Jump to content
Dogomania

Już nie Umierająca BOKSERKA z Radomska już nie szuka domu! MA DOM!!!!!!!!!!!!!


AgaiTheta

Recommended Posts

[quote name='Agniest']no toć tak wymyśliłam na dzisiejszy wieczór :evil_lol: ale on mnie z rana prezentem zaskoczył (śliczne kolczyki i wisiorek) więc może byłoby dobrze się zrewanżować ? ....... pomyślę.....[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ciężko mi doradzać bo nie wiem czym się interesuje i co lubi.........na pewno coś wymyślisz...wierze w ciebie;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agniest']no fakt, ale córeczka zawsze mamusię obroni.....;)
a z synem to różnie bywa.....


Kochani życzę wam wszystkim ciepłego weekendu :multi: ( a przynajmniej tym z południa;), bo ci na północy to mają gdzieś wtyki w pogodynce :evil_lol: i ciągle u nich 15 st widzę :evil_lol: - a u mnie na termometrze dochodzi ledwo do 7...:shake:)


A tak poza tym to się skromnie pochwalę :oops:, że dzisiaj mamy 10 rocznicę ślubu ;) i myslę coby tu mężusiowi zakupić :roll: i pomysła nie mam.....[/quote]
Woooow......to gratulacje :multi: i następnych szczęśliwych dziesiątek :Rose:

Kup sobie ładną bieliznę - napewno TZ to doceni :razz::p....ostatecznie to On ma szczęście, że taka kobitka go wybrała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czy ty musisz tak publicznie tego mojego pypcia obnażać:roll:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Facle nie dostaje:roll:......jeszcze:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
To mam ten widok zostawić dla siebie? :razz:

Biedne Jabłuszko - jak Agniestka zaraz nie przyjdzie, to znowu przez pół dnia będzie seplenić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']To mam ten widok zostawić dla siebie? :razz:

Biedne Jabłuszko - jak Agniestka zaraz nie przyjdzie, to znowu przez pół dnia będzie seplenić :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ano coś czuję że jak zaraz nie przyjdzie to w pracy już bede miała regularnego pypcia:evil_lol: ssssssssssssss[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ano coś czuję że jak zaraz nie przyjdzie to w pracy już bede miała regularnego pypcia:evil_lol: ssssssssssssss[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:[/quote]
Ile to się kobieta musi nacierpieć by zaspokoić ciekawość :shake:





:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Ile to się kobieta musi nacierpieć by zaspokoić ciekawość :shake:





:diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Chłop też........już widzę twojego pypcia:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] pewno przebierasz nózkami pod stoliczkiem:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Chłop też........już widzę twojego pypcia:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B] pewno przebierasz nózkami pod stoliczkiem:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
......nooooooo - aż mi się znowu włosy na łydkach posypały od tego tarcia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Eeeeeeeee tobie to coś na porost by sie przydało bo nie owłosiona łydka to ładnie u kobiet wyglada....u męzczyzn to niekoniecznie:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Babcia mi mówiła, że kurze łajno jest dobre na porost wąsów - myślisz, że na łydkach też zadziała? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Babcia mi mówiła, że kurze łajno jest dobre na porost wąsów - myślisz, że na łydkach też zadziała? :hmmmm:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahaha ja słyszałam o jajkach ale jak wolisz to drugie to spoko.....................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No żółtko wcierasz w głowe yyyyyy znaczy sie w łydkę:evil_lol:....żółtko z cytryną i parafiną....pomaga;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ty mi tu nie kituj - przeciez parafinę się używa własnie do wyrywania :p Nie dam się nabrać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Ty mi tu nie kituj - przeciez parafinę się używa własnie do wyrywania :p Nie dam się nabrać :eviltong:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie nabieram cię.......odwieczny babciny sposób....stosowałam sama....nic ci nie wyleci....spoko;)[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Myślisz ze chciała bym na ciebie przypuścić atak:razz:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No nie nabieram cię.......odwieczny babciny sposób....stosowałam sama....nic ci nie wyleci....spoko;)[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] Myślisz ze chciała bym na ciebie przypuścić atak:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
A ja tam wiem? Któż za kobietą nadąży...... :diabloti:

Czymnij się :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...