Jump to content
Dogomania

Basenji i my - African Elite FCI


Buszki

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapisałam tylko Chichę i to nie ze względu na samo szkolenie.Na trzeciej lekcji miało być odwrażliwianie,a Chicha ma problem z dotykaniem przez obcych,zwłaszcza facetów :roll:.Normalnie by mi to nie przeszkadzało,ale na wystawach już tak :diabloti:.
Jako efekt uboczny Chicha umie siad,slalom między nogami,dostawianie i siad przy nodze,skupia się na przewodniku,problem ma tylko z zostawaniem na miejscu,ale nadal ćwiczymy.Szkoła fajna,bo mimo zakończenia kursu mogę iść pogadać,poćwiczyć,poradzić się jak mamy z czymś problem.No i fajnie,bo w grupie były tylko dwa psy:Chicha i buldożek Lobo.Chicha po takich spotkaniach wracała do domu zmęczona,zadowolona i wyciszona,zjadała kolację i spała do rana (szkolenie było 2x w tygodniu po godzince).
Ogólnie polecam taki kurs jako fajna zabawę :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Fajne efekty uboczne :D[/QUOTE]


No nie ;) ?



[quote name='unikatowydiament']gratulacje:multi:[/QUOTE]


Dziękujemy :).





A teraz najświeższe wieści.


[COLOR=#ff0000][B][SIZE=5]W nocy Szepsi urodziła szczenięta !!![/SIZE]

[/B][/COLOR][COLOR=#800080]Mamy:
- 2 sunie rudo-białe pręgowane,
- 1 pieska rudo-białego pręgowanego,
- 1 sunię rudo-białą.


[/COLOR]Oto szczęśliwa mamusia z potomstwem :).
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/resizeofmiotd002.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2843/resizeofmiotd002.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla mamuśki :) Śliczne kreciki :) Niech się howają zdrowo!

[quote name='Buszki']Zapisałam tylko Chichę i to nie ze względu na samo szkolenie.Na trzeciej lekcji miało być odwrażliwianie,a Chicha ma problem z dotykaniem przez obcych,zwłaszcza facetów :roll:.Normalnie by mi to nie przeszkadzało,ale na wystawach już tak :diabloti:.
Jako efekt uboczny Chicha umie siad,slalom między nogami,dostawianie i siad przy nodze,skupia się na przewodniku,problem ma tylko z zostawaniem na miejscu,ale nadal ćwiczymy.Szkoła fajna,bo mimo zakończenia kursu mogę iść pogadać,poćwiczyć,poradzić się jak mamy z czymś problem.No i fajnie,bo w grupie były tylko dwa psy:Chicha i buldożek Lobo.Chicha po takich spotkaniach wracała do domu zmęczona,zadowolona i wyciszona,zjadała kolację i spała do rana (szkolenie było 2x w tygodniu po godzince).
Ogólnie polecam taki kurs jako fajna zabawę :).[/QUOTE]

To faktycznie mała grupa :evil_lol:. Ja byłam w szkółce z Sajdą, ale mi z kolei chodziło o ćwiczenia w rozproszeniu, kiedy w pobliżu są inne psy. Nas też było niedużo: Saidi, 2 goldeny i 1 labrador (albo na odwrót ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Hahaha, cudowna fotka :loveu:[/QUOTE]


Taka na świeżo robiona,jak Szepsi jeszcze nie wiedziała co się w ogóle stało ;).



[quote name='jamnicze']Gratulacje dla mamuśki :) Śliczne kreciki :) Niech się howają zdrowo!

To faktycznie mała grupa :evil_lol:. Ja byłam w szkółce z Sajdą, ale mi z kolei chodziło o ćwiczenia w rozproszeniu, kiedy w pobliżu są inne psy. Nas też było niedużo: Saidi, 2 goldeny i 1 labrador (albo na odwrót ;))[/QUOTE]


Dziękuję,dużo Ich nie ma to na spokojnie coś się znajdzie :).


Nam jako rozproszenie wystarczył Lobo.Był tak zafascynowany Chichą,że żyć Jej nie dawał :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...