Jump to content
Dogomania

Sterylka+przepuklina- pekinczyk, woj.lubuskie


collie_ad

Recommended Posts

Potrzebuję rady, ponieważ mam wrażenie, że chcą mnie naciągnąć...

Moja roczna sunia pekińczyka jest już po pierwszej cieczce i niedlugo chciałabym ją wysterylizować. Sunia ma przepuklinę pachwinową. Weterynarz powiedział, że dobrze byłoby ją zoperować, bo przepuklina jest spora, ale przy tym będzie dużo "dłubania" jak to określił i powiedział, że musi być to zrobione podczas oddzielnej operacji, nie podczas sterylki. Za samą sterylkę usłyszeliśmy cenę 400zł. (minimum, zależy od tego, ile "zejdzie" środków) Na moje oko- 2 operacje w krótkim czasie będą dla niej zbyt wielkim obciążeniem... sunia ma krzywicę, boję się, że podczas zwykłej narkozy mogą wystąpić problemy z oddychaniem :/ u nas niestety nie ma nigdzie narkozy wziewnej. Mieszkamy w Krośnie Odrzańskim a lekarz to dr Węgrzyn. Może znacie jakieś dobre lecznice, gdzie za taką cenę sunia będzie mogła otrzymać narkozę wziewną?? (oczywiście nie zamierzam robić sterylki tanim kosztem- nie mam zamiaru oszczędzać na zdrowiu malej- chciałabym tylko, oszczędzić jej zbytniej męczarni... może ktoś zrobiłby operację przepukliny podczas sterylki?? Jeśli znacie jakieś dobre miejsca w moim województwie tzn w LUBUSKIM piszcie. Ewentualnie- w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...