Jump to content
Dogomania

Suczka z cieczka - uciekla. Jak szukac


agack222

Recommended Posts

[CENTER]Witam.
Dzisiaj uciekla nam suczka. Bedac na podworku znalazla jakas dziure w plocie i przeskoczyla :(
Sunia ma cieczke wiec mniemam, ze lata za psami, ale nie wrocila jeszcze do domu.. :(
Nie mam jej od godziny 11, obszukalismy z chlopakiem cale osiedle (mieszka pod lasem)
rowniez kolo lasu przechodzilismy niejednokrotnie...
Nie wiemy co robic.
Sunia jest przygarnietym, poltorarocznym kundelkiem.
Miejsce z ktorego ja zabralismy jest od domu oddalone o ok 4 km, czy jest mozliwosc ,ze Sunia wrocila w miejsce z ktorego ja zabralismy??
Martwie sie o nia, nie ma jej juz tyle czasu :(
W okolicy jej obecnego miejsca zamieszkania jest bardzo duzo psow, zarowno bezdomnych jak i u sasiadow na podworkach, ale nie bylo jej przy zadnym z nich :(

Wie ktos jak w takiej sytuacji postapic ?
Gdzie szukac ?
Czy ona mogla wrocic w miejsce z ktorego zostala zabrana ?
Czy pies po 9 dniowym pobycie w nowym domu jest w stanie sie do niego przyzwyczaic i po ewentualnej ucieczce wrocic ? Czy trafi ?

Nie chce zeby jej sie cos stalo ale nie wiem juz co robic :(
Prosze o odpowiedzi
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

przypuszczam ze sunia wrocila juz?? dam ci rade _ sama mam 2 suki wczesniej byla 1 i tez znalazła dziure w plocie - postanowiła ze urodzi szczeniaki a potem z ciezkim sercem je uspie ;( na szczescie urodzila 1 szczenie ! sunie - i zostala w domu i mamy 2 sunie ale sa juz wysterlizowane i mam swiety spokoj a wierz mi ze jak TWOJA SUNIA NIE ZNAJDZIE DZIURY TO PSY ZNAJDA SPOSÓB -WCZESNIEJ NIE WIERZYŁAM ZE PSY POTRAFIA WSPINAC SIE PO SIATAKCH PLOTACH ;( SZOK ! TERAZ WIEM ZE TO POTRAFIĄ WCZORAJ NP. 45 CM KAJTEK NA MOICH OCZACH WSPIĄŁ SIE PO 1,5 METROWYM PLOCIE

RADA WYSTERYLIZUJ JESLI NIE JESTES W STANIE JEJ UPILNOWAĆ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...