Jump to content
Dogomania

Kobieta 2 dzieci i 2 psy,dziekjuemy za godne SWIETA;)


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po akcji buda ktora zabrała nam duzo czasu na tym mrozie poleciała spozniona do pani
...była troche zesresowaan nie rozumiała ze chcemy jej pomoc-dlaczego?
Powiedzailam ze jestesmy organizacja europejska i pomagamy zwierzętom,chyba mi nie uwierzyla.
Pokazalam legitymacje wolonatriacka i pogadalysmy
w domku biednie ale chleb i cos do chleba jest
malo zaradna to widac na pierwszy rzut oka ale nie leniwa.
Dziewczynka była w domu,chłopiec w szkole
nosi to co ma, jest od mamy troche grubsza
chlopiec jest wyrosniety tyle wiem

Link to comment
Share on other sites

w sobote moze poprosze fiorstenbock i michelle aby mi pomogly z dowozem ubran
ktore dzisiaj dostałam od Javeny
co bedzie dobre zostawie reszte zabiore.
z dziewczynka jest kontakt słowny ale sie wstydzi i moze tez byla troche wystraszona
obiecalam jej czekoladki w sobote jak przyjdziemy.

Link to comment
Share on other sites

Akcja Buda to pomoc naszych wolontariuszek i pani kierownik-Jasi oraz Ewy gonzales
biednej rodzinie ktora ma 5 psiakow w domu i jednego wbudzie
bardzo lichej....ale psiaki dobrze wygladają.
Ewa gozales zna sprawe bo ona tez pomaga tej rodzinie.
Zamowilam wozek widłowy i sliczna i wielka bude zawiozłysmy pod dom pana i worek karmy,kołdra i inne dobrosci
jeszcze zawieziemy bele słomy.
Bude załatwiła fiorsteinbock-cudo...musicie uwoerzyc bo nie mam fotek na potwierdzenie ale w sobote uzupelnie
pisze tu6taj bo tamta rodzina nie ma watku...robimy to cicho

Link to comment
Share on other sites

Chemia od cioci&wujka juz w dobrych rekach
do soboty ma byc troche posprzate bo juz maja czym to robic
wielkie dziekuje za pania:)
...a zapomniałam
pani ma na imie Ewa.
Dalam jej na produkty najpotrzebniejsze-100zł tylko poprosiłam aby paragon mi zostawiła po zakupach
tez była zdziwiona...ale obiecala:)

Link to comment
Share on other sites

Gisuniu skoro już jesteś to mam pytanie jaki rozmiar buta obie panie mogą nosić, mam fajne kozaczki po córce i swoje jakieś, skórzane i w dobrym stanie, kurtkę zimową dla małej tak na 158cm. jakieś dresy na podobny wzrost, tylko nie wiem jak z tą "grubością":razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']Gisuniu skoro już jesteś to mam pytanie jaki rozmiar buta obie panie mogą nosić, mam fajne kozaczki po córce i swoje jakieś, skórzane i w dobrym stanie, kurtkę zimową dla małej tak na 158cm. jakieś dresy na podobny wzrost, tylko nie wiem jak z tą "grubością":razz:[/QUOTE]
pani bedzie gdzies tyle miala
ja mam 164 i jest wieksza od niej
buty to chyba 23-24 ale zapytam w sobote dokładnie
dziewczynka moze miec -22 ale poczekaj z bucikami
ok?>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']pani bedzie gdzies tyle miala
ja mam 164 i jest wieksza od niej
buty to chyab 23-24 ale zapytam w sobote dokładnie
dziewczynka moz emiec -22 ale poczekaj z bucikami
ok?>[/QUOTE]
23-24 to jak się ma do 36-38, bo ja taka rozmiarówką ino operuję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']jest w szkole specjalnej ale w jakiej klasie zabij:([/QUOTE]
Chodzi mi o to, że w róznym wieku jest nastolatki inne rzeczy ubierają, ale to może ich nie dotyczy..., smutne to takie...(mam po córce takie fajne czapki, bo ona już nie ubierze takiej z warkoczykami)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Czy dało radę zrobić jakieś fotki tej suni?[/QUOTE]
Aniu ,ja juz nawet obiecalam
a nie zrobiłam nawet jednej fotki z akcji ,,buda,,
bo aprat padl w schronisku po zrobieniu fotek naszym psiakom
ale w sobote pokaze Wam jej urode:0
i pokaze Wam bude co jest apartamentem w stosunku do domku panstwa

