Jump to content
Dogomania

Rudi/Kołtun już w nowym domku! :)


magda_z

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kołtunku, Twój kolega z boksu obok też znalazł domek :) :) :)
[U][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy][B][COLOR=magenta][IMG]http://i55.tinypic.com/24xf3u8.jpg[/IMG]

Niestety MILKA - koleżanka od wspólnych spacerków dalej siedzi "za kratami" :( :( :(
[IMG]http://i56.tinypic.com/jtv5p4.jpg[/IMG]
[SIZE=2]Wątek:[/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy][COLOR=magenta]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209520-MIKRO-MILKA-szuka-domu-NIE-NA-CHWILK%C4%98"]http://www.dogomania.pl/threads/209520-MIKRO-MILKA-szuka-domu-NIE-NA-CHWILK%C4%98[/URL]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][U][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy][B][COLOR=magenta]
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][B]Wydarzenie Miluni na FB:[/B]
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=174144349313465[/URL]
[B]
Album ze zdjęciami:[/B]
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=o.174144349313465&type=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

hurrra !!! Kodi ma domek!!!!!!!!!!! A gdzie?
Tak mi szkoda MIlusi.... Ją też wtedy chciałam zabrać...aż sie popłakałam.... no niestety dwóch nie mogłam, nie miałby ich kto pilnować , jak oboje z mężem jesteśmy akurat rano w pracy.

ps. Kołtunik dziś został MISTEREM dogo !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']hurrra !!! Kodi ma domek!!!!!!!!!!! A gdzie?
Tak mi szkoda MIlusi.... Ją też wtedy chciałam zabrać...aż sie popłakałam.... no niestety dwóch nie mogłam, nie miałby ich kto pilnować , jak oboje z mężem jesteśmy akurat rano w pracy.

ps. Kołtunik dziś został MISTEREM dogo !!!!!!!![/QUOTE]
[B]Karinko[/B], niestety nie wiem gdzie dokladnie trafił Kodi gdyż była to adopcja schroniskowa i nikt się od niego nie odezwał :(

Milusia jedzie do Domu Tymczasowego w przyszły weekend ;)
Może wtedy otworzy się jej furtka do lepszego życia?

Oczywiście Kołtunkowi GRATULUJĘ!!! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To super, że Milusia przynajmniej nie będzie musiała oglądać świata zza kratek! Zazdrosna jestem o nia chociaż sama jej nie mogę zabrać....
Ale jak juz będę na emeryturze to biorę od razu trzy psiaki !!! Tylko, że to będzie za niecałe 20 lat......ani Kołtunik, ani Milusia juz nie będą na tym swiecie .... Ale będą innne bidy!
Dziś zabieram się za ogłoszenia dla psiaków ze schronu. Dawno to miałam zrobić, ale mi umknęło. A po niedzieli wieszam u nas i na Rybcu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']To super, że Milusia przynajmniej nie będzie musiała oglądać świata zza kratek! Zazdrosna jestem o nia chociaż sama jej nie mogę zabrać....
Ale jak juz będę na emeryturze to biorę od razu trzy psiaki !!! Tylko, że to będzie za niecałe 20 lat......ani Kołtunik, ani Milusia juz nie będą na tym swiecie .... Ale będą innne bidy!
Dziś zabieram się za ogłoszenia dla psiaków ze schronu. Dawno to miałam zrobić, ale mi umknęło. A po niedzieli wieszam u nas i na Rybcu ![/QUOTE]
Kochana, a może znalazłabyś czas żeby od czasu do czasu podjechać ze mną rano do schroniska? Tylko, że ja jeżdżę zazwyczaj w tygodniu.
Wyprowadzić psiaki, porobić im zdjęcia do ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

Rano kobito to ja zawsze jestem w pracy tak średnio do 13.30. Bo nikiedy dłużej niestety ( chociaz ludzie twierdzą, że nauczyciele to tylko 4 godziny pracują )
Chyba że w jakąś sobotę? Taką żeby mój mąż akurat był w domu i mnie zawiózł, bo ja mam problem autobusowy w soboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Rano kobito to ja zawsze jestem w pracy tak średnio do 13.30. Bo nikiedy dłużej niestety ( chociaz ludzie twierdzą, że nauczyciele to tylko 4 godziny pracują )
Chyba że w jakąś sobotę? Taką żeby mój mąż akurat był w domu i mnie zawiózł, bo ja mam problem autobusowy w soboty.[/QUOTE]
W soboty nie bardzo :(
Szkoda, bo w tygodniu schron do 14 czynny.
Może kiedys będziemy miały okazję wybrać się razem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Dziwne....ja zawsze myślałam, że wy tam chodzicie popołudniami! Łatwiej by było innym ludziom pomagać tym zwierzaczkom własnie popołudniami, jak juz wrócą z pracy.[/QUOTE]
To by było zbyt proste. Ale ani po południu, ani w weekendy nie pasuje. Pasuje im tylko wtedy kiedy większość ludzi jest w pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale oni nie chcą tak naparawde wolontariuszy. Poznałam kilka osób, które mi mówiły, że kiedyś pytały o wolontariat, możliwość wyprowadzania psów i mówiono im, ze jest "wystarczająco osób" lub coś w tym stylu.[/QUOTE]

