Jump to content
Dogomania

CAC-Kowno/LT, 22-23.01.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkoda że nie ma dokładniej rozpisanego po ile psów w jakiej klasie:cool3:

EDIT: właśnie dostałam informację, że w Kownie ogłoszono epidemię grypy... podobno jest spore prawdopodobieństwo, że na dniach ogłoszą też w Wilnie i granica zostanie zamknięta. czy ktoś może to jakoś oficjalnie potwierdzić..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']słuchajcie właśnie dostałam wiadomość od organizatorów, wystawa mimo ogłoszonej epidemii się odbywa bez zmian. zastanawiam się tylko jak to możliwe. w każdym razie taką informację otrzymałam od zarządu[/QUOTE]
A możesz wstawić tutaj skan ich odpowiedzi?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ja jechałam na Eurazję gdy w europie straszyli epidemią ptasiej grypy. Podawali wtedy do wiadomości że obwód moskiewski zamknięty nie wpuszczają ani nie wypuszczają a jak napisałam do Rosji to nie wiedzieli o co pytam :cool1:. Wiele z tych info to bujda nakręcana przez dziennikarzy nakręconych przez przemysły farmaceutyczne :angryy:. Ja jadę i mam gdzieś komunikaty mam gorsze problemy niż głupia grypa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nasza grupka juz wróciła - wystawa normalnie się odbyła. BIS'y tez;)
W Kownie zima pełną gębą, trzeba uważac na śliskie jezdnie...

Nasze wyniki:
[COLOR=red][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CAC, BOS.:multi:

JUMA MONGO Asiaczek FCI - dosk.1, CAC.:loveu:

LOVE IS IN THE AIR AsiaczekFCI (Erka) - dosk.1, CAC, nowy Champion Litwy!!!:multi:

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, Best Veteran, BIS VETARAN1!!!!:multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']czy mogę się uśmiechnąć o fielda ????
- fotka, dane z katalogu
nr kat. 275, ring 4, godz. 11.57, w sobotę[/QUOTE]
Rzeczywiście był tylko jeden - suczka w kl.otwartej.
GOLOWOREZ XPRESS MAIL
2008.09.11
GOLOWOREZ LOMLEY RIDER
GOLOWOREZ MANDOLIC STAR
S.NIKKANEN
SEREPKA L.

Mam zdjęcia. Akurat właściciele robili sobie fotkę z bupcharkiem za BOB'ka, więc i ja się podpiełam. Niestety, nie wiem, jak mu poszło na grupie...
Ale zdjęcia to może dzisiaj ppłd. Mam duzo zdjęć, bo i dużo się działo z Asiaczkami na tej wystawie. Zaraz idę spać, a po porannym obrządku - zabieram się za fotki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My, jadąc na sobotę do Kowna, mieliśmy naprawde przyzwoitą drogę.
Ale patrząc na to, co dzisiaj w PL dzieje się na ulicach - mocno trzymam kciuki, aby wszyscy cało i zdrowo dojechali do Kowna, powalczyli i równie szczęśliwie i bezpiecznie wrócili do domów.
:terazpol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje Asiaczku co do drogi to do granicy miejscami był lód na drodze ale tak całkiem fajnie się jechało. Za to współczuję dzisiejszym podróżnikom bo w nocy strasznie padał śnieg i rano było już ok 20 cm i sypie dalej :shake:

my też powalczyliśmy :multi:
Dolka BOB Junior
Amorek CAC, BOS
Bunia CAC, BOS, BOB, BOG4

a field był bez włosa ale bardzo ładny chyba suczka ale nie pamiętam za dużo wrażeń a katalogu nie mam:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']Gratuluje Asiaczku co do drogi to do granicy miejscami był lód na drodze ale tak całkiem fajnie się jechało. Za to współczuję dzisiejszym podróżnikom bo w nocy strasznie padał śnieg i rano było już ok 20 cm i sypie dalej :shake:
my też powalczyliśmy :multi:
Dolka BOB Junior
Amorek CAC, BOS
Bunia CAC, BOS, BOB, BOG4
a field był bez włosa ale bardzo ładny chyba suczka ale nie pamiętam za dużo wrażeń a katalogu nie mam:-([/QUOTE]
Pięknie!
Warto było jechac, prawda?

No właśnie miałam takie wrażenie co do tego fielda...
Za chwilę wstawię jej fotki, to sami zobaczycie: ładna czy nie byla ta suczka:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']my dzisiaj jechaliśmy i nie było bardzo źle z drogą rano, chociaż powrotna (około 17-18 wyjechaliśmy wystawy) była dużo lepsza.
u nas tylko BOB puppy:)[/QUOTE]
wczoraj był lód zaraz za Kownem :( i jazda maks 50 km/h zaraz w Polsce już lepiej 100 ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']No, no piękne wyniki jak zwykle :)) Szalejecie ostatnio :)
A jak pierwsze 3 miejsca BOG??[/QUOTE]
a tak jakoś ostatnie 3 lata dla nas łaskawe :oops:
5 labek
3 anglik - podpalany :-o ale ładny :p
reszty nie pamiętam i na fotkach nie mam :oops:

co do fielda nie znam się ale inaczej niż na westminster wyglądał/a ale moim zdaniem nic mu nie brakowało a jak chodził/a to nie widziałam

była też - chyba bo się nie przyglądałam walijka śliczna :loveu: ale charakterek :razz: jak chodziła tez nie wiem siedzieliśmy w koncie bardzo daleko od ringu :-( i był super clumber :loveu: chyba facet bo na takiego wyglądał
nie mam katalogu więc nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']a tak jakoś ostatnie 3 lata dla nas łaskawe :oops:
5 labek
3 anglik - podpalany :-o ale ładny :p
reszty nie pamiętam i na fotkach nie mam :oops:

co do fielda nie znam się ale inaczej niż na westminster wyglądał/a ale moim zdaniem nic mu nie brakowało a jak chodził/a to nie widziałam

była też - chyba bo się nie przyglądałam walijka śliczna :loveu: ale charakterek :razz: jak chodziła tez nie wiem siedzieliśmy w koncie bardzo daleko od ringu :-( i był super clumber :loveu: chyba facet bo na takiego wyglądał
nie mam katalogu więc nie wiem :shake:[/QUOTE]
Wielkie dzięki za info.
Waluś to piesek - ale właśnie wyglądający jak taka śliczna suczka :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...