Jump to content
Dogomania

Cielak z wybitymi zębami, potrzeba deklaracji lub DT/DS na cito!


Niuni&Pupi

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pumcia02']jest już jakiś tekst dla niego?[/QUOTE]
Jak będzie, to wrzucę do pierwszego postu. Obecnie 100% mojego wolnego czasu idzie na opieke nad moja sunią, siła wyższa, to jej ostatnie dni :( Wiem, że Cielaczek czeka, ale poprostu ciężko zebrać mi mysli w obecnej sytuacji, to pierwszy pies jaki mi odchodzi i nie potrafię się odnaleźć.
[B]Pumcia02[/B], ciągle nie mam Twojego meila...

Link to comment
Share on other sites

W środę pożegnałam moją ukochaną Niunię, biega teraz już szczęśliwa za Tęczowym Mostem, moja maleńka [']:(
Nie bardzo mam siłę wchodzić na dogo, muszę bo mam na głowie bazarek Cielaczka. Pracuje nad ogłoszeniem, ale jest mi naprawdę bardzo ciężko, nie moge zebrac myśli. to był pierwszy pies z jakim musiałam się pożegnać i nie byłam na to gotowa :( Jest to najggorsza żecz jak mi się przytrafiła w dotychczasowym życiu :(
Wybaczcie jezeli w najblizszych dniach nie będę się w 100% wywiązywała z obowiązków:(

Link to comment
Share on other sites

Już otwarte, zapraszam na skromny bazarek dla Kajta, Cielaka i Duni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210470-***Bi%C5%BCuteria-USB-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Kajtuna-Cielaka-i-Duni%C4%99-do-11.07.?p=17177718#post17177718[/url]
Proszę o pomoc w podrzucaniu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Mi też jest bardzo przykro.... :(

Szykuję dziś bazar dla Cielaka i Kajtuna, jeszcze raz przepraszam, że tak późno.[/QUOTE]

Cioteczko bardzo, bardzo dziękuję. Kazda pomoc się przyda, a ja naprawdę nie potrafię się pozbierać po odejściu Niuni :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Co tam u Cielątka? Wędruj w górę, psie! :)[/QUOTE]

Teraz pewnie nienajlepiej jak tak ciągle pada :( Siedzi pewnie biedak w budce, bo na taki deszcz szkoda wychodzić :( Jestem w trakcie pisania tekstu do ogłoszeń, więc lada dzień powinien być gotów, będzie można biedaka poogłaszać i trzymać kciuki za domek, bo zbieranie kasy na hotelik coraz trudniej idzie :(

Link to comment
Share on other sites

A ja czeka na przypływ weny, by dokończyc tekst do ogłoszeń :( Ciągle nie mogę przestac myśleć o mojej Niuni za TM :(

[B]Zebrazebra[/B], wielkie dzięki ratujesz lipcową opłatę za hotelik, ja mam tylko 192zł z bazarku... też czekam na wszystkie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...