Jump to content
Dogomania

karma Kira,Kira protect,Gemma di mare ???


Insomnia24

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kira Protect
[B]ADULT – FISH & RICE FORMULA

[/B][B]Składniki [/B]: kukurydza, suszone mięso z ryb (min. 14%); ryż (min. 14%); mączka mięsno-kostna; stabilizowany tłuszcz z kurczaka; skwarki wieprzowe; gluten kukurydziany; drożdże browarniane; pulpa burczana, fosforan dwuwapniowy; chlorek sodowy; FOS fruktooligosacharydy); konserwanty, antyoksydanty i stabilizatory: E320, E321, E280, E284.

Hypoalergiczna receptura na bazie ryby-to jakaś KPINA!!!!!!!!
główny składnik karmy to kukurydza i ryż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karoten']Kira Protect
[B]ADULT – FISH & RICE FORMULA
[/B]Hypoalergiczna receptura na bazie ryby-to jakaś KPINA!!!!!!!!
główny składnik karmy to kukurydza i ryż.[/QUOTE]

zgadzam się , marny ma skład i ciekawe przed czym ma ona chronić :crazyeye:

do tego dochodzi jeszcze kilka niechcianych dodatków:
- jakaś cała lista konserwantów (konserwanty, antyoksydanty i stabilizatory: E320, E321, E280, E284)
- skwarki wieprzowe ( po co one?? )
- gluten kukurydziany

jeśli duży worek kosztuje około 80 zł. to dla kogoś co szuka ceny może jakoś ujdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ja stosowałem karmę kira Protect puppy /troche mały granulat / ale karma super teraz mam karme kira protect lamb i adult large karma rewelacja psy zjadają bardzo chętnie piękna siersć i co najważniejsze super cena , widziałem ich stoisko na wystawie w Łodzi widziałem ze bardzo mocną polecają tą karmę properform i że dużo hodowców kupowało duże worki ja na pewno pozostanę przy tej karmie kira protect Rewelacja. szukałem ich na allegro niestety mają dość wysoki ceny ale weszłem na strone [url]www.worldpets.pl[/url] i znalazłem tam dystrybutora TERAZ TO JUŻ MAM WSZYSTKO

Link to comment
Share on other sites

Na wystawie w Łodzi kupiłem karmę PROPERFORM & TEMPLER - ADULT MAITENANCE (miałem okazję zobaczyć owczarka szkockiego karmionego karmą GHEDA, którego właścicielką była przedstawicielka dystrybutora, członkini Klubu Hodowców przy firmie WORLDPETS). Nie mam żadnych problemów ze zmianą karmy, a stosunek nowej karmy zmieniam dość intensywnie. Pies zjada wszystko bardzo chętnie. Zakupiłem również na tym stoisku szampon z odżywką firmy BIOGANCE -rewelacja, po użyciu sierść wygląda super!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Do mamaowczarki - jakoś tak dziwnie zapachniało reklamą i przedstawicielem handlowym... Mój pies bardzo odchorował mój (niestety) nietrafny wybór. Skończyło sie wizytą u weta i ścisła dietą. Osobiście nie polecam, ale może przypadek mojego psa jest wyjątkowy? Ja na pewno do tej karmy nie wrócę...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja swoje Terrierki karmie Gemma Di mare i musze powiedziec,ze jest naprawde dobra.Bynajmniej moje psy sa tego dowodem,Bo - jedza wszystko( aczkolwiek na poczatku byl problem bo nie chcialy sie przestawic,ale jak podalam im inna karme firmy ......... i nastepna ....to vet musial podac zastrzyki ,bo by sie odwodnily ) i znalazlam ta.Kupy sa idealne.Nie maja wzdec,jak po innych karmach( chwilowo zabraklo mi karmy i kupilam Royala,to myslalam ze im ogony odfruna ;) tak dawaly czadu.No i nie drapia sie.Siersc jest piekna.Jedyny mankament to taki ,ze z pyskow daje im ryba ;) ale to naprawde nic w porownaniu z tym jAK patrze sa swoje szczesliwe psy .Nie jest tania,ale coz.Moje psy sa tego warte.No i polecilam mojej klientce ktora ma sznaucera min, z wrazliwymi jelitami.Kupila ma paczke pol roku temu i od tamtej pory mowi,ze pies ozyl,wyproznia sie idealnie i funkjonuje normalnie i jelitka pracuja .Wiec polecam z czystym sumieniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest papillonek

Ja zamówiłam próbkę ,ale coś im nie wyszło przysłali co innego :/miała byc adult Maintenance&Lightness to jest ok ,Gemma di mare Adult mini&Small Breeds to też jest ,a Kire łamb&Rice i karmę dla seniorów(?:lol:) wysłali chyba tylko dlatego,że nie mieli co z nią zrobić,bo nic o tych karmach nie wspominałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...