Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies - Portret cockerów


courtney7

Recommended Posts

Dzisiaj kupiłam "Przyjaciela Psa", czekałam na niego już od miesiąca :) W nowym numerze jest portret rasy - cocker spaniel. Kilka stron wywiadu z hodowczynią, kilka ramek z informacjami i plakat :razz: Zaraz zabieram się do czytania. Wszyscy już się zaopatrzyli w ten numer? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzisiaj udało mi się znaleźć chwilę przy śniadaniu na przeczytanie artykułu i tego nieszczęsnego wywiadu z hodowczynią. Większą część rzeczywiście zajmuje "wściekłość spanieli", pomieszana chyba z agresją dominacyjną i lękową (we fragmencie, kiedy mężczyzna nie mógł uwierzyć, że suczka hodowczyni daje się czesać leżąc na grzbiecie :niedowia: , bo jego pies się na niego rzuca). Po przeczytaniu tego artykułu na pewno nie kupiłabym sobie cockera. Albo kupiła w przekonaniu, że można z niego zrobić kanapowca (może 10 letniego - tak :evil_lol: ) To miał być portret rasy - chyba coś nie wyszło.

alanowak - rage syndrom - tak została nazwana wściekłość spanieli, był wątek na ten temat, wprawdzie zamknięty i nieco burzliwy, ale coś tam można wyczytać - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6551"]link[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...