Jump to content
Dogomania

XXXIX Toruńska Krajowa - 20.08.2006


strumyk

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patka napisala:
[QUOTE] acroba fotki zrobię z przyjemnoscią moge nawet zaznaczyć żeby ładnie pozowali na Twoje zyczenie :cool3:[/QUOTE]
Tak po cichutku liczylam na Ciebie :lol: .Dziękuję za odzew. A znajac nakrecone niedoswiadczone wystawowo mlode staffiki i ich wlascicieli to wiem ze moze byc ciezko :evil_lol: z ladna fotka

Link to comment
Share on other sites

hehe ja mam sie bac :evil_lol: czego?? najwyzej Cest nas obroni wywalajac brzuch do gory zeby ktos go poglaskal :lol::diabloti:
Jakby co zaczepcie mnie na wystawie bo ja to czasem stresa mam i przez to klapki na oczach :roll: Wiem, ze bedzie w kl posredniej siostra Cesta ale to tylko tyle wiem .

Wiesz czy Lindunia bedzie miala konkurencje? Mam nadzieje ze jutro bedzie cos wiadomo jakie sa zgloszone psy ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']hehe ja mam sie bac :evil_lol: czego?? najwyzej Cest nas obroni wywalajac brzuch do gory zeby ktos go poglaskal :lol::diabloti:[/quote]
Lindzior na pewno mu nie da, bo bedzie skakac od niego do Ciebie :)
[QUOTE] Jakby co zaczepcie mnie na wystawie bo ja to czasem stresa mam i przez to klapki na oczach :roll:[/QUOTE]
To tak jak ja. W Gdyni gdyby Daria do mnie nie podeszla to bym tam tak stala i stala :)
[QUOTE]Wiesz czy Lindunia bedzie miala konkurencje? [/QUOTE]
Nie mam pojecia, juz nie chcialam faceta w ZK meczyc, pytalam tylko o ogolna ilosc.
[QUOTE]Mam nadzieje ze jutro bedzie cos wiadomo jakie sa zgloszone psy ;-)[/QUOTE]
No tak powiedzial, moze jutro, moze pojutzre - zalezy od informatyka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...