Jump to content
Dogomania

Już nie Umierająca BOKSERKA z Radomska już nie szuka domu! MA DOM!!!!!!!!!!!!!


AgaiTheta

Recommended Posts

[quote name='Menrzuś']No i jak było? :p[/quote]

było łino i pizza (ale taka własnego wypieku, na grubym cieście drożdżowym) i...... co będę mówić :evil_lol:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ano coś czuję że jak zaraz nie przyjdzie to w pracy już bede miała regularnego pypcia:evil_lol: ssssssssssssss[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:[/quote]

Apelko, zdążyłam ??? przed wstrętnym pypciem ? :evil_lol: :mad:

co mogę jeszcze napisać - kameralnie, domowo, ale bardzo miło - tak właśnie było ;)



i jeszcze chciałam pochwalić moje suczydła - chyba się starają :evil_lol: może coś zrozumiały....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agniest']było łino i pizza (ale taka własnego wypieku, na grubym cieście drożdżowym) i...... co będę mówić :evil_lol:



Apelko, zdążyłam ??? przed wstrętnym pypciem ? :evil_lol: :mad:

co mogę jeszcze napisać - kameralnie, domowo, ale bardzo miło - tak właśnie było ;)



i jeszcze chciałam pochwalić moje suczydła - chyba się starają :evil_lol: może coś zrozumiały....[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zdążyłaś w ostatniej chwili:evil_lol:

To cieszę się ze wieczorek się udał;)

zostawiałas mi troche pizzy?:razz::mad:


Suńkom Brawa!!!!!!!:multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahaha ja słyszałam o jajkach ale jak wolisz to drugie to spoko.....................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

a ja znam jeszcze jeden przepis - kora z brzozy, tzn. wyciąg z tej kory ;)
jak chcesz Menrzuś to ci troszkę swojej własnej podwórkowej brzozy oskubię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']a ja znam jeszcze jeden przepis - kora z brzozy, tzn. wyciąg z tej kory ;)
jak chcesz Menrzuś to ci troszkę swojej własnej podwórkowej brzozy oskubię :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie wyrywaj się przed szereg.....ja jestem bardzo ciekawa tej jego metody.....te kurze............hihihihihih baaaardzo jestem ciekawa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']już się poprawiam :modla:

:loveu:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ja mysle:loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kaloryfer mi leje w pracy......powódź.....masakra:placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]

jestem sama......nie jestem hydraulikiem:placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']było łino i pizza (ale taka własnego wypieku, na grubym cieście drożdżowym) i...... co będę mówić :evil_lol:

co mogę jeszcze napisać - kameralnie, domowo, ale bardzo miło - tak właśnie było ;)
[/quote]
No to pewnie dzisiaj kwitnąco wyglądasz :razz::multi:
[quote name='Agniest']a ja znam jeszcze jeden przepis - kora z brzozy, tzn. wyciąg z tej kory ;)
jak chcesz Menrzuś to ci troszkę swojej własnej podwórkowej brzozy oskubię :evil_lol:[/quote]
Piłem sok z brzozy, ale nie działa. A tą korę się wcina? :crazyeye:
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]nie wyrywaj się przed szereg.....ja jestem bardzo ciekawa tej jego metody.....te kurze............hihihihihih baaaardzo jestem ciekawa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ja też jestem ciekawy, ale tegoż łajna nie posiadam - psiego mam pod dostatkiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']

Ja też jestem ciekawy, ale tegoż łajna nie posiadam - psiego mam pod dostatkiem :diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dla chcącego nic trudnego:diabloti:


Witaj Agniestko....widzę że sie palisz na zielono:multi:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']:multi:

Menrzuś, a czasem nie trzeba tą brzozą skóry smarować ? ;)[/quote]
Korą smarować łydki??? :crazyeye: Podrapią się....są taaaakie delikatne :roll::evil_lol:
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dla chcącego nic trudnego:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Agniestko....widzę że sie palisz na zielono:multi:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
To mam jeszcze kurę adoptować do tego całego towarzystwa? :roll:

Witankooooo :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Korą smarować łydki??? :crazyeye: Podrapią się....są taaaakie delikatne :roll::evil_lol:

To mam jeszcze kurę adoptować do tego całego towarzystwa? :roll:

Witankooooo :multi:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nieee możesz pożyczyć:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Już widzę co by się tutaj działo :diabloti:......Gacek miałby ruchomą zabawkę :evil_lol:[/quote]

:evil_lol:
pewnie już o tym kiedys pisałam: Beta jak była malutka to zamordowała [B]ostatnia kurę babci[/B] :diabloti: tzn. zamęczyła - bo ona chciała się tylko pobawić :evil_lol: a gooopia kura wyzionęła ducha :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahahahaha se wyobraziłam:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ja też - a wrzasku pewnie by było, że ho ho. I ze strachu ta kura strzelałaby jajkami jak z kałacha :evil_lol:
[quote name='Agniest']:evil_lol:
pewnie już o tym kiedys pisałam: Beta jak była malutka to zamordowała [B]ostatnia kurę babci[/B] :diabloti: tzn. zamęczyła - bo ona chciała się tylko pobawić :evil_lol: a gooopia kura wyzionęła ducha :p[/quote]
Na zawał padła? Boszszsz......pewnie stara już była :evil_lol:
To ostatnio Gacek się tak bawił żabkami - z tego co wiem, wszystkie przeżyły, chociaz jedna spazmów dostała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']może jeszcze takiej co znosi złote jajka ? :evil_lol: a co :diabloti:[/quote]
Dobrze by było,ale potrzebne mi cUś innego :evil_lol:
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Znalazłeś?[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Agniestko :multi::loveu:ale jest brrrrrrrrry za oknem:shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Wszystkie zajęte :placz:

To gdzie Wy mieszkacie? :crazyeye: U mnie normalnie Słońce aż oślepia :crazyeye:.... zdążyłem się juz od niego odzwyczaić. Ale będzie szał w lesie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Dobrze by było,ale potrzebne mi cUś innego :evil_lol:

Wszystkie zajęte :placz:

To gdzie Wy mieszkacie? :crazyeye: U mnie normalnie Słońce aż oślepia :crazyeye:.... zdążyłem się juz od niego odzwyczaić. Ale będzie szał w lesie :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie być chitrus.......daj troche słonka:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...