Jump to content
Dogomania

mocny ból u szczeniaka


Zulcia79

Recommended Posts

Witam jestem tu nowa i mam problem z moim 5-mc szczeniaczkiem.Zaczęło się od tego,że Rokusia zaczęła się trząść,jakby miała dreszcze,nie chciała nic jesc.Pojechaliśmy z nią do weterynarza,nic nie stwierdziła,tylko dała leki przeciwzapalne w zastrzyku i tabletkę na 4 dni do domu.Wszystko wróciło do normy,piesio skory do zabaw,apetyt spory.Po 4 dniach zaczęła strasznie piszczeć,nie pozwalała się dotknąc na szyi po lewej stronie,zmiany miejsca bądź ruch sprawiał jej ból.Pojechaliśmy do całodobowej kliniki,tam ją zbadali i nic nie stwierdzili,wet . powiedziała,że jak do jutra się nic nie zmieni to znowu przyjechać.Pies piszczał całą noc,więc rano pojechaliśmy do innego weterynarza.Zbadali ją dużo dokładniej i nic nie stwierdzili...uszy czyste,osłuchowo w porządku,dostała znowu leki przeciwzapalne i było ok,aż do dziś...wczoraj dostała ostatnią dawkę lekarstwa.Znowu brak apetytu i pies tylko śpi.Temp. nie ma,zmierzyłam i ma 38,2.Jak mąż wróci z pracy,to znowu jedziemy do weterynarza.Ja już sama nie wiem co jej jest,weterynarze też...pierwszy obstawiał zapalenie ucha(podczas badania wyszło czyściutkie i niezaczerwienione),albo wymianę zębów,lub coś ze szczęką.Tak starsznie mi szkoda mojej psiuńki.Może Wy spotkałyście się z taką przypadłością u psa i wiecie co to może być.Może chip ją uciska?Przepraszam,jeśli już taki temat był.Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...