Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Molosko przepraszam Cię. Zupełnie o tym zapomniałam.
Jeżeli chcesz to możesz napisac nowy tekst - bardziej aktualny. Zdjęcie może zostać no chyba że bardzo chcesz jakieś inne. Jeżeli nie zapomnę to zrobie to jutro.

Draczyn, czytałam w temacie ze zdjęciami z wystaw, że nadal masz problem z wklejeniem zdjęć. W, którym momencie sobie nie radzisz?

Link to comment
Share on other sites

Już chyba wie co robić, ale nie ma cierpliwości, w jeden dzień nie da się tego zrobić. Tu trzeba parę miesięcy popracować

Zdaje się, że znow niewiele nas zostało na forum, ale postonek jest jeszcze z nami. On biega między jednym forum, a drugim i chyba jest już zmęczony

Link to comment
Share on other sites

Właśnie obejżałam. Anutko, kiedyś prosiłaś mnie o zdjęcia przodków Matyldy. Ja wtedy byłam bardzo zajęta przy odchowaniu miotu, a póżniej o tym zapomniałam. Czy już masz wszystkie zdjęcla jej przodków. Terz mam więcej czasu i jeśli Ci coś brakuje, to mogłaby poszukać

Link to comment
Share on other sites

W takim razie bardzo dziękuje.
Brakuje mi:
Coeuer de Pantoufle
Pelipe v.d.Zuylenstede
Coeuer Coup de Foudre
Mignonne of Lancer Home
Dempsey
Dido Juranda
Natan-Boy z Ikintorgu
Kleopatra Juturna
Allia Juturna
Varsovia Pękaty Kochaś
Balanga z Draczyna
Nerond vom Wolfgraben
Xingu v.Ratibor und Corvey
Etoile vom Wolfgraben
Hajka Molosos
Lump Ladaco Paskuda
Ane Dukat Junior Cs
Żużu z Draczyna
Dido Juturna
Natan-Boy z Ikintorgu
Kleopatra Juturna
Greta z Draczyna
Szeryf Sup-Supełek Maksten

Link to comment
Share on other sites

Ja jednocześnie też szukałam w rodowodzie Matyldy i napewno mam Zorb ę, Pntoufla, niektóre Juturny i wszystkie Draczyny, do niektórych hodowców można napisać o zdjęcia. Sądzę, że Arctowa napewno ma wszystkich przodków Tobiasza. Tylko, że ja mam te zdjęcia w albumach, a nie w komuterze, więc musiałabyś kiedyś przyjechać, albo mogę wysłać pocztą - trochę bym się bała, aby nie zginęły

Link to comment
Share on other sites

Rozsyłałam już trochę do hodowców maile i albo nie odpisali, albo pisali, że nie mają zdjęć tych psów.
Jeżeli chodzi o o te Twoje zdjęcia to pocztą rzeczywiście strach wysyłąć.
Gdyby nie sprawiło Ci to problemu to mogłabyś je wziąźć na warszawską wystawę?? Na pewno będą na niej moi rodzice (ja nie wiem czy będe) więc by je wzięli. Spróbuje nauczyć się robić zdjęcia zdjęciom także od razu bym zrobiła, ale gdyby mi się to nie udało to wtedy na wystawie w Legionowie mogłabym je przywieźć.
Czy tak Ci pasuje?? Jeśli nie to coś postaram się wymyśleć.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że pasuje, ale chyba nalepiej by było, gdybyś sama sobie wybrała, które chcesz. Jeśli będziesz miała chwilę czasu, to przecięż możesz wpaść w którąś niedzielę i wybrać sobie zdjęcia, a oddałabyś je np na wystawie . Zresztą jek chcesz. Do nas zawsze możesz wpaść z rozicami, lub sama, jak Ci będzie wygodniej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...