Jump to content
Dogomania

Już nie Umierająca BOKSERKA z Radomska już nie szuka domu! MA DOM!!!!!!!!!!!!!


AgaiTheta

Recommended Posts

[quote name='apple']
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]ano chyba:roll: a jest tak zimno że aż mi dłonie zgrabiały:placz: Ciekawe czy da się tłuszczyk na rekach wyhodować:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Bym Ci pochuchał, ale znowu Ciebie nie ma :shake:.....bidulka :-(

Ręce to se wsadź w kieszenie :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Menrzuś']Bym Ci pochuchał, ale znowu Ciebie nie ma :shake:.....bidulka :-(

Ręce to se wsadź w kieszenie :eviltong::evil_lol:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Chyba w majtki bo to jedyne ciepłe miejsce:roll:

No i przez te zimno w pracy się rozchrowałam:placz:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Chyba w majtki bo to jedyne ciepłe miejsce:roll:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No i przez te zimno w pracy się rozchrowałam:placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
No to trzeba było zamiast majtek barchanki założyć, a miniówa daaawno powinna juz w szafie zniknąć. A tak się Jabłuszko rozchorowało. I kogo to wina? Twoja!!!!:shake:


Daj, kompresik Ci zrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']No to trzeba było zamiast majtek barchanki założyć, a miniówa daaawno powinna juz w szafie zniknąć. A tak się Jabłuszko rozchorowało. I kogo to wina? Twoja!!!!:shake:


Daj, kompresik Ci zrobię ;)[/quote]



[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przeca barchanki nosze.....i to nie moja wina....to wszystko wina administracji....nie grzeją:angryy::mad: Jest strasznie zimno........zrób mi ten kompresik prosze...:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No przeca barchanki nosze.....i to nie moja wina....to wszystko wina administracji....nie grzeją:angryy::mad: Jest strasznie zimno........zrób mi ten kompresik prosze...:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
U mnie jest cieplej na dworze, a mimo to już grzeją. Przyjeżdżaj tutaj - dam Ci pokoik na kurowanie sie :razz:
Kompresik na czółko razzzzzz ;)........może masażyk rozgrzewający? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']U mnie jest cieplej na dworze, a mimo to już grzeją. Przyjeżdżaj tutaj - dam Ci pokoik na kurowanie sie :razz:
Kompresik na czółko razzzzzz ;)........może masażyk rozgrzewający? :cool3:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaa a potem sobie odpowiednio policzysz za to sanataorium:diabloti:



Masażyk:roll: hmmmmm brzmi kusząco:razz:.....a pomaga na grype:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Taaa a potem sobie odpowiednio policzysz za to sanataorium:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Masażyk:roll: hmmmmm brzmi kusząco:razz:.....a pomaga na grype:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Ptasiorki wynajem gniazda mają wliczone w abonament :diabloti:

A myslisz, że może zaszkodzić? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Ptasiorki wynajem gniazda mają wliczone w abonament :diabloti:

A myslisz, że może zaszkodzić? :razz:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To dopszzzz:roll:A ile za ten abonament:roll: Nie no zaszkodzić chyba nie moze:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To dopszzzz:roll:A ile za ten abonament:roll: Nie no zaszkodzić chyba nie moze:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Abonamentem jest przyjemnośc gruchania sobie jak to Ptasiorki mają w zwyczaju :razz::diabloti:
No jak nie zaszkodzi, to czemu nie.....i jeszcze skórę ujędrni przy okazji :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Ptasiorki wynajem gniazda mają wliczone w abonament :diabloti:

[/quote]

:crazyeye::crazyeye: trzeba było tak od razu, nie straciłabym tyle kasy na kwatery w Darłówku :evil_lol:


Witam :multi: nie martw się Japuszko, w łikenda będziemy mieli już cieplej - jakieś 15 st ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']:crazyeye::crazyeye: trzeba było tak od razu, nie straciłabym tyle kasy na kwatery w Darłówku :evil_lol:


Witam :multi: nie martw się Japuszko, w łikenda będziemy mieli już cieplej - jakieś 15 st ;)[/quote]
No widzisz.....i po co Ci było sie pchać do tego Darłówka :evil_lol: tu byłyby prawie wczasy agroturystyczne :diabloti:


