Jump to content
Dogomania

Uli & Bee


psyja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kalyna']Czy Ty już Michała przygotowujesz na pp? bo coś mi się wydaje, że tak :lol:[/QUOTE]

Ja go tak podstępem trochę biorę ;)
Michaaał zobacz jaki Uli jest śliczny! Weź go pogłaskaj! Weź go na ręce - zobacz jaki leciutki, jakie futerko ma słodkie (i Uli w tym momencie robi się sparaliżowany, robi wytrzeszcz i wywraca oczami buahahahah), chooodź będziemy mieli takiego [krzyk, że nie], no weeeź ja chcę pp!
I tak to wygląda :eviltong: ale podejrzewam, że jeśli sytuacja finansowa się nie pogorszy i warunki nadal będą dobre - za jakiś czas coś u nas może zawita. Ale raczej za dłuższy czas tym razem ;)

Mi się jeszcze bulterier podoba... albo porcelaine :eviltong: ale o tych rasach mam małe pojęcie, póki co podziwiam z boku i nic nie planuję odnośnie ich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']buahahhaha :diabloti:
Johnny chce zaprosić Ulego na lody :loveu::diabloti::crazyeye::D[/QUOTE]

znając zapędy Johnnego, nie chcę wiedzieć w jakim sensie chce Ulego na te lody zaprosić:evil_lol::evil_lol:

[quote name='Feigned']jeju jaki z niego przystojniak wyrósł! :)[/QUOTE]

hihi:loveu: cieszę się że sie podoba białasi trzeba sie spotkać!!!

[quote name='Maalwi']A ja będę cioteczką Dokiska,juz się Ania zgodziła :loveu:
Aniu,zmienisz mu imię czy zostaje?[/QUOTE]

a to dobre pytanie:eviltong: chciałabym zmienić ale zastanawiam się czy go tym nie 'skrzywdze'. przecież on i tak w Polsce nie będzie żadnego słowa rozumiał a jeszcze imie straci.. sama nie wiem. pewnie to dla niego byłoby dość trudne. chociaż tak jak napisałam bardzo chciałabym zmienić;)

[quote name='mychaaaaa']Ja go tak podstępem trochę biorę ;)
Michaaał zobacz jaki Uli jest śliczny! Weź go pogłaskaj! Weź go na ręce - zobacz jaki leciutki, jakie futerko ma słodkie (i Uli w tym momencie robi się sparaliżowany, robi wytrzeszcz i wywraca oczami buahahahah), chooodź będziemy mieli takiego [krzyk, że nie], no weeeź ja chcę pp!
I tak to wygląda :eviltong: ale podejrzewam, że jeśli sytuacja finansowa się nie pogorszy i warunki nadal będą dobre - za jakiś czas coś u nas może zawita. Ale raczej za dłuższy czas tym razem ;)

Mi się jeszcze bulterier podoba... albo porcelaine :eviltong: ale o tych rasach mam małe pojęcie, póki co podziwiam z boku i nic nie planuję odnośnie ich ;)[/QUOTE]

buhahahahha Uli wymiótł wtedy swoją minką:lol: nie wiem co mu się stało ale dobry był:diabloti: może Dokis lepiej się sprawdzi jako przekonywacz hihi

[quote name='kalyna']uu planujesz powiększyć gromadkę :)
a moi nadal nie chcą się zgodzić na kolejnego psa... ale coraz mniej argumentów maja :lol:
chyba czas się wyprowadzić i pracę znaleźć :)[/QUOTE]

moi nie chcieli drugiego w ogóle, później stanęło na tym że będzie ale nie teraz tylko za jakiś rok. i co? będzie i to teraz hihi;)
ja tak cichutko powiem że domawiając umowe o Dokisie wpadłam na dobry pomysł powiększenia (albo pół powiększenia) swojej gromadki:D ale narazie ciiiiiiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']moi nie chcieli drugiego w ogóle, później stanęło na tym że będzie ale nie teraz tylko za jakiś rok. i co? będzie i to teraz hihi;)
ja tak cichutko powiem że domawiając umowe o Dokisie wpadłam na dobry pomysł powiększenia (albo pół powiększenia) swojej gromadki:D ale narazie ciiiiiiiiiiii[/QUOTE]

