Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name=':: FiGa ::']Cleo, juz wiesci sa. Inny psiak znalazl dom u tej rodziny.
Grafitku gdzie sa Twoi ludzie? :([/QUOTE]


Państwo zgłosili się do mnie po Bosmana (ON- kowaty w bannerku poniżej). Bosman niestety nie może do nich jechać, bo może jeść wyłącznie karmę weterynaryną (a Państwo mają sklepy mięsne i karmią mięsem) i ponadto Bosman uwielbia być w domu, wręcz nie chce z domu wychodzić.
Próbowałam z całych sił zareklamować Grafita, ale jak widziałam, że nic z tego, bo Państwo uparci na ON- kowatego, to wysłałam też inne propozycje :cool3:.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']jakbym chciala teraz oglosic Grafita to na kogo kontakt? na Marchewkę? pewnie nie, bo dzidzia jest, wiec podrzućcie mi numer:)[/QUOTE]

[quote name='agrazka']Ja też chcę numer tel. bo cały czas go ogłaszam w lokalnej gazecie.[/QUOTE]

Beataczl zgodziła się,aby kontakt był na nią,drugi tel.może być na mnie:

KONTAKT do ogłoszeń:
514 482 043.
693 960 672
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']na pewno- pojade z sama p.Magda-Ona jest czesto w Czluchowie to mnie zabierze.[/QUOTE]
Bo jakby co to pomyślałam nawet o taxi,żebyś zapytała ile kurs by kosztował jakbyś jednak nie miała jak dojechać,a pieniążki byśmy zwrócili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Bo jakby co to pomyślałam nawet o taxi,żebyś zapytała ile kurs by kosztował jakbyś jednak nie miała jak dojechać,a pieniążki byśmy zwrócili.[/QUOTE]
taxi pewnie drogo -przeszlo 15 km w jedna strone. Zapytam sasiada p.Magdy -tzn. zadzwonie jutro czy mnie zabierze w dwie strony i za ile-jutro napisze.

Link to comment
Share on other sites

Też pomyślałam o taxi. Dołożę się do tej wizyty, tylko niech ktoś w końcu pojedzie, kto ma blisko. Jakoś bardzo mnie martwi, ze nie mamy wieści o Graficie. Proszę też o zdjęcia. Chciałabym miec pewność, ze jest wszytsko dobrze. Beataczl spróbuj załatwić jakiś tarnsport. O pieniądze się nie martw, tylko jedź proszę do Grafita jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomosc,ze p.Magda wraca dzis w nocy albo jutro rano wiec mysle,ze nie ma sensu placic za taxi lub sasiadowi. Na pewno zabierze mnie do Grafita , ewentualnie spowrotem wroce z sasiadem to wtedy Jemu za 1 strone cos zaplacimy ( ostatnio zaplacilam 20 zl.) . Mam aparat ,ktory robi filmik to cos nakrece, gorzej z wrzuceniem filmiku . O ile zdjecia wkleje to juz film nie bardzo. Chyba,ze Ktos na watku potrafi to wtedy damy rade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']Mam wiadomosc,ze p.Magda wraca dzis w nocy albo jutro rano wiec mysle,ze nie ma sensu placic za taxi lub sasiadowi. Na pewno zabierze mnie do Grafita , ewentualnie spowrotem wroce z sasiadem to wtedy Jemu za 1 strone cos zaplacimy ( ostatnio zaplacilam 20 zl.) . Mam aparat ,ktory robi filmik to cos nakrece, gorzej z wrzuceniem filmiku . O ile zdjecia wkleje to juz film nie bardzo. Chyba,ze Ktos na watku potrafi to wtedy damy rade.[/QUOTE]

Ja moge wstawic filmik nie ma problemu :) Czekam z niecierpliwoscia na wiesi co u Grafita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...