Jump to content
Dogomania

Młody doberman Remik ma już DS! :D


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za off ale jeśli znacie kogoś, kto mógłby w przyszłym tygodniu sprawdzić dom w Brzezince koło Oświęcimia, napiszcie do mnie na PW.
Do Brzezinki chcemy wyadoptować tego malucha
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200515-CHCĄ-JE-UŚPIĆ!!!!-MAŁO-CZASU-!!!!!-Maleństwa-szukają-domków-!!!/page4[/url]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pola proszę podaj mi namiary do Hoteliku.
Bo zadzownił do mnie Pan Wojetk z ogłoszeń i chce [B]zaadoptować[/B] [B]Remika[/B] :D
Mieszka w Lesznie więc nie jest daleko, potrzebna jest wizyta przedadopcyjna.
Pan Wojtek miał 10 lat dobermana lecz niestety z powodu choroby musiał go uśpić :(
Remik miał by do dyspozycji domek z ogrodem. Pan bardzo zdecydowany i wydaje mi się że to jest fajny domek.
Pan na koniec powiedział: 'chciałbym Remika jak najszybciej żeby już nie marzł w tym Hoteliku'.

Link to comment
Share on other sites

tola podaj mi namiary na tego pana najpierw psa trzeba wykastrowac srawdzic pana potem mozna mówic o adopcji wyslij mi tez do niego numer tel i email to mu fotki przesle nowe !!!
795907308 mój nummer na ten num pisz wszystko


[quote name='Tola^^']Pola proszę podaj mi namiary do Hoteliku.
Bo zadzownił do mnie Pan Wojetk z ogłoszeń i chce [B]zaadoptować[/B] [B]Remika[/B] :D
Mieszka w Lesznie więc nie jest daleko, potrzebna jest wizyta przedadopcyjna.
Pan Wojtek miał 10 lat dobermana lecz niestety z powodu choroby musiał go uśpić :(
Remik miał by do dyspozycji domek z ogrodem. Pan bardzo zdecydowany i wydaje mi się że to jest fajny domek.
Pan na koniec powiedział: 'chciałbym Remika jak najszybciej żeby już nie marzł w tym Hoteliku'.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

a ja proponuje najpierw skontaktowac sie z Oris, pies jest pod opieką Nadziei dobermana i byc moze sa wobec niego inne plany?

Nadzieja dobermana jest władna decydowac o jego adopcji, w tej sytuacji Oris, ktora go przejęla wiec zanim podejmiecie jakiekolwiek kroki skontaktujcie się z Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']a ja proponuje najpierw skontaktowac sie z Oris, pies jest pod opieką Nadziei dobermana i byc moze sa wobec niego inne plany?[/QUOTE]
Tez nie bardzo rozumiem zalatwiania tej sprawy ot tak sobie.....Moze dajcie Panu namiary na Oris,bo Pola17 go raczej nie wyadoptuje....

Link to comment
Share on other sites

[B]PIOTRKÓWKO 8, [/B]
[B]64-500 SZAMOTUŁY[/B]
Woj. wielkopolskie

[B]Lokalizacja:[/B] około 40 km od miasta [B]Poznań [/B]

[B]NIP[/B]: 766-173-62-91
[B]Regon[/B]: 300348490

[B]TEL. 0 608 852 280 [/B]

[B]e-mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]

[B] GG:[/B][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=11465818&styl=1[/IMG] :[B]11465818[/B]
namiary na karine to znaczy hotelik kariny gdzi jest remik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']oris najlepiej karusiap jestes strasznie wredna skond wiesz ze nie wyadoptuje psa !!!!!!!!!!![/QUOTE]
Jesli to do mnie nieskladne zdanie to licz sie ze slowami.
Stąd wiem.....jakbys czytala ze zrozumieniem to bys wiedziala,ze nie podwazam Twoich mozliwosci znalezienia domu,tylko prawna mozliwosc wyadoptowania psa,ktory jest pod opieka Nadziei Dobermana (bo o pelnoletnosc to nawet mi nie chodzilo).
Takze napij sie meliski i wyluzuj emocje.A jak sie wyluzujesz to czekam na przeprosiny.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny napisałam juz wyzej jak sprawa wyglada i temat uwazam, za wyczerpany. Pies jest pod opieka ND i to tez jest wyjasnione.
Pan jezeli bedzie wszystko ok to tez bedzie miał swojego dobka, jestem z nim w kontakcie, teraz trzeba tylko domek sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli na Remika czeka dobry DS to super, Pan Wojtek będzie mógł zaadoptować innego dobermana z czego możemy się cieszyć bo w końcu dwa psy mają szanse na dobry domek ;) To ten DS dla Remika jest już pewny?
Pola17 Remik już nie jest pod opieką schroniska tylko ND więc nie rozumiem twoich skarg, że Remika nie chcą oddać jak czeka na niego DS...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam cie przepraszac w życiu nie po za tym niby za co pssss

[quote name='karusiap']Jesli to do mnie nieskladne zdanie to licz sie ze slowami.
Stąd wiem.....jakbys czytala ze zrozumieniem to bys wiedziala,ze nie podwazam Twoich mozliwosci znalezienia domu,tylko prawna mozliwosc wyadoptowania psa,ktory jest pod opieka Nadziei Dobermana (bo o pelnoletnosc to nawet mi nie chodzilo).
Takze napij sie meliski i wyluzuj emocje.A jak sie wyluzujesz to czekam na przeprosiny.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

halo , to wątek Remika . nie rozumiem dlaczego taka prywatna wymiana złośliwości nie może się przenieść na pw . jesteśmy emocjonalnie związani z Remisiem i wchodząc na jego wątek mamy ochotę poczytać na temat jego sytuacji , a nie nastrojów dwóch zwaśnionych osób . więc proszę o spokój . dziękuję . po coś chyba jest pw , prawda ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...