Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='xxxx52']Pies rozbiera bude bo sie nudzi.On potrzebuje zajecia .Tylko zmeczony pies jest grzecznym psem.Samsung nadawal by sie do policji ,do psich sportow,do biegania przy rowerze Dla baci co dzierga skarpety ,lub ludzi co caly dzien siedza przy telewizorze i malych dzieci to nie,ale sa ludzie sportowi ,co biegaja ,jezdza rowerami.Tylko ogrod ,czy kojec i buda to by pies zglupial dokumentnie.Wazne jest zeby przyszli opiekunowie (chociaz jeden z nich nie pracowal i dawal zajecie)Czy tacy sa ?[/QUOTE]
No przecież z praktyki wiemy, że tacy ludzie są, tylko Sami nie może na takiego trafić, ale może idzie wszystko ku lepszemu. Też widzę tego psa przy aktywnym człowieku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra_B']Pierwszy post na dogo po paru latach... dostałam maila w sprawie tego psiaka i chciałabym zadeklarować 20 zł miesięcznie. Mam prośbę o przesłanie danych przelewowych na mojego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

witamy serdecznie :)
dziękujemy pięknie:loveu:
już wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

mam wspaniałą wiadomość :)
dostałam na maila wiadomośćod Karoliny , jednej z "moich" dobrych serc z dyplomikowych aukcji
zadeklarowała miesięczne wpłaty dla Samiego wysokości 50 zł

kopiuję meila
[QUOTE]Jest prześliczny.. ja jestem bardzo aktywną osobą, ale mam już dwa wariaty w domku..
Proszę podać nr konta - mogę przelewać 50pln miesięcznie na psiaka.

Pozdrawiam
Karolina[/QUOTE]zaprosiłam Karolinę na wątek Samiego , poprosiłam o zalogowanie się na dogo
dziękujemy i czekamy :loveu:

tym sposobem jeśli florentynka i zakonna .... i nie pamiętam kto jeszcze .... kakaicezar chyba podtrzymają swoje deklaracje mamy 450 zł /mc
jeśli ich deklaracje są nieaktualne brakuje nam jeszcze 55 zł do pełnych deklaracji (chyba że jeszcze kogoś pominęłam ale to ata będzie wiedzieć najlepiej)
i oczywiście wielki dług do spłacenia acie
atko ... wysłałaś do zalegających z płatnościami pytanie co dalej ?

jeśli ktoś już na moje konto wpłaci zaległości to proszę o napisanie tego w tytule przelewu że to są zaległe wpłaty i oczywiście nick z dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Dobra, że jest odzew. Prosiłabym, aby zaległe kwoty wpłacać na moje konto.

Lilk_a, wielkie dzięki za takie zaangażowanie ;)[/QUOTE]
no cóż ktoś musi ;) napisz może do florentynki ( pisałam ale nie odpowiedziała) do zakonnej ( chyba jej nie ma do lipca na dogo , ale nie jestem pewna ) i do kakiicezara ( nie pamiętam , ale może pisała że rezygnuje z deklaracji
do goni66 nie ma co pisać bo już kiedyś mi pisała że z powodu że jest zbanowana wycofuje swoje deklaracje i juz nie wiem nie pamiętam kto jeszcze
w drugim poście wszyscy deklarujący są pod linkami do profili tak żeby nie trzeba było ich wyszukiwać
dobrze by było wiedzieć kto się wycofał a kto po prostu zapomniał....
jak tylko dotrą wpłaty opisane jako zaległości ( jeżeli takie wogóle do mnie dotrą ) od razu przelewam na Twoje konto :)

Link to comment
Share on other sites

napisałam do kakaicezar i do florentynki... może odpowiedzą
do [URL="http://www.dogomania.pl/members/97604-zakonna"]zakonnej[/URL] nie ma co pisać powtórnie bo nie było jej na dogo od lipca
i to chyba tylko te trzy osoby , i jeszcze CajusJB ale też nie odpowiada
zakładając pesymistycznie że nie wznowią swoich deklaracji bo przecież różne bywa ze starych deklaracji ubyło 50 zł
czyli wliczając nowe deklaracje do pełnej kwoty brakuje nam jeszcze 55 zł



edit:
piszcie coś ;) bo ja nie mogę pisać posta pod postem ;) a muszę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam do zakonnej do rytki, która była dzisiaj na dogo .... Agata,Sonia na razie się nie odzywa....

