Jump to content
Dogomania

Galeria Pheobe


Paaula

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*kleo*']Tak, ogon powinien być ponad linią grzbietu, ale przecież nikt nie trzyma yorkom ogona w taki sposób jak Paula na zdjęciach ;)
Chyba wszyscy (w tym i ja) trzymają ogony w ten sposób [URL]http://img40.imageshack.us/img40/7500/pb072199edited.jpg[/URL][/QUOTE]

No tak,Paula się dopiero uczy więc ma prawo błędy popełniać,ale Wy jej podpowiecie :multi: Chodziło mi o to bardziej co Kasia napisała "koło pupy"bo to chyba też nie jest dobrze.A ja absolutnie nie chcę doradzać bo po co ma się dziewczyna źle uczyć dlatego pytałam Was "od wystaw":lol:
Ty się znasz Klaudia więc teraz jest ok. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']No tak,Paula się dopiero uczy więc ma prawo błędy popełniać,ale Wy jej podpowiecie :multi:[/QUOTE]
Dlatego nie bawiłam się w pisemne tłumaczenia, bo tak to by można było do usr*nej śmierci, najlepiej pokazać na fotce :p
A pisząc ujęłabym sposób podtrzymywania ogona jako "u nasady" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']No tak,Paula się dopiero uczy więc ma prawo błędy popełniać,ale Wy jej podpowiecie :multi: Chodziło mi o to bardziej co Kasia napisała "koło pupy"bo to chyba też nie jest dobrze.A ja absolutnie nie chcę doradzać bo po co ma się dziewczyna źle uczyć dlatego pytałam Was "od wystaw":lol:
Ty się znasz Klaudia więc teraz jest ok. :multi:[/QUOTE]

[quote name='*kleo*']Dlatego nie bawiłam się w pisemne tłumaczenia, bo tak to by można było do usr*nej śmierci, najlepiej pokazać na fotce :p
A pisząc ujęłabym sposób podtrzymywania ogona jako "u nasady" ;)[/QUOTE]

Ja dopiero się uczę więc wiadomo, że mogę źle robić. Więc dziękuję za poprawki i pokazanie mi zdjęcia jak prawidłowo trzymać ogonek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaula']Ja dopiero się uczę więc wiadomo, że mogę źle robić. Więc dziękuję za poprawki i pokazanie mi zdjęcia jak prawidłowo trzymać ogonek ;)[/QUOTE]
Nie ma za co ;)
Aaa i jeszcze jedno - ustawiaj ją lepiej na jakimś dywaniku, żeby czuła się pewniej, bo na panelach na bank jej się łapy rozjeżdżają. Łatwiej będzie Ci ją prawidłowo ustawić kiedy nie będzie się ślizgać. A jak już załapie o co chodzi to wtedy ćwiczcie na śliskim (nieraz się takie umiejętności przydają, np. na hali na kafelkach). I ćwicz przed lustrem jeśli masz możliwość, będziesz widziała co trzeba poprawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Nie ma za co ;)
Aaa i jeszcze jedno - ustawiaj ją lepiej na jakimś dywaniku, żeby czuła się pewniej, bo na panelach na bank jej się łapy rozjeżdżają. Łatwiej będzie Ci ją prawidłowo ustawić kiedy nie będzie się ślizgać. A jak już załapie o co chodzi to wtedy ćwiczcie na śliskim (nieraz się takie umiejętności przydają, np. na hali na kafelkach). I ćwicz przed lustrem jeśli masz możliwość, będziesz widziała co trzeba poprawić.[/QUOTE]
my z reguły ćwiczymy na dywanie, rzadziej na panelach, także na stoliku próbujemy. W domu ładnie stoi na dworzu trochę gorzej. Dziś trochę ćwiczyłyśmy na dworku i nawet jej ładnie wychodziło ;) Po prostu dużo ćwiczeń przed nami

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i51.tinypic.com/2ijm9gp.jpg[/url]
fajna dziewczynka z niej :loveu:


[quote name='karkakarka']Hej! na początku proponuję ćwiczenie przed lustrem :) mi też tak poradzono ")[/QUOTE]

Ja początkowo ćwiczyła przy piekarniku, lustro tam umieszczone było dla mnie najwygodniejsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Paula,pomału i dojdziecie obie do wprawy,u nas też początki były takie sobie..ale ja podglądałam trochę dziewczyny z dogo na fotach jak wystawiają,przejrzałam dużo filmików z wystaw i jakoś zakumałam w czym rzecz,na yorklandzie jest sporo fotek tam możesz podejrzeć jak się prawidłowo psa wystawia.Pojedziesz na "żywo"na wystawę i sama zobaczysz ;)

Link to comment
Share on other sites

u nas wystawa dopiero w kwietniu, bo nie mamy możliwości wcześniej pojechać, bo wszędzie daleko. Ale żeby obyła się z widokiem wielu psów postanowiłam jechać do promenady w lutym. Zawsze była jakaś impreza związana z yorkami i pewnie w tym roku też będzie

Link to comment
Share on other sites

te wystawy bierzemy pod uwagę:
9-10.04 Legionowo lub
17.04 Lublin
22.05 Radom
29.05 płock
12.06 Lublin
16.07 Warszawa (na pewno będę)
no i na razie tyle zaplanowałam, dalej nawet nie patrzyłam
no i może do łodzi jeszcze się wybierzemy, ale nie wiadomo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaula']te wystawy bierzemy pod uwagę:
9-10.04 Legionowo lub
29.05 płock
16.07 Warszawa (na pewno będę)
no i na razie tyle zaplanowałam, dalej nawet nie patrzyłam
no i może do łodzi jeszcze się wybierzemy, ale nie wiadomo .[/QUOTE]
No to na tych się zobaczymy ;) .

Jak będziesz jechała do Łodzi ,to ta będzie kolejna do spotkania :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...