Jump to content
Dogomania

Rodzinka z małopolskiej mordowni-już bezpieczna i w swoich domkach!!!


ares-ka

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Husky4ever']Eee tam, Wy się nie znacie - [url]http://agginess90.webpark.pl/q8.jpg[/url][/QUOTE]
No to po fretce, albo Szamim ;) sama nie wiem:)
takie pytanko, z czystej ciekawości a raczej próżności;)
czy któryś piesek zachowa swoje imię?

Link to comment
Share on other sites

moco, Szami pozostał Szami, zachował imię w nowym domku. Tajga, która pojedzie do Włoch, ze względu na trudność w wymowie dla Włochów, będzie się nazywała Taja, tak powiedziała nowa Pani :)

Xena, w piątek pojechała do nowego domku, ale jeszcze nie wiem, czy imię zostanie, czy będzie miała nowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ares-ka']moco, Szami pozostał Szami, zachował imię w nowym domku. Tajga, która pojedzie do Włoch, ze względu na trudność w wymowie dla Włochów, będzie się nazywała Taja, tak powiedziała nowa Pani :)

Xena, w piątek pojechała do nowego domku, ale jeszcze nie wiem, czy imię zostanie, czy będzie miała nowe :)[/QUOTE]
Wspaniałe wieści :)
Cieszę się, ze Szami zachował swoje imię:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No więc cała rodzinka powędrowała do nowych domków :)

Bardzo, ale to bardzo dziękujemy Wszystkim za pomoc w utrzymaniu psiaków na hoteliku i DT :)

info dla Moca35 : praktycznie wszystkie psiaki w nowych domkach zachowały imiona. Szami pozostał Szami, Xena nadal jest Xeną, tylko Tajga ma lekko zmodyfikowane imię, bo nazywa się teraz Taja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...