brat zwolni skaner to zeskanuję rachunek. Jest na 157 zł, więc jest jeszcze 13 zł do wydania. Nie kupiłam pasteli suchych (nie mogłam znaleźć, więc się wybiorę do Galerii Mokotów po nie), dziurkacza (jakieś ogromne były, beznadziejne) i teczki (sorry, ale 9 zł za teczkę nie dam :P), przybornika (były brzydkie jak noc listopadowa). Myślałam, że więcej da się kupić ale zważywszy na to, że rzeczy tj. papier kolorowy brałam razy 5 czy 6, bo wiem że przyda się na 2 lata jeszcze i wiem ile tego schodzi (mam koleżankę w 2 gimnazjum), dlatego tak zadecydowałam. Zeszytów nie kupowałam za dużo, bo to jest relatywnie tania rzecz. Teraz tylko pudło muszę skombinować...

Dobra to teraz pobawię się w przerzucanie zdjęć, pomniejszanie, ładowanie w image shack i wklejanie tu.[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...