Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

[quote name='ats']Kurczę, o czym Wy, dziewczyny, gadacie?????????????????[/quote]O studiac, komputerach i wstawianiu zdjęć na DOGO i to chyba wszystko

Gdzie wy buldożkowcy znów się pochowaliście :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :scared: :scared: :scared: :scared: :klacz: :klacz: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anutka']Jestem.
Draczyn, i jak tam nauki dodawania zdjęć??[/quote]Nic z tego narazie nie wyszło. Myślę, że wyszło by gdybym miala jakiś konkretny adres na Dgo i na nasz topik, bo na inne strony już przesyłam. Rano zrobił Marek zdjęcie grzywaczykowi, przesłałam go na maila do mnimolosa, a on umieścł je w "mam grzywacz", a tu mi jeszcze nie wychodzi

Anutko należałoby przypomnieć Wind, że coś nam obiecała po wakacjach, a wakacje właśnie się skończyły :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka']Jestem.
Draczyn, i jak tam nauki dodawania zdjęć??[/quote]Nic z tego narazie nie wyszło. Myślę, że wyszło by gdybym miala jakiś konkretny adres na Dgo i na nasz topik, bo na inne strony już przesyłam. Rano zrobił Marek zdjęcie grzywaczykowi, przesłałam go na maila do mnimolosa, a on umieścł je w "mam grzywacz", a tu mi jeszcze nie wychodzi[/quote]
Ale nie jest Ci potrzebny konkretny adres Dogomanii i tego topicu :)
Ty po prostu musisz mieć adres zdjęcia aby umieścić go tutaj. A jak go stworzyć opisałam Ci już w pw. Zrób krok po pkroku tak jak jest tam na pisane i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :)
[quote name='Draczyn']Anutko należałoby przypomnieć Wind, że coś nam obiecała po wakacjach, a wakacje właśnie się skończyły :evil: :evil: :evil:[/quote]
W takim razie może spróbuj do niej pw wysłać. Zobaczymy co odpisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn'][quote name='anutka']Jestem.
Draczyn, i jak tam nauki dodawania zdjęć??[/quote]Nic z tego narazie nie wyszło. Myślę, że wyszło by gdybym miala jakiś konkretny adres na Dgo i na nasz topik, bo na inne strony już przesyłam. Rano zrobił Marek zdjęcie grzywaczykowi, przesłałam go na maila do mnimolosa, a on umieścł je w "mam grzywacz", a tu mi jeszcze nie wychodzi[/quote]
Ale nie jest Ci potrzebny konkretny adres Dogomanii i tego topicu :)
Ty po prostu musisz mieć adres zdjęcia aby umieścić go tutaj. A jak go stworzyć opisałam Ci już w pw. Zrób krok po pkroku tak jak jest tam na pisane i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :)
[quote name='Draczyn']Anutko należałoby przypomnieć Wind, że coś nam obiecała po wakacjach, a wakacje właśnie się skończyły :evil: :evil: :evil:[/quote]
W takim razie może spróbuj do niej pw wysłać. Zobaczymy co odpisze.[/quote]Zjem i zaraz sproboję, a zdjęcia poćwiczę póżno wieczorem, jak ju nikogo tu nie będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']a jestem ale dzisiaj "z doskoku" trochę na wystawach trochę na forum charcim, trochę prywatnych spraw załatwiam :)[/quote]Dobrywieczór Matrix. Do zobaczenia jutro, bo dzisiaj coś nikt nie ma czasu, wobec tego ja też się ulatniam. Dobranoc :rocol: :rocol: :boom: :boom: :niewiem: :niewiem: :saeek: :saeek: :ylsuper: :ylsuper: :laola: :laola: :cooldevi: :cooldevi: :buzi: :buzi: :2gunfire: :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale dzisiaj juz teściowie wracają i zaczniemy znowu sypiac w swoim domu;). Prawda jest jednak taka, że zamiast tego forum, przede mna powinna byc moja rozprawa doktorska, ale... nie chce mi się... tylko bym ciągle czytała o tych buldożkach. Tera zczytam swietna książkę "Saga o dziewięciu buldogach" - rewelacja!!

Link to comment
Share on other sites

autorem jest Daniel Capricorn. wydawnictwo MADA książkę można tanio nabyć w Merlinie na przykład. Opowiada o dawnych buldogach i tych występujących współcześnie. Bardzo mi ta książka poszerzyła horyzonty - myslałam, że współczesnie występują tyko trzy odmiany buldoga - francuski, angielski i amerykański, a tu taka niespodzianka!! No i książka fajnie napisana, dużo zdjęć!! (17 zł w Merlinie).

temacie, nie spadaj!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']temacie, nie spadaj!!!!!![/quote]Al wy jesteście ranne ptaszki. Witajcie. Czemo wieczorami was nie ma. Anutka jest niepocieszona, bo ona rano jest w szkole, a jak przychodzi, to tylko ja na posterunku :B-fly: :B-fly: :2gunfire: :2gunfire: :bigcry: :bigcry: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']może już dzisiaj tak nie będzie. Dzis nocujemy we własnym domu;)[/quote]No to świetnie, bo ja wieczorem też mam więcej czasu, no i forum lepiej chodzi, bo teraz wszyscy siedzą w pracy, tam mają komputery i korzystają, a swoją drogą, to fajne prace mają, że mogą cały dzień na forum przebywać :agrue: :agrue:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Jasne...teraz wszystko skomputeryzowane,więc w pracy
w"międzyczasie" można wejść na jakieś forum,lub czacik,lub nieznajomych pozaczepiać na gg :lol: .I czas leci szybciutko :lol: :lol: :lol:[/quote]Czas leci niestety za szybko i ja już muszę lecć robić obiad i takie tam inne domowe zajcia. Podciągaj Misiaczku temaciki do góry od czasu do czasu, jeśli będziesz mogła. Obiecano nam podtemat o buldożkach po wakacjach. Wakacje się skończyły, a podtematu nie ma. Narazie więc trzeba temaciki podciągać do góry :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='misiaczek']Jasne...teraz wszystko skomputeryzowane,więc w pracy
w"międzyczasie" można wejść na jakieś forum,lub czacik,lub nieznajomych pozaczepiać na gg :lol: .I czas leci szybciutko :lol: :lol: :lol:[/quote]Czas leci niestety za szybko i ja już muszę lecć robić obiad i takie tam inne domowe zajcia. Podciągaj Misiaczku temaciki do góry od czasu do czasu, jeśli będziesz mogła. Obiecano nam podtemat o buldożkach po wakacjach. Wakacje się skończyły, a podtematu nie ma. Narazie więc trzeba temaciki podciągać do góry :D :D[/quote]
WIND,PROSIMY O PRZYCHYLNE ROZPATRZENIE NASZEJ PRZED WAKACYJNEJ PROŚBY O ZROBIENIE Z BULDOŻKÓW PODFORUM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...