Jump to content
Dogomania

Alme i Armani- moje diabły wcielone


lourdnes

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To dlatego ,ze mam za dużą liczbę zdjęć. Jak np napstrykam ich 700 to wiadomo ,ze wszystkich nie wstawie to zawsze przebieram tak do ok 30 z sesji, ktore wstawie a reszte odrzucam :evil_lol: I tak wybieram do 30 żeby was tez nie zanudzic chociaz pewnie i tak to robie wstawiajac taka ilośc fotek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']no co Ty mozesz przeciez duzo wstawiac, nie krepuj sie 30 to jest malo :razz:[/QUOTE]
Dużo- inni nie chca tyle wstawiac :eviltong: Ja juz tu bije rekordy w ilosci zdjec w galerii dlatego musze sie troche pohamowac ,zeby nie zanudzac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']To ja też parę wstawiłam u siebie,żeby Ci nastrój poprawić :diabloti:.[/QUOTE]
I bardzo się cieszę - juz mialam pręgusiowy niedosyt :evil_lol: Ale powiem Ci ,ze musisz juz robic nowe bo ja szybko bede miala kolejny niedosyt :eviltong:
[quote name='Silky123']Przesłodkie są. :loveu:
Najbardziej u Basenji przemawia do mnie ich ogonek i pyszczek. :p
Zapraszam serdecznie do nas. :eviltong:[/QUOTE]
To ja polecam sprawic sobie towarzysza dla Twojego małego spryciarza :evil_lol:I witam w moich skromnych progach ;)
[quote name='deer_1987']ja tam daje po 15 czy 20 dziennie :P[/QUOTE]
A to kłamczucha- ja sie juz tu doczekac niemoge i namawiam nawet żeby małża wykorzystać do focenia .Oj bedzie lanie :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MMM']Myślę, że jakbyś wstawiła 700 to i tak byłoby za mało:diabloti:
Fotki mają to do siebie, że nigdy ich nie mamy dosyć. Więc czekamy ...[/QUOTE]
Ale jak za duzo to sie szybko nudza :evil_lol:
[quote name='Silky123']Z tym towarzyszem to tak nie za bardzo, bo mieszkamy jak narazie w bloku, ale rodzice budują dom na wsi, więc jak się tam wprowadzimy to się pomyśli nawet o dwóch kompanach, bo ogród duży to się wybiegają. :loveu: :eviltong:[/QUOTE]
Ja na razie tez sie kisze w bloku ale fakt ,ze mam gospodarstwo na wsi. Psy sa przeszczesliwe jak jedziemy tam do domu :lol:
[quote name='deer_1987']nie no teraz nie mam praiwe zadnych fotek bo z ta noga daleko nie pojde... a od ponad pol godziny mecze sie z dopiero JEDNYM filmikiem dla Ciebie...

ale jak mam fotki to daje ile mam, teraz po 1-2 bo nie mam duzo :razz:[/QUOTE]
Oooo to za chwile pomykam do Ciebie na filmik :evil_lol: A dzis moze bedziemy u grubego to dopstrykam nowych fotek;)
[quote name='Asiaczek']dubelek:)

Pzdr.[/QUOTE]
A gdzie? :) Aaaaaa uhahany Maniek :):):)
[quote name='Asiaczek']...wałeczki...?;)

Pzdr.[/QUOTE]
Nie - tu chodzi o ilosc zdjec. Ja je przegladam i tak wybieram plus minus 30 z sesji i akurat na to nie padlo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Czekaj czekaj na razie jeden poprawilam bo wczoraj cos zle poszlo.... drugi - nowy sie wkleja, a potem poprawie ten Sherrutkowy :) i wgram do konca reszte ale pliki duze to sie dlugo wgrywa[/QUOTE]
Dobra to cierpliwie czekam bo sama nie mam zielonego pojecia jak sie to robi :evil_lol:Inaczej to juz bym zrzędzila :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Dobra to cierpliwie czekam bo sama nie mam zielonego pojecia jak sie to robi :evil_lol:Inaczej to juz bym zrzędzila :eviltong:[/QUOTE]
Ale jeden juz masz jako moj ostatni post, teraz dwa sie wgrywaja, jeden sie robi w sony vega trial a ten ostatni to bedzie z Sherry ten co juz dalam tylko poprawiony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ale jeden juz masz jako moj ostatni post, teraz dwa sie wgrywaja, jeden sie robi w sony vega trial a ten ostatni to bedzie z Sherry ten co juz dalam tylko poprawiony :)[/QUOTE]
Swietna sprawa wlasnie obejrzalam :) Musze i ja cosik pomyslec nad jakims filmikiem ze szkodnikami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']oooooo, właśnie !!!!
Nam się szkodniki tak szybko nie znudzą :)[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Jutro już niedługo ;).[/QUOTE]
Dzisiaj narobie swieżych i wstawie dużo :evil_lol: Za oknami taka słoneczna zapiekanka ,ze ledwie dychac mozna to fotki powinny byc ladne - wszędzie światło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Dzisiaj narobie swieżych i wstawie dużo :evil_lol: Za oknami taka słoneczna zapiekanka ,ze ledwie dychac mozna to fotki powinny byc ladne - wszędzie światło :evil_lol:[/QUOTE]


To dawaj słoneczne fotki,bo u nas jest szaro i buro ,i tak jakoś ciemno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...