Chyba zaraz wezmę Cię na spytki pw ;) hahahah

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']znając zapędy Johnnego, nie chcę wiedzieć w jakim sensie chce Ulego na te lody zaprosić:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
właśnie w takim :diabloti::diabloti::diabloti: buahahahhaa :diabloti:
Johnny kocha takich małych przystojnych puchatych chłopców :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Chyba zaraz wezmę Cię na spytki pw ;) hahahah[/QUOTE]

weeeeeź!;) Tobie akurat miałam zamiar powiedzieć od razu (:diabloti:) hahaha ale publicznie to narazie cicho sza

[quote name='Jaga.']właśnie w takim :diabloti::diabloti::diabloti: buahahahhaa :diabloti:
Johnny kocha takich małych przystojnych puchatych chłopców :diabloti:[/QUOTE]

no nie wiem co Ulinek na to:diabloti::diabloti:
on woli czuć się tym bardziej męskim, kastratom na szkoleniu nie daje żyć:evil_lol|:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']no nie wiem co Ulinek na to:diabloti::diabloti:
on woli czuć się tym bardziej męskim, kastratom na szkoleniu nie daje żyć:evil_lol|:[/QUOTE]
hahahha :diabloti: nie wiem co na to Johnny bo jak ostatnio jamnior koleżanki go chciał ten teges to bidula nie wiedział gdzie się schować... jakby mógł to by na drzewo wskoczył :diabloti:

ej ja też chcę wiedzieć :diabloti: zaraz mi tu na gadzie pisać co i jak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki spokojnie:D plan jest na jakieś za trzy lata hahaha więc spokojnie, Paulina sie dowiedziała bo to jej dotyczy bezpośrednio;)
wszystkiego się dowiecie hihi póki co nie ma jeszcze o czym mówić za bardzo

a Lailuch się rządzi w Alpi ooooooj rządzi! nawet Ulinek przestaje być największym gwiazdorem!
w ogóle to maj już zaraz - ale fajnie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']dziewczynki spokojnie:D plan jest na jakieś za trzy lata hahaha więc spokojnie, Paulina sie dowiedziała bo to jej dotyczy bezpośrednio[/QUOTE]
wiem, chcesz Dokisia pokryć Honeyem :cool1: i po co te tajemnice :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kalyna strzelaj:D

tymczasem filmiki z dzisiaj z treningi

strefka i jeden skoczek (to jest wysokość M, troche dzisiaj pomęczyłam chłopca - jego rozmiar to S)

[video=youtube;ihtDnt2JMI0]http://www.youtube.com/watch?v=ihtDnt2JMI0[/video]

i slalom - jestem w szoku! mój mądralek:loveu: dzisiaj zaczęliśmy się uczyć, filmik nagrałam po 3 próbach chłopca. w 3 próby zrozumiał o co chodzi, z której strony ma wejść i co obejść. tylko pod koniec filmiku już się coś pokręciło hihi

[video=youtube;OvnXL6GRfDc]http://www.youtube.com/watch?v=OvnXL6GRfDc[/video]


Paulina no to koniec tajemnic. Jaga nas rozgryzła....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']nio nie wiem czy publicznie tak można :)
chcecie mieć wspólną hodowlę? ale jednak pomysł Jagi mnie zastrzelił :) haa grzywaczowo-samojedową :)[/QUOTE]

w pewnym sensie prawie że tak haha:D

[quote name='Jaga.']jaki on jest spokojny! mój by przez tą kładkę przefrunął, poprzestawiał w biegu tyczki i poleciał wylizać kamerzystę :D[/QUOTE]

ooo kochana ile mi zajęło wypracowanie tego żeby kładka nie była przelatywana tylko przechodzona:eviltong: najpierw wielkim skokiem wskakiwał do połowy jej, dwoma skokami przebiegał i zeskakiwał znowu z połowy. w końcu udało mi wykluczyć przelatywanie ale ciągle za szybko przechodził i nie zwracał uwagi na strefy. a teraz jest miodzio:D:D chociaż jak robimy z większego rozpędu to oczywiście szybciej przechodzi przez palisady i kładki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']chcecie mieć wspólną hodowlę?[/QUOTE]

Cieeeepło, ale nie gorąco ;)


[QUOTE]ale jednak pomysł Jagi mnie zastrzelił :) haa grzywaczowo-samojedową :)[/QUOTE]

Byłby chiński samojed powder puff ;)
albo grzywacz samopuff :P

samogrzywacz chinojed ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...