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, ja pisałam, że rękawiczki (nowe) to one dostaną ode mnie, przecież wiesz, że ja hurtownik :evil_lol:, tak, że pieniążki można na coś innego przeznaczyć (chyba, że nie mają nic na już) tylko czekam na rozmiary nóg, żeby i skarpety posłać.
Postaraj się w sobotę o takie podstawowe wiadomości, wzrost wszystkich, rozmiar ubrań, jakie noszą nr butów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korespondentka']Grażynko, ja pisałam, że rękawiczki (nowe) to one dostaną ode mnie, przecież wiesz, że ja hurtownik :evil_lol:, tak, że pieniążki można na coś innego przeznaczyć (chyba, że nie mają nic na już) tylko czekam na rozmiary nóg, żeby i skarpety posłać.
Postaraj się w sobotę o takie podstawowe wiadomości, wzrost wszystkich, rozmiar ubrań, jakie noszą nr butów.[/QUOTE]

obiecuuje hurtowniczko:0
zapisze wszystko bo przez psy ,koty i ludzi jestem zakrecona
a od stycznia do pracy.....wiec mniej czasu
dlatego teraz szaleje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korespondentka']Grażynko, ja pisałam, że rękawiczki (nowe) to one dostaną ode mnie, przecież wiesz, że ja hurtownik :evil_lol:, tak, że pieniążki można na coś innego przeznaczyć (chyba, że nie mają nic na już) tylko czekam na rozmiary nóg, żeby i skarpety posłać.
Postaraj się w sobotę o takie podstawowe wiadomości, wzrost wszystkich, rozmiar ubrań, jakie noszą nr butów.[/QUOTE]

obiecuuje hurtowniczko:0
zapisze wszystko bo przez psy ,koty i ludzi jestem zakrecona
a od stycznia do pracy.....wiec mniej czasu
dlatego teraz szaleje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Chemia od cioci&wujka juz w dobrych rekach
do soboty ma byc troche posprzate bo juz maja czym to robic
wielkie dziekuje za pania:)
...a zapomniałam
pani ma na imie Ewa.
Dalam jej na produkty najpotrzebniejsze-100zł tylko poprosiłam aby paragon mi zostawiła po zakupach
tez była zdziwiona...ale obiecala:)[/QUOTE]
:multi::bye::calus::iloveyou:Gisuniu kochana ale cudnie ze bylas :multi::loveu::multi:[SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Gisuniu:klacz::modla::iloveyou:Czarodziejko:multi:[SIZE=2][COLOR=darkorchid]pani Ewa nie uwierzyla ? napewno trudno jej bieduni bylo , bo w dzisiejszym swiecie tylko okropnosci spodziewac sie mozna ..ale pieknie Gi:loveu::multi:sus pieknieeeeeeeeeee zrobilas ! za p Ewunie mocno serduszkamiii trzymamy i za dzieci i sunie ![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']przepraszam ,bede pisala krotkie posty bo mnei wywaliło i po pisaniu:(
Asiaczek mam Twoja druga wplate -20zł....czy sie zgadza?
czy moze cos pomyliłam i dostanie mi sie ...napisz prosze[/QUOTE]
Tak, jak obiecałam - wysłałam juz świąteczny przelew - to właśnie te 20 zł. Niestety, więcej nie będe w stanie...

[quote name='giselle4']chce zabrac panai na zakupy Swiateczne
bo sa pieniazki oraz musi kupic rekawiczki i to co tam jej potrzeba
ok?
Tak uzgodniłam z paroma ciotkami na pv....[/QUOTE]
O, fajnie. Aby tylko kobitka się nie spłoszyła i nie wstydziła powiedzieć i wyciągnąć rękę po to, co im potrzeba...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...