Jump to content
Dogomania

Bosch Mini Adult czy Royal Canin?


chi23

Recommended Posts

Nie znalazłam takiego tematu, więc pisze tutaj. Mam psa na royalu mini adult, ale słyszałam że ta karma nie jest warta swojej ceny i niewiele lepsza od pedigree i chciałabym przestawić psa na Bosch Mini Adult. Co sądzicie o tych dwóch karmach, czy bosch jest lepszy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam 7 miesięczną suczkę, która na początku była na Royal canin mini junior, później zaczęła jeść bosch mini junior. Royala jadła chętniej , miała bardziej lśniącą sierść, teraz serść stała się , hmmm... matowa , i je karme dopiero gdy naprawdę zgłodnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kazia_111']Mam 7 miesięczną suczkę, która na początku była na Royal canin mini junior, później zaczęła jeść bosch mini junior. Royala jadła chętniej , miała bardziej lśniącą sierść, teraz serść stała się , hmmm... matowa , i je karme dopiero gdy naprawdę zgłodnieje.[/QUOTE]


Pewnie to zależy od psa, ale naczytałam się dużo o tym jak spada jakość royala i stąd pomysł żeby przejść na bosch'a:roll: Chyba kupie na próbe kilogram i zobacze co będzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Arion jest całkiem fajny, ale ten z linii premium, w wersji [URL="http://www.qbrak.pl/produkt/549/arion-adult-maintenance-small-breed-1kg-odwazany"]small breed[/URL] a dla malucha jest też [URL="http://www.qbrak.pl/produkt/548/arion-puppy-small-breed-1-kg-odwazany"]puppy small breed[/URL] - na jagnięcinie; poszukaj sklepu gdzie można na wagę kupić i sprawdź jak psiakowi służy.. koleżanka jakiś czas temu wyciągnęła ze schronu sukę w typie shelti, około pół roku i właśnie ten niebieski arion jej służy, w przeciwieństwie do boscha, po którym gazowałą niemiłosiernie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...