Lilk_a, to nie tak [COLOR=Navy][SIZE=5][COLOR=red][B]saldo -1513,- + 30,- = -1483,
[/B][SIZE=2][COLOR=black]nie mozesz w ten sposób zmniejszać długu, poniewaz te wpłaty są na kolejny miesiąc opłacania hoteliku a nie na zmniejszenie długu.... dług nadal wynosi -1513zł


[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Edited by ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Wysłałam do zakonnej do rytki, która była dzisiaj na dogo .... Agata,Sonia na razie się nie odzywa....[/QUOTE]
od rytki mam wiadomość , deklarowała na 6 miesięcy które już minęły więc na dalsze wpłaty z jej strony nie ma co liczyć , ale ma chyba zaległe jakieś ....
zakonna jeśli ma ustawione informowanie na maila o pw to może kiedyś zobaczy że zasypujemy ją wiadomościami z dogomanii:)

[quote name='ata']
Lilk_a, to nie tak [COLOR=Navy][SIZE=5][COLOR=red][B]saldo -1513,- + 30,- = -1483,
[/B][SIZE=2][COLOR=black]nie mozesz w ten sposób zmniejszać długu, poniewaz te wpłaty są na kolejny miesiąc opłacania hoteliku a nie na zmniejszenie długu.... dług nadal wynosi -1513zł


[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

poprawione ;)

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']od rytki mam wiadomość , deklarowała na 6 miesięcy które już minęły więc na dalsze wpłaty z jej strony nie ma co liczyć , ale ma chyba zaległe jakieś ....




poprawione ;)[/QUOTE]

dziewczyny nie mam ,zadnych zaległych wpłat .deklarowalam sie na 6 miesiecy i tyle wpłacilam juz b.dawno temu....
przykro mi ale w obecnej sytuacji nie moge ponownie sie zadeklarowac czy chocby wplacic cos jednorazowo...

edit.sprawdziłam zrobiłam dwie wplaty 27.10.10 -30 zł (10 deklaracja plus dodatkowo 20 na transport dla samsunga) i 29.01.11- 5ozł za 5 miesiecy.

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']dziewczyny nie mam ,zadnych zaległych wpłat .deklarowalam sie na 6 miesiecy i tyle wpłacilam juz b.dawno temu....
przykro mi ale w obecnej sytuacji nie moge ponownie sie zadeklarowac czy chocby wplacic cos jednorazowo...

edit.sprawdziłam zrobiłam dwie wplaty 27.10.10 -30 zł (10 deklaracja plus dodatkowo 20 na transport dla samsunga) i 29.01.11- 5ozł za 5 miesiecy.[/QUOTE]
czyli wyjaśnione :) dziękujemy :loveu:

mam nowe wpłaty na koncie :

[B]NA SAMIEGO OD MONIKA 55 -------- 30 zł[/B] ( jak rozpisać ? czy to jakieś zaległości ? bo Twoja deklaracja to 10 zł)
[B]dla Samiego Aleksandra B. ------20 zł[/B]
i wpłaty jednorazowe
[B]dla Samiego Bolesława C. Dąbrowa G.[/B]----[B]10 zł[/B]
[B]dla Samiego. od Doroty i Edwarda-------- 30 zł[/B]

[SIZE=3][B][COLOR=red]dziękujemy[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu::loveu:

wpisuję w drugi post

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Lilk_a, wpłata od Monika55 powinna być rozliczona tak: 20 zł dla mnie na pokrycie zaległości i na Twoje konto 10zł za styczeń ;)[/QUOTE]ok , czyli co ? przepłaćić ? bo ja bym ( tak wymyśliłam , może żle to mnie poprawcie) poczekała do końca tygodnia i przepłaciła Ci na poczet długu te wszystkie jednorazowe wpłaty co do mnie przyjdą?
[quote name='ata'][SIZE=3][COLOR=darkgreen](...) ([B]mam jeszcze 5zł od Awit na styczeń oraz 10zł od Bjuty z 30.12.2011, ta wpłata prawdopodobnie jest również na styczeń)[/B][/COLOR][/SIZE]
(...)[FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue]
[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue]10zł - MamuśElka - (01.01)(01.02)(01.03)(01.04)(01.05)(05.06)(02.07)( 02.0B)(02.09)
(...)[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue][B]10zł - rytka ------------ (29.01)(29.01)(29.01) [COLOR=red]?????????????????????????????????[/COLOR][/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue](...)[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue]
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
to nie będę miała faktycznie wpłat od Awit i Bjuty na styczeń ...
i przejrzyj konto pod kontem wpłat od rytki , pisała parę postów wcześniej... no i MamuskaElka....



