Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

Warto,warto i to bardzo.My po stracie naszej bulterrierki w marcu zeszłego roku już nie chcieliśmy mieć żadnego psa.Stwierdziliśmy że kot nam wystarczy .Ale los chciał inaczej i teraz pomimo chwilowych zwątpień cieszymy się że Burbon jest z nami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma to równiez dobre strony - przez ten czas mozna sie dobrze przygotować do pełnienia funkcji zastepczej matki, pielęgniarki, karmicielki, kumpla itp. ;) Oblozyc sie literaturą, wskoczyc na jakies forum, podopingowac "swoją" hodowle na wystawach itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

At, chyba ni we wszystkich hodowlach. my na przykład mamy b. małą domową hodowlę i mamy 1, lub 2 mioty rocznie. Większość zamówień jest jednak z zagranicy, a my nie uznajemy wysyłania psiaków samolotem i wogóle wolimy mieć kontakt z naszymi dziećmi. Zapisów mamy b. dużo, ale jak już są szczeniaczki, to ludzie przeważnie nie wytrzymalioczekiwania i jużgdzieś kupili, tak że prawie każdy załapuje się na dany miot. Może byłoby inaczej, gdybym brała wcześnij zadatki, ale jestem przesądna i nie chćę zapeszać. POczątkowo , gdy nie byliśmy znani, to nie wyglądało różowo. Często trzymaliśmy pieski dłużej albo już u nas zostawały, albo wędrowały gdzieś do przyjacół, czy rodziny

Link to comment
Share on other sites

Wyselekcjonowan szczenię, to trochę lipa. nigdy nie rodzi się cały miot championów. Ja tylko raz na 25 lat miałam taki przypadek. Zaden uczciwy hodowca nie zagwarantue również na 100 procent, że pis będzie całkowicie zdrowy. Wszystko może si zdarzyć, szczególni w tak trudnej w hodowli rasie. Oczywiście mniejsze prawdodobieństwo jest w tych hodowlach, gdzie rodzice s a mądrze dobierani, a szczeniaki howane w czystości, dobrze żywione prawidłowo odrobaczane i szczepiane. Aby kupić psa extra wystawowo i zdrowotnie to trzeba wydać maj ątek i kupić minium 8 mies psa z dobrej hodowlo na zachodzie, gdzie nie kierują się sercem i sprzedają starsze psy. Polacy przewaznie kochają swoje psy i takowych nie sprzedają. Mówię tu o hodowlach przez dużeH

Link to comment
Share on other sites

Ja nawet nie mogę obiecać kiedy. Suka możę być pokryta , a dopiero w połowie ciąży wiadomo czy zaszła , no i wtedy trzeba czekać dalej, ale sadz,,,,,,e Atz ,że nawet jeśli u mnie nici, to załatwię Ci coś dobrego, ,a Dorota ma już wszystko zamówione, bo ona ma suczę ode mnie, a kryła napewno dobrze, tak , że napewno coś si znajdzie

Link to comment
Share on other sites

witaj kolejny dniu na forum! wcześnie zaczynam, co? w pół do ósmej! ale koniecznie chciałam zobaczyć, co tu się pod moją nieobecność wydrzyło ;).
Draczyn, pokrzepiasz mnie! dzięki za troskę i chęć pomocy! rzeczywiście nie śdzę, abym kupiła psa bez zasięgnięcia Twojej opinii (ale najchętniej od Ciebie!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moloska']Powiedzcie mi-tak z ciekawosci-ile moze kosztowac w POLSCE najdrozszy-nawyzsza cena szczeninaka BF.?[/quote]

to pewnie podobnie jak w innych rasach wszystko zalezy od hodowli, skojarzenia, osiągnięć wystawowych rodziców itd, cena na pewno dochodzi do ładnych paru tysięcy złotych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...