Jump to content
Dogomania

16-17.12.2006 - CACIB Kijów


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Są informacje na temat wystawy! :)

[URL]http://www.ksu.com.ua/index.php?menu_id=49&menu3=&sub3_1[/URL]=& ;)

Ktoś się wybiera?[/quote]
[B][I][COLOR=darkgreen]cZY KTOŚ SIĘ WYBIERA I MIAŁ BY EW. MIEJSCE DLA 1 OSOBY Z PSEM? CZY WIADOMO KTO MA OCENIAC sIBERIAN hUSKY???[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam witam, ja bylem w kwietniu tego roku w Kijowie na 2 x CACIB. Wystawa sie odbywa na terenach wystawowych w halach. Z tymi noclegami to nie jest tak zle, Mysmy mieli noclegi w motelu po drodze na wystawe przy drodze. Finaly sa dosc pozno, obsada bywa podawana dosc pozno, ale staraja sie o tzw najlepszych z calej europy.
Jednak najgorsza jest jednak podroz do Kijowa, bo drogi fatalne pod wzgledem jakosci szcegolnie w malych miasteczkach i na obwodnicach np Lwowa (poszla nam felga w busiku,,)
Sam rozwazam czy jeszcze nie pojechac bo mamy tylko jednego CACiBa i CAC, a na championat trzeba az 4 CAC, w tym jedna na Kijowskiej - jak ktos nie zdobedzie 2xCACIB na wiosennej wystawie
Kto chetny na wyjazd ??? moze by cos zorganizowac mam znajomego fajnego kierowce z w-wy ktory ma doswiadczenia z wyjazdami na wystawy ..czekam na chetnych ..

Link to comment
Share on other sites

A jak z granicą? Nadal stoi się godzinami?
Mam jeszcze pytanko do tych co już bywali w Kijowie, ile mnie więcej godzin trzeba sobie zarezerowować na dojazd, np. z W-wy ale w sumie nie gra roli z jakiego mijesca w Polsce, oczywiście mam na myśli głównie te ich fatalne drogi, bo przypuszczam że nie da się rozwinąć przyzwoitej prędkości.
Ja się ciągle zastanawiam nad wyjazdem.Trochę obawiam się podróży zimą po tych ich drogach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...