Jump to content
Dogomania

Zwolnili,bo opiekowała sie psem chorym na padaczkę


rita60

Recommended Posts

[url]http://portal.interia.pl/xnv/pr.html?inf=1583242&IA=I&srv=interwencja.interia.pl[/url]

W razie czego w linku na górze opisane, gdyby ktoś jak ja nie miał wtyczki.


Co do samej sytuacji - niestety sprawa z mojego "podwórka" ...
Mogę chyba napisać tylko jedno - brak słów na opisanie tego. Chętnie podam porównanie: gdyby kobieta znalazła na swojej posesji czy na terenie pracy niemowlę i zajęłaby się nim przed jakiś czas czy chociażby ten jeden dzień czy zostałaby zwolniona ? Myślę, że nie. Została nazwana by bohaterką, a na drugi dzień pisano by o niej w gazetach.

Co innego z psem, bo pies to przecież nie człowiek, prawda ? ... Nie rozumiem tego konfliktu. Jest powiedziane, że pies nie sprawiał zagrożenia, był zdrowy, mieszkał tam od zawsze. Nie rozumiem komu może przeszkadzać, że raz dziennie przyjdzie ktoś do niego i da mu miskę jedzenia ... To taka Polska zawiść, nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

Ten gość jest dla mnie zerem. Jednak przyznam, że jest tym wszystkim zbulwersowana,ale nie zaskoczona, dla wielu szefów nie liczy się nic, poza pracą.
Przyznam, ze w ubiegłym tyg. miałam taką sytuację, ze Filip na porannym spacerze pożarł kawałek kurzej łapki, którą jakiś idiota wyrzucił przez okno. Szybko podalam mu wegiel i go obserwowałam, gdy się żle czuł lub np.przykleiłoby się to do zebą (miałam juz kiedys taką sytuację, ze chrzastka przykleila się i nie moglam Filipowi jej wyjąc) to zadzwoniłabym do pracy i powiedziałabym, że jestem chora i idę do lekarza. Musiałabym zakombinowac w ten sposób, bo u mnie w pracy raczej by sytuacji nie zrozumiano.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...