fooooootyyyyyyyyy :p.....zaraz zima będzie a letnich fot jak nie było tak nie ma :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Abonamentem jest przyjemnośc gruchania sobie jak to Ptasiorki mają w zwyczaju :razz::diabloti:
No jak nie zaszkodzi, to czemu nie.....i jeszcze skórę ujędrni przy okazji :razz:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to dawaj.....szczekam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Agniest']
Witam :multi: nie martw się Japuszko, w łikenda będziemy mieli już cieplej - jakieś 15 st ;)[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No toś mnie pocieszyła......to prawie jak na górnej półce w lodówce:shake:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Agniest']Menrzusiu, rzuciłam ci parę fotek na maila ;) ale to jeszcze nie wakacyjne..... te były robione przed latem.....ale tylko takie mam przy sobie ;)[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Pfffff to juz jest szczyt wszystkiego....dyskryminacja na całego.....ja tez chcę zobaczyć foty:placz:
[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']Menrzusiu, rzuciłam ci parę fotek na maila ;) ale to jeszcze nie wakacyjne..... te były robione przed latem.....ale tylko takie mam przy sobie ;)[/quote]
Właśnie je znalazłem - już wstawiam ;)
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to dawaj.....szczekam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No toś mnie pocieszyła......to prawie jak na górnej półce w lodówce:shake:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Pfffff to juz jest szczyt wszystkiego....dyskryminacja na całego.....ja tez chcę zobaczyć foty:placz:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Żebyś tylko wyć nie zaczęła jak Argon do sufitu :diabloti:
Zaraz zobaczysz ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS]"Tak sobie pomyślałam, że może w oczekiwaniu na fotki wakacyjne,"[/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS]możecie oglądnąć "fotki z wystawy prac malarskich mojego synka :) też ciekawe :) [/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS]wystawa była zorganizowana w podziemiach muzeum w Sławkowie, na zdjęciach[/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS]są prace dzieci, które chodziły na zajęcia plastyczne w tym muzeum."[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS]To "są prace dzieci uczestniczących w zajęciach plastycznych -[/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS]widać z daleka podpisaną pracę Dominika :)"[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5231/s01re7.jpg[/IMG]


[COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2]"Dominik otrzymuje gratulacje od pani burmistrz"[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3544/s02bx0.jpg[/IMG]


[COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS]A tu "są prace dzieci"[/FONT][/COLOR]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2341/s03iy5.jpg[/IMG]


[COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2]Dominik z panią plastyczką :) po wystawie :)[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/262/s04ej8.jpg[/IMG]


[COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2]"Dominik z Żabulcem - stara fotka, zrobiona na wiosnę..... ale fajna :)"[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/493/s05hl7.jpg[/IMG]

A tak ode mnie - Chłopak się od dziewczyn nie opędzi :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']cześć Słoneczka :multi:

Dziękuję Menrzusiu za fotki :loveu:....... ( co ja bym bez ciebie zrobiła ;))

Appelko, Dominik ma teraz okres "dziewczyny są nie dla mnie " :evil_lol:, więc ze swataniem chyba trzeba poczekać....:lol:[/quote]
Witaj Gwiazdeczko :multi:

Aż wolę nie mysleć co byś beze mnie zrobiła :evil_lol:

Teraz jedyną dziewczyną Dominika to tylko jest mamusia :p:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Już swatasz Alutkę? :crazyeye:......widać że z wesela wróciłaś :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No a co trzeba zabiezpieczyć dziecku przyszłośc:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Agniestko....minie mu....zobaczysz....jeszcze nie raz pomyślisz bosszzzz mam nadzieje ze to nie ta jedyna:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']nawet nie chcę o tym myśleć....:evil_lol:
mój Misiu i dziewczyna ???? :evil_lol::evil_lol:
najgorsze jest to, że ja w tej niewdzięcznej roli teściowej bedę.....:roll:
ty chociaż masz córeczkę ;)[/quote][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]No to ja to chyba jeszcze gorzej mam....wiesz co facecie mówią o teściowych:evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no fakt, ale córeczka zawsze mamusię obroni.....;)
a z synem to różnie bywa.....


Kochani życzę wam wszystkim ciepłego weekendu :multi: ( a przynajmniej tym z południa;), bo ci na północy to mają gdzieś wtyki w pogodynce :evil_lol: i ciągle u nich 15 st widzę :evil_lol: - a u mnie na termometrze dochodzi ledwo do 7...:shake:)


A tak poza tym to się skromnie pochwalę :oops:, że dzisiaj mamy 10 rocznicę ślubu ;) i myslę coby tu mężusiowi zakupić :roll: i pomysła nie mam.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']no fakt, ale córeczka zawsze mamusię obroni.....;)
a z synem to różnie bywa.....

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No czy ja wiem.....dobry synus zawsze mamusi broni;)[/B][/COLOR][/FONT]


Kochani życzę wam wszystkim ciepłego weekendu :multi: ( a przynajmniej tym z południa;), bo ci na północy to mają gdzieś wtyki w pogodynce :evil_lol: i ciągle u nich 15 st widzę :evil_lol: - a u mnie na termometrze dochodzi ledwo do 7...:shake:)


A tak poza tym to się skromnie pochwalę :oops:, że dzisiaj mamy 10 rocznicę ślubu ;) i myslę coby tu mężusiowi zakupić :roll: i pomysła nie mam.....[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeeee to gratuluje................no jak to nie wiesz co na prezent......ja ci powiem......zrób dobre jadełko, jeszcze lepsze winko i te insze bajerki....no wiesz co ja ci bede mówiła:roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...