Jump to content
Dogomania

Już nie Umierająca BOKSERKA z Radomska już nie szuka domu! MA DOM!!!!!!!!!!!!!


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agniest']poniedziałkowy doberek :multi:

...... to był ciężki weekend.... nie tylko ze względu na refleksje zwiazane ze świętem zmarłych.... ale dopadła mnie jakaś straszna deprecha.....[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Agniestko..............nie łam sie........bedzie ok a depreche przegonimy;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Agniestko..............nie łam sie........bedzie ok a depreche przegonimy;)
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

wiem ;) przy was człowiek zawsze się uśmiecha ;)


......ale smutek gdzieś głeboko pozostaje......

nie będę marudzić więcej - życzę miłego dnia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']wiem ;) przy was człowiek zawsze się uśmiecha ;)


......ale smutek gdzieś głeboko pozostaje......

nie będę marudzić więcej - życzę miłego dnia :loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ale nie uciekaj jeszcze:placz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']gdybym tylko mogła zostałabym z wami cały dzień :loveu: ale....... ehhhhh (mamy dziś wizytację z Warszawy :roll: trzeba się przygotować na nalot....)[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]uuuhuhuhuuuuu brzmi poważnie....to ja trzymam co by ta wizytacja poszła jak najlepiej;) i najkrócej:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

otrzymałam właśnie maila:

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Szanowni Panstwo, [/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Firma Linde Gaz Polska z Dąbrowy Górniczej bardzo chętnie zaoiekuje się dwoma szczeniakami [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2](tupu owczarek niemiecki).[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Pieski będą miały bardzo dobre warunki bytowe a także towarzystwo przez całą dobę:)[/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Jeśli szukają Państwo domu dla właśnie takich szczeniaków to prosimy o kontakt [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]z Centrum Zdrowia Małych Zwierząt (032 262 50 00)[/SIZE][/FONT][/B]

wiem, że więcej czasu spędzacie na dogo - może znacie takie psiaki gdzieś z okolicy, które szukają domu ? może moglibyśmy pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']Kochani,

otrzymałam właśnie maila:

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Szanowni Panstwo, [/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Firma Linde Gaz Polska z Dąbrowy Górniczej bardzo chętnie zaoiekuje się dwoma szczeniakami [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2](tupu owczarek niemiecki).[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Pieski będą miały bardzo dobre warunki bytowe a także towarzystwo przez całą dobę:)[/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=2]Jeśli szukają Państwo domu dla właśnie takich szczeniaków to prosimy o kontakt [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]z Centrum Zdrowia Małych Zwierząt (032 262 50 00)[/SIZE][/FONT][/B]

wiem, że więcej czasu spędzacie na dogo - może znacie takie psiaki gdzieś z okolicy, które szukają domu ? może moglibyśmy pomóc ?[/quote]
Musiałabys chyba to wystawić w dziale "Przygarnę psa"

Link to comment
Share on other sites

Agniestko powodzenia przy wizytacji najlepiej żeby było jak z tymi małpkami nic nie widzą, nic nie słyszą,i nie mówią;) Jakby ktoś miał chwilkę czasu to można przeglądnąć wątki adopcyjne na pewno jakieś psiaki tego typu potrzebują pomocy,kurcze może jak Oskar przyśnie to uda mi się coś poszukać ,ale na razie to diabeł z niego wychodzi i nic nie mogę zrobić:shake: ale postaram się;) pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='credita']odezwali się będą tam dzwonić Agniestko bo mają szczeniaki w typie owczarków tylko tyle jak co to podam namiary na twój wątek ok?[/quote]

Creditko :calus: jesteś nieoceniona ;)
Ja niestety nie zdążyłam napisać.......
mam nadzieję, że się udało i że psiaki znajdą swoje miejsce na ziemi. Możesz podać moje namiary, choć są tam namiary lecznicy, w której uratowali Betce życie, więc jestem spokojna o losy tych psiaków. A jakby co, to zawsze mogę podjechać i sprawdzić ;)

[quote name='Menrzuś']A co tam z rekonwalescentką się dzieje? Warszawiacy chyba już pojechali, więc wracaj tu :roll:[/quote]

no, pojechali.....:evil_lol: a u mnie wszystko w porządku, dziękuję za troskę :evil_lol: :eviltong: tylko mnie cuś w kolanie strzyka :evil_lol:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Się zagapiła chyba:roll::mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

na kogo ? :roll: na tych warszawiaków? eeeeee, u nas ładniejsze chłopaki :evil_lol: no i na północy rzecz jasna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']
no, pojechali.....:evil_lol: a u mnie wszystko w porządku, dziękuję za troskę :evil_lol: :eviltong: tylko mnie cuś w kolanie strzyka :evil_lol:[/quote]

Pewnie zima idzie[B] :evil_lol:[/B]

[quote]na kogo ? :roll: na tych warszawiaków? eeeeee, u nas ładniejsze chłopaki :evil_lol: no i na północy rzecz jasna :loveu:[/quote]
Słusznie prawisz :loveu:


:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Pewnie zima idzie[B] :evil_lol:[/B]


Słusznie prawisz :loveu:


:bigcool:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bosssz sobie wyobrażam jak napuchł:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ale tyłeczkiem to ładnie rusza...no no no....Agniestko wyzwoliłaś demona:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bosssz sobie wyobrażam jak napuchł:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]ale tyłeczkiem to ładnie rusza...no no no....Agniestko wyzwoliłaś demona:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Zaraz tam napuchł - tylko czerwony trochę od pocierania kolankiem o kolanko....z tego zimna oczywiście :evil_lol:

No maszszsz.....żadnego chlabra....zero cellulitu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...