Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamcia_14']Agata , nie martw się ! .
Nie możesz myśleć , że się nie wybudzi .
Nic mu nie będzie .
3mamy kciuki :multi: .[/quote]
ale nie ma szansy dużej... :placz: a zreszta mój staruszek po operacji... eh... nie wiem, czy sens będzie go męczyć po operacji... nie wiem:shake: mają też przy okazji przeprowadzić kastracje, bo ma też prostate.... :placz: on i tak będzie sikał po domu... nie wiem, czy to będzie sens... :placz: narazie trzeba pobrać krew i zrobić badania... eh...

Link to comment
Share on other sites

nie poddaje się... ale złe myśli nadal chodzą mi po głowie... i nad łzami też nie panuje... teraz Kleksiu śpi i leży u mnie na łóżku... zrobił się strasznie agresywny... dziś wiele razy by mnie pogryzł.... :( ale nie krzycze na niego... narazie naładowany jest lekami i nic go nie boli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']to napewno problemy z nerkami.... i kamienie nadal... mozna je usunac tylko operacyjnie... ale jego stan zdrowotny tego nie wytrzyma... dlatego wszedzie widze male szanse ;( a on sie meczy.... ;( strasznie....[/quote]
To może warto spróbować z opeeracją ? Bo tak naprawde to teraz wóz albo przewóz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']poczekamy jeszcze trochę... dziś juz robił więcej... może go puści... albo piasek zejdzie... sika wszędzie ale zaczyna już trochę strumieniem a nie po kropelce ...

Dzieki za miłe komentarze :)[/quote]


O widze poprawa :):)
Super :multi: :multi: :multi:
Tak dalej trzymamy kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...