Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu dalmatyńczyków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Guest Reyes

Recommended Posts

Ok wybiegam myślą w tył

[SIZE=4]KWRP Będzin 2006[/SIZE]
[B]Almighty`s Gift Royal Hermelin Dosk. l.1 (CWC nie przyznano) [/B]
[B]CHOCAPIC Trzy Żywioły Dosk. CWC , l.1 NPWR BOB [/B]
[B]Ximiko Uśmiech Dalmacji Dosk. l.2 [/B]
B[B]everly Angelia Roval Hermelin dosk L.1 Zw. Mł.[/B]

[B][SIZE=4]KWPR Częstochowa 2006[/SIZE][/B]
[B]XIMIKO Uśmiech Dalmacji dosk. l.1 CWC NPwR BOB [/B]
[B]BONA z kojca Pewnych dosk. l.1 CWC [/B][B]NSwR [/B]
[B][SIZE=4]KWPR Chorzów 2006[/SIZE][/B]
[B]Alimighty's Gift Royal Hermalin ocena bardzo dobra [/B]
[B]Chocapic Trzy Żywioły Dosk. l.1 CWC[/B]
[B][URL="http://www.royalhermelin.cz/"][FONT=Arial CE][SIZE=3][COLOR=#804000][B]Hollywood´s Dream Raul[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Dosk. l.2 [/B]

[B]Zachęcam by dopisywać dalej :)[/B]
[B]---[/B]
[B]Przerobiłam żeby było czytelniej.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam na forum. Ja w sprawie kropek na ogonie. Chyba nie tylko te kropki zaważyły że "drobiazgowy" sędzia wskazał na Czakulca. Świadkiem oceny byl prezes oddziału-zatrzymał nas w ringu bo liczył że wskaże go na zwyciężcę rasy. Wg Łabędzkiego -cyt. "nie mam z kim go porównać" i wtedy dopiero wypłynęła sprawa kropek na ogonie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oooo widze że Hera wzieła BOB na Internetowej wystawie psów... :crazyeye:
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]No nic teraz toczymy boj o grupe szóstą :[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL]http://www.kynologia.pl/index.php?modul=w_main&w=2[/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

CACIB KIELCE 2006
Ex. l.1 Zw.Mł. BALTAZAR GĄBKA z Chróstów
?? l2. BATORY z Chróstów
Ex. l.1 CWC NPwR CACIB XIMIKO Uśmiech Dalmacji

Ex. l? res. CACIB CARIOCA Trzy Żywioły

Inne nieznam
Michał możesz uzupełnić ?

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.sweb.cz/sunsetdalmatian/vysledky/WW_Poznan_06.html[/URL] --> PEŁNE WYNIKI POZNANIA
----
Odnośnie kielc się jeszcze pochwale że z dalmatem ITEM IBIDEM Banderia dostałam się do finału Jh. Tu niestety gorzej między innymi dlatego że staruszek postanowił że nieda sobie łapek dotknąć - i komentował to piszczeniem jakbym nożycoręka była :diabloti: Ale i tak się ciesze bo nic nierówna się możliwości polatania po ringu z fajnym dalmasiem :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Reyes']z dalmatem ITEM IBIDEM Banderia dostałam się do finału Jh.[/quote]

O, gratulacje :multi:
ITEM IBIDEM Banderia (w domu Ikar) to weteran z mojej hodowli (jejku, jak ten czas leci...). Jak się dowiedziałam od jego właścicielki, że jest chętna do wystartowania z nim w jh, to pomyślałam, że to odważna dziewczyna.
Ikar lubi biegać, ale do stania nie ma cierpliwości raczej ;)
Cieszę się, że Ikar Ci się podoba i wbiegliście razem do finału jh. :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banderia']O, gratulacje :multi:
ITEM IBIDEM Banderia (w domu Ikar) to weteran z mojej hodowli (jejku, jak ten czas leci...). Jak się dowiedziałam od jego właścicielki, że jest chętna do wystartowania z nim w jh, to pomyślałam, że to odważna dziewczyna.
Ikar lubi biegać, ale do stania nie ma cierpliwości raczej ;)
Cieszę się, że Ikar Ci się podoba i wbiegliście razem do finału jh. :cool2:[/quote]
Wartość psa to suma włozonej pracy HODOWCY i właściciela. To też twój sukces :multi: . Ja, w każdym razie, osiągnięć hodowlanych serdecznie gratuluje, to naprawde wspaniały pies. Szkoda tylko że latka tak szybko lecą. Ledwo je pokochaliśmy a już ... :-(
Moja własna krówcia ma za dwa dni 3 latka na karku - niewiem czy się cieszyć czy płakać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Cieszyć sie każdym dniem jaki możesz spędzić z Herą :loveu: [/quote]
Będe obiecuje :-)
--
Hera ma trzy lata... a ja tak dobrze pamiętam dzień kiedy do mnie przyjechała ... Boze ile się od tego czasu wydarzyło :placz:
Wzruszyłam się ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...