Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.


Temida

Recommended Posts

Temido napisz proszę jakiej wielkości jest Pongo, ile może ważyć? Czy podany wiek 4-5 lat moze być przeszacowany ?
Mam teraz pod opieką dużego ok.50 kg, pieknego psa zgłaszają sie domki, wiec może Pongo mógłby skorzystać.
A Tofik wyglada jak szczeniak, czy to na pewno dorosły psiak ? jakiej jest wielkości ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tibby']Wiem, że moje zdanie może się liczyc na mniej, ale ja nie jestem za tym żebyśmy w ogóle brali udział w Krakvecie - tzn. przez jakiś czas. Za dużo mnie to kosztowało i dla mnie trochę dziwne jest to, że ktoś zgłosił nas na ankietę nic nikomu o tym nie mówiąc. Wiem, że pewnie kierował się odruchem serca, ale wydaje mi się, że takie sprawy trzeba ustalać. Takie jest moje zdanie.
Amando, a o których psach konkretnie myślisz jeśli chodzi o odnawianie ogłoszeń ?[/QUOTE]

Dzięki nagłośnieniu sytuacji Radomska na FB wiele osób zagłosowało na to schronisko, wzywało innych do głosowania i przejęło się losem głodujących tam psiaków. I jedna z tych osób zgłosiła Radomsko w ankiecie, o czym poinformowała na wydarzeniu FB, gdzie Radomsko prosiło o głosy. Myślę, że nie można zrażać osób, które tak pięknie zaangażowały się na rzecz Radomska, tylko odezwać się na FB, bardzo podziękować za sympatyzowanie, wyjaśnić obecne zamiary i napisać, jak można teraz pomóc Radomsku inaczej (np. poprzez zamówienie karmy na rzecz schroniska) ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Ooo coraz więcej tu znajomych ciotek :evil_lol:
Na bazarku już prawie 500zł jest :multi:

Słuchajcie, może mozna w szkołach i przedszkolach w Radomsku spróbować porozmawiać o zbiórkach? Może nie pieniążki ale kasza, ryż, makaron, jakieś puszki?
Dzieciaki lubią takie akcje ;)

Link to comment
Share on other sites

Sami można odnowić, Moli ma nowe ogłoszenia.

Martusia, co do wielu Pongo to tak go określili, ale poproszę aby dokładnie zobaczyć.
To jest wspaniały psiaczek, naprawdę duży, ale kochany.
Tofik na pewno jest dorosły, taki do 10-12 kg.

Ambird zbiórki mają być w dwóch szkołach, to mi wiadomo.

[B]Prawdopodobnie Będziemy szukać transportu Radomsko-Konstancin-Jeziorna
dla Santy. Pomożecie[/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

[quote name='Temida']\

Ambird zbiórki mają być w dwóch szkołach, to mi wiadomo.
[/QUOTE]

Super :)

Dziewczyny, trzeba zrobić nowe wydarzenie na FB ;)

Link to comment
Share on other sites

a co do ogłoszeń, napewno nasza szkoła ( ILO) będzie we wtorek i przywieziemy budę i myślę, że dużo karmy. Może uda mi się też tam wkręcić. Ale z tymi przedszkolami to myślę, że to jest super pomysł. Dzieciaki mogłyby poprosić i poinformować rodziców o zbiórce.

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Trzymam kciuki aby się udało :) Nie wiem czy wasze schronisko ma kuchnię, bo można by makarony, ryże i kaszę zbierać, to zawsze w domach jest :) Nawet rodzice nie musieliby specjalnie zakupów robić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Trzymam kciuki aby się udało :) Nie wiem czy wasze schronisko ma kuchnię, bo można by makarony, ryże i kaszę zbierać, to zawsze w domach jest :) Nawet rodzice nie musieliby specjalnie zakupów robić ;)[/QUOTE]

Ma oczywiście kuchnię ;P Czyli możnaby było w tej kwestii działać. Tylko, czy ktoś byłby chętny z Radomska mi w tym pomóc? Bo chyba sama to wiele nie zdziałam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Trzymam kciuki aby się udało :) Nie wiem czy wasze schronisko ma kuchnię, bo można by makarony, ryże i kaszę zbierać, to zawsze w domach jest :) Nawet rodzice nie musieliby specjalnie zakupów robić ;)[/QUOTE]
Ambird,podobno psy kaszy nie trawią.Ja moim(psom), zgodnie z zaleceniami weta dodaję trochę kaszy gryczanej, ze względu na bogactwo różnych pierwiastków.Kasza jaglana też jest podobno dobra,tak jak i ziemniaki, ale tylko jako dodatek.
(No to mamy jak znalazł,zaraz wpadną "z żywieniowego" i nas w pył rozniosą:evil_lol:)
A przy BARF'ie wysiadamy wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Felko, ja wiem, że kasza i ziemniaki nie mają żadnych większych wartości, ale jeśli te psy z głodu umierają to lepiej kasza i ziemniak niż nic :(

Madlene, można popytać dzieciatych znajomych, sąsiadki aby pogadały w placówkach itd ;)

Cioteczki, dajcie mi opis sytuacji, linki do artykułów itd, zrobię wydarzenie na FB, bo się nudzę :cool3:

Aa, jak wpłynie wszystko z bazarku to będzie na jakieś 100 kilo karmy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Felko, ja wiem, że kasza i ziemniaki nie mają żadnych większych wartości, ale jeśli te psy z głodu umierają to lepiej kasza i ziemniak niż nic :(

Madlene, można popytać dzieciatych znajomych, sąsiadki aby pogadały w placówkach itd ;)

Cioteczki, dajcie mi opis sytuacji, linki do artykułów itd, zrobię wydarzenie na FB, bo się nudzę :cool3:

Aa, jak wpłynie wszystko z bazarku to będzie na jakieś 100 kilo karmy :multi:[/QUOTE]
Zbierajcie wszystko: co się da,ziemniaki, buraki,marchew.seler.pietruszke, olej, otręby,kasze i makarony.Tylko,żeby oni wiedzieli jak to mają ugotować.I,które psy to mogą zjeść.
Najtańsze makarony tez kupowałam w Tesco i czaję się na oferty specjalne w Auchanie.Tylko czy to ktoś ogarnie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...