dotarły następne wpłaty jednorazowe

[B]Dominika J. ----------------------- 5 zł
Aleksandra .W i Jacek Z.-------- 55 zł [/B]

dziękujemy :loveu::loveu:
stan konta Samiego [B]180 zł [/B]

uzupełniam drugi post

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

Lila, najpierw musisz policzyć czy Ci starczy deklaracji na bieżące miesiące! Jeżeli wpłacają dziewczyny zaległości z grudniem włącznie rozlicz to na korzyść długu. Jeszcze nic nie przelewaj Acie, na razie zrób rozliczenie na papierze, bo się pogubisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Lila, najpierw musisz policzyć czy Ci starczy deklaracji na bieżące miesiące! Jeżeli wpłacają dziewczyny zaległości z grudniem włącznie rozlicz to na korzyść długu. [B]Jeszcze nic nie przelewaj Acie[/B], na razie zrób rozliczenie na papierze, bo się pogubisz.[/QUOTE]

troszkę mnie to zabolało.....Docha, Ja muszę uregulować jeszcze za grudzień !! czyli 465zł! te 20zł od Monika55 powinno być przelane na moje konto. Nie piszę z Lilk_ą na pw. bo chce aby wszystko było przejrzyste i dostępne dla każdego darczyńcy. A z lilk_ą rozmawiałam telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

do 10 lutego mamy jeszcze trochę czasu , więc wszystkie nadprogramowe pieniądze przeleje na konto aty , ważne żeby zachować tylko te deklaracje które w styczniu przeleją wszyscy deklarujący

popatrz proszę ato na rytke w historii przelewów i nie wiem jak potraktować Twoją mamę ? co z wpłatami od września ;)
a na resztę informacji od zalegających deklarowiczów musimy czekać , nic innego nie pozostaje

Link to comment
Share on other sites

Lilk_a, Zaksięguj u siebie wpłatę Awit i Bjuty to jest razem 15zł, od Moniki55 powinnam dostać 20zł czyli mam jeszcze 5 zł u Ciebie. Zaznacz te 5 zł jako moja deklarację na styczeń a ja doślę jeszcze piątkę i będzie kwita ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']do 10 lutego mamy jeszcze trochę czasu , więc wszystkie nadprogramowe pieniądze przeleje na konto aty , ważne żeby zachować tylko te deklaracje które w styczniu przeleją wszyscy deklarujący

popatrz proszę ato na rytke w historii przelewów i[B] nie wiem jak potraktować Twoją mamę ? co z wpłatami od września[/B] ;)
a na resztę informacji od zalegających deklarowiczów musimy czekać , nic innego nie pozostaje[/QUOTE]

Moja mama to teraz Ja :) o co chodzi z tym wrześniem ?? rytkę oczywiście obadam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Lilk_a, Zaksięguj u siebie wpłatę Awit i Bjuty to jest razem 15zł, od Moniki55 powinnam dostać 20zł czyli mam jeszcze 5 zł u Ciebie. Zaznacz te 5 zł jako moja deklarację na styczeń a ja doślę jeszcze piątkę i będzie kwita ;)[/QUOTE]
no ok ;)
[quote name='ata']Moja mama to teraz Ja :) o co chodzi z tym wrześniem ?? rytkę oczywiście obadam ;)[/QUOTE]
wiem że to teraz Ty :) wpłaty zaznaczone do wrzesnia włącznie no to pytam co z tymi do grudnia:):)
ja to już ide sobie odpocząć ... jeszcze tylko wyślę z 20 pw i muszę odsapnąć bo już mam mętlik w głowie chyba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']troszkę mnie to zabolało.....Docha, Ja muszę uregulować jeszcze za grudzień !! czyli 465zł! te 20zł od Monika55 powinno być przelane na moje konto. Nie piszę z Lilk_ą na pw. bo chce aby wszystko było przejrzyste i dostępne dla każdego darczyńcy. A z lilk_ą rozmawiałam telefonicznie.[/QUOTE]
ja uważałam, że grudzień już jest zapłacony, tzn. że w podanej kwocie długu jest również grudzień? Przykro mi, ale muszę Ci ato powiedzieć, że gdyby pies to wszystko zjadł to by się wściekł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']ja uważałam, że grudzień już jest zapłacony, tzn. że w podanej kwocie długu jest również grudzień? Przykro mi, ale muszę Ci ato powiedzieć, że gdyby pies to wszystko zjadł to by się wściekł.[/QUOTE]
ja to może rozpiszę :
startowalismy na początku roku z plusem na koncie w wysokości 536,-
wpływów na konto dla Samiego było w ciągu 2011 roku +3545,- ( deklaracje stałe i wpłaty jednorazowe)
-----------
to razem daje kwotę = 4081,-
wpłaty na hotel dodatkowe koszty utrzymania to kwota -5594,- ( łącznie z opłatą za hotel w grudniu 2011roku)
-----------
więc na minusie jest równo -1513 ,-

fizycznie nie ma tych pieniędzy na koncie aty dla Samiego
to że będzie zapłacony hotel za grudzień to tylko dobra wola aty że pożycza nam jakby te pieniądze za co jestem jej wdzięczna:loveu:
myślę że napisałam to w miarę przejrzyście ;)
w podanej kwocie długu jest już opłata za grudzień

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...