To od razu mi przyszło do głowy, że maja pewnie cos do ukrycia ha !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']To od razu mi przyszło do głowy, że maja pewnie cos do ukrycia ha !!!!!!!!!!![/QUOTE]
Jest bodajże 6 osób na zasadzie wolontariatu, bo wolontariatu rzeczonego jako takiego niestety nie ma ;)

Cioteńko, finansami Milusi zajmuję się ja i na moje psiowe (!) konto zbieram pieniążki :)
To jest to samo co z Zielonego Bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Kto to jest te 6 osób i czy ten wolontariat polega na robieniu zdjęci psom przez godzinę raz w tygodniu? :P To może te 6 osób pomoże Milce, jednej z niewielu wyciągniętej z naszego schronu?[/QUOTE]
Jedną z nich jestem ja :oops: Reszta jest wyszczególniona bodajże w zakładce Wolontariat na forum schroniskowym.

[COLOR=darkred][B][quote]Aktualnie mamy komplet wolontariuszy.[/quote][/B][/COLOR][quote]

[B]Aktualni wolontariusze:[/B]
- Ja (MagdaZ)
- Kasia (Kasia22)
- Agnieszka (Agucha)
- Sylwia (Ss)
- Iza (izabelads)
- Karolina (moja siostra) [/quote]
Jeżdżę tam na parę godzin, niestety raz w tygodniu o ile mam czas... Robię zdjęcia, wyspacerowuję, kąpię, czeszę, obcinam, robię ogłoszenia, ale tylko psom które znam i o których mogę COŚ powiedzieć. Nie porywam się z motyką na słońce...

Psy można zabierać na DT jeżeli takie się znajdą. Nikt nie robi z tego problemu ;)

Co prawda - nie działam razem z tamtymi dziewczynami... Jeżdżę sama, bo tak mi wygodniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No to szkoda, że mimo wolontariatu nie ma na wątku schroniskowym żadnego info poza tym, które Ty dasz :([/QUOTE]
[B]T[/B]o jest niestety żywiec! Nie wiele się zmieniło :shake: :roll:
Postaram się jakoś to wszystko ogarnąć i zacznę szukać DT przynajmniej dla tych mikrusków i szczeniąt. Nie wyobrażam sobie ich w zimie tam :(

Nie wiem czy mi się to uda, bo sama kijem Wisły nie zawrócę... ale warto próbować :)

Poza tym, powstaje Fundacja Mikropsiaków :multi:
Muszę znaleźć parę DT tutaj na Śląsku, bo chyba tylko ja jedna tu jestem... Wierzę, że się uda! Trzymajcie kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

[b]Poszukuję odpowiedzialnych osób ze Śląska,
które zechciały by współpracować ze mną oraz Fundacją Mikropsy
i (ws)pomóc najmniejsze psie istnienia, tj - MIKRO-PIESKI.
[/b]

[b][color=red]MIKRO-PIES [/color][/b]- to psiak najbardziej pożądany przez adoptujących. Jest mały, niekłopotliwy, oszczędny, bezproblemowy w Domu Tymczasowym, w pełni adopcyjny...


MIKROPIES to pies o wadze [b]MAX 6 kg.[/b] Malutki, drobniutki. MIKROPIES TO PIES DOROSŁY, POWYŻEJ ROKU!

------------------------------------------------------------------------------

Głównie poszukuję osób, które są w stanie zapewnić takim psiątkom [b]Dom Tymczasowy[/b], w którym psiaczka będzie można przygotować do adopcji...tj:
- wysterylizować/wykastrować,
- przebadać wedle potrzeby,
- poznać na tyle, żeby móc mu znaleźć odpowiedni dom
-... a przede wszystkim - zabrać go z zimnego boksu i dać namiastkę SWOJEGO domu.

Osobie, która się zgłosi i przejdzie pomyślnie wstępną rozmowę - [color=red][b]zapewniamy[/b][/color]:
[b]- karmę
- opłacenie kosztów weterynaryjnych
- ogłoszenia (jeżeli sam nie może, nie potrafi zrobić)
- wszelką inną potrzebną pomoc[/b]

Cały czas jestem w kontakcie z Domem Tymczasowym. Tak więc - nie bójcie się, że zostaniecie z psem i jego problemami SAMI ;)

Psiaki z Domów Tymczasowych są wydawane do adopcji na podstawie FUNDACYJNEJ Umowy Adopcyjnej, oraz - co jest oczywiste - po uprzedniej wizycie przed-adopcyjnej, którą zorganizuje osoba z Fundacji.

----------------------------------------------------------------------

[b]SZCZERZE ZACHĘCAM I ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY[/b] :)

Kontakt do mnie:
tel: [color=red][b]500-596-485[/b][/color]

mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...