Jump to content
Dogomania

The Crazy Westie!


Yuveza

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam się w nowym Roku ! :)
Fajna galeryjka, Ślicznie Doti w tych szeleczkach a ta ekoskórka ma boski kolorek:loveu:
Co do petstagesów mamy jednego o tego; [url]http://www.zoocolors.pl/public/catalog/product/265-w/1662.jpg[/url] chociaż mój pies jest bardziej zainteresowany sznurkiem niż całą resztą bo wszystkie sznurkowe zabawki uwielbiaa:D

Link to comment
Share on other sites

o witamy nowych gości:)
Ciesze sie że galeria sie podoba :)
zapraszamy częsciej:)

ja petstages chyba sobie odpuszcze;) wychaczyłam taki fajny dentafun :loveu: i moze go kupię [url]http://animalia.pl/produkt,12885,66,Trixie_Dentafun_ko%C5%9B%C4%87_gumowa_ze_sznurem_ma%C5%82a_9_cm_.html[/url]

tymczasem zmykam na spacerek :)

Link to comment
Share on other sites

ehh my walsnie po spacerku.... był króciutki.....
najpierw fajnie fajnie rzucałam jej sznur :) a potem.. sznur musiał idealnie zaczepić sie wysoko na brzozie :shake: stałam jakis czas i rzucałam kijem zeby spadł...ale nic z tego :( potem huk! ktos oczywiscie strzelal... jak to po sylwestrze i Dotka szybko do domu, na szczescie była na smyczy... bo sie społoszyła... wróciłysmy i straciłysmy sznur ... :<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Ja tak straciłam ulubioną piłkę na sznurku Lastiego... Rzuciłam mu i wpadła do morza, a Lastiemu nie chciało się po nią pójśc :roll:
Super ten banerek i avek! :loveu:[/QUOTE]
ooo... to nieciekawie... :/

dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...